0 oy
830 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Cuma günü hastaneye gidip test vermiştim ya kızlar orda sordu gebelik testi nekadar diye kızda 30 TL dedi tamam dedi doktordan çıktık bı test daha istemiş progestoron testi betahcg istemiş vezne ye gittik 60 TL dedi çağırdı beni yanına sen bidaha bisymi dedin ne var dedinde test istedi başlarım böyle ise bura zaten para tuza diye bağırmaya ben bisy demedim ne diyim sadece Jan ilacıyla folik asit içiyorum dedim başka bisy demedim  dedim  demişsin işte nie diyon Bafra bagra orda beni rezil etti kıza sordum kan alırken ne için istemiş diye hormon için istemiş dedi bak dedim hormonlarıma bakmak için istemiş hala bagriyo tersliyo orda bisy demedim dün öğlen bahçeye gelcektik sabah 10 buçuk gibi kahvaltı yaptık  yiyelim işte mutfağı toplayın evi toplayım saat 12 oldu sonra yiyeyecek giyecek oraya poşetleri herşeyi hazırladım tam koca koca 5 poşet kahvaltılık falan herşey yani donuna kadar koydum  saat 1 olmuş ben üstümü değiştirdim oğlumun üstü kalmıştı eşim aradı hazirmisin diye bende hazırım gel poşetler var dedim tamam dedi geldi çocuk altına kaka yapmış dedimki değiştiriyim öyle gidelim çocuk pişik olmasın baslicam yapacan ise hazır değilmişin daha bunasil iş bilmem ne üstüme yuruyo bana cevap verme diye dövecek küfür ediyo falan gene sustum bahçeye geldik evin içine etmişler hafta içi heryer dağılmış içerisi buz gibi soba yanacak onlarla uğraşıyorum köpeğin yiyeceğini evden almayı o ara unutmuşum köpeğe ne verecen dedim kemik varya evden getirdihin dedi ben onu unutmuşum dedim kayınbabamin yanında küfür etti bağırdı çağırdı eve giriyo cikiyo beynini si.km diyo bilemem ne gene sustum patlarsam fena patlarim baban var dedim he ya bı si.tir git dedi  akşama balık almışlar ayikladim kafasını ver köpek yer dedin birsuru şey saydı yemez senbyiyonmu kılçık ****** onu yemez falan babamda ver ben vercem nasıl yemiyomus dedi verdi yemiş bukesde diyor ****** oksuruyo ölürse suç sizde babamda konuşup durma nerde yemiyo dedi sus dedi sonra yemek yap karnım aç dedi sobada baya iyi yaniyo balik pişmiş patates pişmemiş ben bunu yemem pismemis al sen ye diyo bende sen yap dedin ateş hızlı yaniyo ben napiyim ona dedim az bekleseydin dedim babamda az daha koysun posmediyse pişmiş yerinden ye dedi yok yemem ben öyle sevmem diyo babamda dediki sabahtan beri derdin ne senin bisymi oldu dedi benim canımı sikanlar var sen dehilsin diyo benmi siktim canını naptım ben sana dedin sabahtan beri azarliyosun dedim köpeğin kemiğini nie unuttun diyo babamda kızdı kız unutabilir nolmus dedi sabahtan beri kızın burnundan getiriyorsun dedi gittim yukarı ağladım köpek kadar kıymetim yok dedim acmi kaldı burda ne yaparsak veririz yer dedim babam kızdı iyice kavga ettiler ama beni savundu okadar sevindim ki bu kıza bidaha böyle davranmicaksin ayıp bisy utanmiyonda dedi şimdi kuş haklı gibi bende konusmicam ama hamile halimle çocuğuma bile sevindirmedi ilk ohlumdada böyle yaptı 

23 Cevaplar

+1 oy
(7,098 puan) tarafından
Ay bacim sende de peygamber sabri varmis masallah o ne oyle be delimidir nedir dengesiz ya 
tarafından
Aynen öyle bu ara azitti iyice Cocuhun olacak işte sa..lak sevinsene yada ne biliyim beni düşünsene bukadar bencil olunmazki ya bende dedim insan olan derki dedim ya ben bu kıza bisy demeyim daha yeni hamile bebeğe bisy misey olur der dedim okadar düşüncesiz son dedim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay sen ne diye bundan çocuk yaptın.. 

