0 oy
587 göst.
Aile kategorisinde (20 puan) tarafından
Biz 8 ay oldu görüşmüyoruz  önceden cok iyiyidik ama simdi eşim onla knusmamayı seçti siizin aranız nası görümceyle kayınvalideyle

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
4 görümcem var 3uyle iyi biriyle görüşmüyoruz 

Kaynanam la iyi 

2 eltim var onları tanımıyorum sadece 3 saat düğünümde gördüm 
(20 puan) tarafından
Maşallah maşallah umarın daim okursunuz
-Reklam-
0 oy
(1,475 puan) tarafından
8 ile de aram çok iyidir hiç bir tanesi ile de sorunum da yoktur kaynanamla da iyiyimdir ararım ara sıra da giderim ama şu anda bebeğim benim premature olduğu için gitmiyorum evime de kimseyi almıyorum gelecek olana da tatlı dille söylüyorum Benim çocuğuma erken doğdu Kusura bakmayın diyorum bir usta var diyorum görümcelerim ile telefonda konuşuyorum mesajlaşıyorum WhatsApp'ta görüşüyorum eltilerim de aynıyım kaynımla hala aynıyım gel sorunum yok Allah'ıma bin şükürler olsun kimse kimsenin hakkında da konuşmaz kötü de konuşsa Kimse o öbürüne gidip konuşmaz böyle yani
(20 puan) tarafından
Maşallah daim olur inşallah bende hep öyle olsun diye cabaladım ama ipler kootu bende kıyameti kopardım
(1,475 puan) tarafından
Sabret cnm sabret sabir acidir ama meyvesi tatlidir benimde 2ci evliligm bu oglumla geldm bakra kürde dha kurban bayramnda kapim açıldı benim 7yillik evliyiz 3tne evladm var ama hiç birtanesine kötü söz soylemedm byram oldu gittm ellerni öptüm iclerne karistm smdi ise tüm sulale cevremde pervane oldular benide oglumda kabul ettiler oglum 2 yasndaydi ben de 20 yasndaydm evlndgme bu 2ci esmle
(20 puan) tarafından
Ben zaten virllikte oturmadım hiç ama  genede tatsızlıklar oldu biraz fesattır kayınvalidem  senin adına cok sevindim muhabbetiniz huzurunuz kat kat artsın inşaellah :)  bende 18imde evlendim 21 yaşındaym abla . Kabul edip etmicekleri birşey yok evlenmekte boşanmakta tekrar evlenmekte ayıp birşey değil.  Kimse boşanmak için evlenmiyor , ben garipsemiyorum ve ölene kadar mutlu olun inşallah :)
(1,475 puan) tarafından
Sağol tatlım sen kocana sarıl gerisi boş kocanla birlik ol
0 oy
(269 puan) tarafından
Merhaba aranızda yeniyim hamile bölümünde vardım. Benim kaynana iyimi kötümü bilemedim valla bı seviyorum bı nefret ediyorum
(20 puan) tarafından
Hoşgeldin canım  ben artık full nefret :D
(269 puan) tarafından
Hoşbuldum canım.cok çektirmiş anlaşılan
(20 puan) tarafından
Yok kız bi kere hayır dedim kocama beni kesmiş  bana diyo oglumdan uzak dur ailemden uzak dur oglumh bırak  eşime şey demiş ondan bulursun zaten bi tane daha  benden bulamazsın güya haklıda haksızda olsam beni savun eşimde  ağzının payonı verdi smdi engelledik  8 aydır konusmuyoruz  :D
(269 puan) tarafından
He oldu canım.deseydin oda abartmış yani şeyini çıkarmış iyice.benimko öyle olsa bende direk nefret
(20 puan) tarafından
Aynen öyle haddini aştı o ya epey
0 oy
tarafından
İyi çok şükür tabi kimsenin kendi annesi gibi olamaz bide benim annem vefat ettiği için ekstra beklentiye girdim ilk zamanlar ama baktım ki bana kaynanalik yapmaya çalışıyor bende mesafeyi koydum bı arka sokağımda 15 günde bir falan görüşürz çok iyi böyle 
(20 puan) tarafından
Yyaa kıyamam dsana been kimseye ezdirme kendini en güzeli  fazla samimiyet  usandırıyor
tarafından
Aynen öyle canım

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 941 göst.
9 Aralık 2020 Aile kategorisinde MaviJatun9632 (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 310 göst.
18 Aralık 2023 Aile kategorisinde Mekiye (1,234 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 819 göst.
5 Şubat 2019 Aile kategorisinde Sugra (1,195 puan) tarafından soruldu