0 oy
209 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bebek gibi uyuyorum şimdi yarı uyanık o yüzden de babalar gibi uyumak istiyorum:()

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bizim babamiz ben nasil kalkarsam oda kalkar gece yatirir yani heveslensem de ayniyiz :D
tarafından
Benim eşim de sabaha kadar uyur sabah bakar ben uyurum ama yarı gözü açık bakamayacak mi korkusu:))
tarafından
:D shsjsjjsjs klasik babalar iste :D
tarafından
Kesinlikle :))
-Reklam-
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Gece kalkan benim tüm ev işleri yemek vs yapan benim ise gitmiyor virüs sebebi ile akşama kadar oturuyor sonra yatiyo sabah kalkiyo bebe altıni değiştiririm karnını doyururum al sen ilgilen ben yatayim az derim çok yorgunum der sinir oluyorum
tarafından
Yok o kadar değil ya benim eşim yeri gelir tırnağına kadar keser altını değiştirir ise de gider günlük 8 saat çalışır şükür benim bebiş de sadece babasına güler zaten
0 oy
(48,977 puan) tarafından
benim esim her firsatta uyuyo uykusuds dagilmiyo adamin ya sestende rahatsiz olmuyo yeterki kizim farkedip gidip satasmasin suan yine uyuyo 
tarafından
Ahahah benim eşimin de top patlasa haberi olmaz valla şuan benim eşim de uyyo denk getirsin yattığı yere sızıyor:)))
(48,977 puan) tarafından
az once kanepede uyukladi kizim satasti kalkti biz mutfags gidince yatak odasına gecti bir insan her firsatta uyur mu ya☺️
tarafından
Bende bı uyandım mi aşırı uykum gelene kadar uyuyamam:( onlar gibi olsaydik keşke
(48,977 puan) tarafından
al bendende o kadar kaciyo uyku
tarafından
Kesinlikle:))
0 oy
(16,507 puan) tarafından
Bende istıom bende bende 
tarafından
Ah ben :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 226 göst.