Erinmedim hepsini okudum.

Sen buna kendini ezdirdikce sustukça o daha çok üzerine gelir unutma pasif olma gerekirse sende ailesinin yanında karşılık ver kessin sesini
tarafından
E işte bir gün önceden beri hep susmuşsun buda pasif bilmiş konuşmuş da konuşmuş kavga et kiz haklıyken susma yoksa üzerine çok gelir valla
tarafından
Ozmanda dövecek resmen Allah korkusu yokki
tarafından
Tövbe bismillah rabbim ona hidayet etsin akli başına gelsin bune böyle ya
tarafından
Bende hamile halimle öyle dua ediyorum Allah'ım su stresten Co ugumu etkilenmesin diyorum hep sen eşime merhamet Allah korkusu ver diyorum
tarafından
Amın canım insallah ya
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Ne kadarda değersiz hissettirmiş sana kendini diyecek hiç bişe bulamıyorum sende biraz uzak dur da aklı başına gelsin babam dediğin kendi baban mı kayınbabanın mı bu arada
tarafından
Baya bı sure gelip özür dileyene kadar konuşmam
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Keske keske 2 ci cocgu yapmasyadin  bunla bir ömür boyu geçmez  ben varya senin gerinde olsam  çok ama.cok soylenridim asla allta kalmazdim  burnundan  getiridim
tarafından
Ben istedim çocuğu o tabi istemem demedi ama ben daha çok istedim benim kardeşim falan yok tekim o tek büyüsün istemedim
(2,067 puan) tarafından
Hımm anladimmm amaa baksana değer kiymet bilmio  esin
tarafından
Aynen öyle  ama ben ona dedim sana ağzına yüzüne si c.k biri lazımmış dedim ben artık senle baş edemiyorum dedim git bosaniyosan boşan nasıl olsa ben senden gelecek parayla gül gibi gevinirim dedin
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Yaaa sen bide 2.çocuğun oldu diye çok seviniyordun böyle iki ayaklı hiç hak etmiyor tekrar baba olmayı carpacan iki tane ağzının ortasına insan muamelesi yapmayacaksin ömür geçer mi böylesiyle be yine sabirlisin ben olsam olay çıkarırım burnundan getiririm babasına saygım da bir yere kadar 
tarafından
Ben bisy desemde adam kendini hep haklı görüyor napacam böylesine ki en iyisi babası annesi konuşmasi onları gene dinler babası akşam ağzına etti hiç bisy diyemiyo ben desem döverdi belki de
(14,032 puan) tarafından
Oha yok artık hemde hamile halinle. Bir destek alsa işe yarar aslında kuzum ikna edemez mi annesi babası falan
tarafından
Onlarda öyle çok karismazlar bize ama alkol alma diye çok soyluyolar alkol alınca ne dediğini bilmiyosun sen diyorlar
(14,032 puan) tarafından
Alkol bütün kötülüklerin anası işte boşuna yasaklanmamış Allah kocana merhamet akıl fikir versin canım benim üzüldüm :(
0 oy
tarafından
Alttan aldıkça tepene cikiyo alma alttan falan nefret ediyorum bu hastanede abuk subuk konuşmalarından başkasına gelince devlete gidilmez şimdi her yer virüs derler boze gelince özel de ne b.k var git devlete derler ağzına yüzüne kürekle girişeceksin 
0 oy
(48,671 puan) tarafından
hep mi boyle gecimsiz esin
tarafından
Arada herzamn değilde
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Şimdi burada herkes bir şey konuşacak O yüzden ben sadece sana tek bir şey diyebilir eşinin tanımıyoruz Hiçbirimiz eşin hakkında da yorum yapamayız En iyisi sen eşinle kendin konuş eşini en iyi tanıyan da sensin alttan alırsın güzel konuşursun eşinin dediklerini yap dediği gibi şu anda Hayat gerçekten zor özel hastaneye gitme devlete Git Gülüm benim gebeliğim bile riskliydi özel istedim Tam 7 ay boyunca Eşim bir kere olsun özel hastaneye beni götürmedi devlette doğum etti mi üç seferde Sezeryan dikişleri mi açıldı 3. Bebeğim di 2 saat yoğun bakımda kaldım daha neler neler oldu yani Erkekler de aklı Burada hep erkeğe suçlamayın eşin sinirli anlarsın bilirsin susarsın Sen sinirli sinir eşini alttan alır evlilikler nasıl gidiyor eşiniz de burada anlatmayın vebaline günahına giriyorsunuz yapmayın
tarafından
Canım eşimin durumu iyi iyi olmasa ben zaten gidelim demezsin hemde 1 aydan önce devlette randevu alamadım malesef gidelim öğrenelim sonra sıra alıyım dedim sonra tamam dedi parası olmasa tamam 5 liranın hesabını yapsın bende zaten hiç masrafı olmayan biriyim ama elinde var geçen ay kayinvaldem emar a girdi 500 TL verdiler  hiç kayinbabam sorun yapmadı valla benim koca para göz cimrinin teki kayinbabamda dedi nevar 30 lira içkiye verene kadar karının cocugunun sağlığı için ver dedi
(1,475 puan) tarafından
Şöyle eşin içki içiyorsa Şahsen ben içki içen de nefret ederim evime kesinlikle sokmam ama para sende var bende yok mevzusu değil İster olsun para ister olmasın Benim de halim vaktim iyi o kadar bir şeyim yok hani devlet yardımı alan biriyim ama aç da değilim Çok şükür kocam da çok güzel çalışıyor kirada bir insanım ama ben şahsen Eşme verdirmedi ma2 doğumun benim yani ki kızım dayken özelde doğumu ettim kızıma günlük 2 milyar küvet parası istenmişti 5 sene önce ve biz bir daha özel hastaneye Gitmeme kararı almıştık da üçüncü bebekte riskli çıktı gebelik Yani benim erken doğum riskim vardı ama yine benim eşim oraya beni götürmedi özel hastanelere bir daha götürmem dedi adam yemin etti parası olduğu halde Yani bu sağlık sonuçta ama götürmedi ne olur ne olmaz de devlette devam ettireceğim Ben sana dedim başımıza da gelmeyen kalmadı da işte iş işten geçti Yapacak bir şey yok erkek milleti ne dersem boş sen onu adam edeceksin edemezsen öyle kalır yani dan atabildiği semde Ne mutlu Hani yanlış anlama Ben senin iyiliğin için söylüyorum kadın hakkı koca hakkı var sonuçta üzerimizde birbirimizin karılık kocalık var sonuçta
tarafından
Kendileri için harciyolarsa benim içinde harcasin kusura bakmicak ben zorla götür demedim devlette bulamadım sıra özele gidelim dedim tamam dedi gittik o orda bos boş konuştu hergun iç kisine 60 TL veriyor o zaman ben sorun etmiyorum bu sağlık ve hamileyim gerçek tabi o senin tercihin hit gitme  ama ben ilk Co ugumdada gittim sonra doktordan memnun değildim devlete gittim ama bunda sadece birkerelik gittim  eşimde bunu biliyor
(1,475 puan) tarafından
Sen bilirsn hayt senin cnm benim nediyem akıl veremem bisey diyemem evlilikte olan şeyler bunlar
0 oy
(7,193 puan) tarafından
Doktor gerçekten sacmalamis progesteron hormonuna niye baktı ki durduk yere tedavi ile mi yaptiniz ki çocuğu yumurtan çatlamış mi çatlamış mi diye bakıyor? Kocana Allah akıl fikir versin ben olsam bu kadar sabırlı olamazdım o küfürü alsın bir yerlerine soksun terbiyesiz hadsiz
tarafından
Canım kist vardı bende yumurtlama olmamış büyümüş kist olmuş üstüne gebe kaldım adetimde gecikmemisti oyuzden baktı
0 oy
tarafından
Sen bu kadar şeye nasıl susmayı başardın bacım 
tarafından
Allah peygamber sabrı veriyo inanirmisin çocuğum için susuyorum ben anne baba ayrı büyüdüm oyuzden susuyorum herşeye ama ne kendime olan saygım kaldı nede güvenin
tarafından
Okurken benim sinirim tepeme çıktı vallahi peygamber sabrı var sende
tarafından
Allah'ım sabrimin karşılığını verir isallah
0 oy
tarafından
Hep mi.böyle ya resmen bütün haraketletin batmış adama ama kayınpederin de iyi yapmış senin kocan belki hastaneden dolayı böyle yapmıştır yoksa hep mi böyle hep böyleyse çekilmez Bacım ya 
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Canım bişi dıyeyim mi sana 

9 ay boyunca bu adam sana çok çektirecek adam olmaz bu malesef 

Allah yardımcın olsun 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Kız  sende  iyi  sabır  varmış  haa  ben beynini  patlatırdım hiç  babası  war diyede  kendimi  tutmam  o babası  varken  bana  öyle  davrancak  bende  suscam  olduuu 
0 oy
tarafından
Valla hiç bir insan evladi bana hakaret edemez benim eşimde dahil ki kocam da bana saygısını asla bozmaz buna baştan izin vermişsin üstüne hamilesin insan biraz merhametli olur
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Allah o esibi bildigi gibi yapsin  edepsiz, iui dayanmissin canim ben o anda hastaneyi terkederdim, o laflarin hepsini tikardim agzina, o ladar azardan sonra zikkil yesin
0 oy
(874 puan) tarafından
Belli ki ayarı kaçmış kocanın kendini onun şiddetine sürükleyecek davranışlarda bulunma hamile halinle seni hirpralamasina müsade etme susmani hakkını savunmani isterim ama sagi solu belli değil anlaşılan sen de kendini korumak için gerekirse sus ama başka şeyler yap ailesne anlat ise yaramazsa ailene anlat 
0 oy
tarafından

Valla sonuna kadar okumadım sinirden. O pezevenkin ne mal olduğunu köpeğe balık kafası verme o sen gibi yer mi dedikten sonra anladım. Ruh hastası! Bir an önce tedavi olsun o!!! 

0 oy
(11,505 puan) tarafından

Vallaha iyi sabretmişsin ben patlardım kesinlikle

0 oy
tarafından
Okurken mideme kramp girdi. Bide bu adama 2. Cocugu vermissin ne diyim. Iyice baglamissin kendini buna. Allah icine merhamet versin
0 oy
tarafından
Burada herkes seni uyardı önce sorunlarınızı halledin sonra çocuk düşün diye böyle olacağı belliydi. Hatta ben eski hesabımdan yorum yazmıştım hamileliği burnundan getirir diye ki getirmeye başlamış bile
tarafından
Katılıyorum cnm üstelik eşide istemiyordu diye hatırlıyorum
tarafından
Evet zorla ikna etmis ben de öyle hatırlıyorum
tarafından
Hayır kızlar eşimde bende çocuk iki yaşına girincebikinci çocuğu yapalım dedik hatta gittim kan verdim spiral vardı cikarttirdim ama korona oldum atlattıktan sonra birsuru sağlık sorunu çıktı doktor ilk Cocukta folik asit eksikliği olduğu için bunda 3 ay önceden başla dedi bende 2 ay kullandım şimdi 3 ay hamile kaldım  onuda ikna etme sebebim 3 ay geçsin öyle yaparız diyodu bende hemen olacak dehil ya dedim oldu

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 341 göst.
0 oy
4 cevap 428 göst.
8 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 370 göst.
23 Eylül 2020 Aile kategorisinde Simanur tunc (1,331 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 263 göst.
12 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Miraysu (2,719 puan) tarafından soruldu