0 oy
388 göst.
Diğer kategorisinde (1,572 puan) tarafından

Kızlar artık bu konuya şöyle bi açıklık getirmek istiyorum. Wp gibi birçok uygulamayı indirirken kamera fotoğraflar konum rehber erişim izni zaten veriyoruz. Bu birçok uygulama için geçerli. Ki wpde herhangi bi şeyi konuşurken en basiti ya bi kazak alcam yazdığınızda bile telefonda herhangi bi uygulama reklam olarak çeşit çeşit kazak modeli çıkarıyor. Yani zaten bi aklımızdan geçeni okuyamıyorlar onu da buraya yazıyoruz:D diyeceğim su ki ajan filan değilseniz wpyi silmeye gerek yok beni rahatsız eden bu konuda tek şey AB ülkelerine kardeşim sen devam et deyip bizden onay istemeleri. Sanmıyorum ki wp olmayınca öleceğiz. Umarım açıklayıcı olmuşumdur:D

7 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Burdakilerdr zannediyo mark zuckerberg bunlarun kocalariyla konusmalarini okumak icin can atiyo :D adam napsin sizin konusmanizi ahshshd
(1,572 puan) tarafından
Zuahahahhaha aynen öyle yav:D sanki işsiz güçsüzler vaouuuv görümcesine iyi laf sokmuş hee diyecekler djsksjkajsksns
tarafından
Ne zaman yoruma girsem içimdekilere tercüman oluyorsun valla)
tarafından
Yaaa sevindimmm o zamannn
-Reklam-
0 oy
(8,081 puan) tarafından

Herkes açıklayıcı oldu arkadaşlar yeter bu kadar :angel:

(1,572 puan) tarafından
Tekrar anlatabilirim istersen:D
0 oy
(1,808 puan) tarafından

Hay allah razi olsun tek baslikta toplamak lazim bu wp olayını  herkes yazmaya devam edio israrla:D

(1,808 puan) tarafından
Ben bitek neden sildiklerini anlayamadim:)
(1,572 puan) tarafından
Silenleri soruyosan mesajlarımız okunmasın diye:D bi de işte niye sadece bizden isteniyo bu
(1,808 puan) tarafından
Kiz kim okusun bizim mesajlari milletin isi yokta milyarlarca insanin mesajini okuyacak
(1,572 puan) tarafından
Ben de onu diyorum iste:D
(1,808 puan) tarafından
Temam temammm
0 oy
tarafından
Cinnet getirip whatsapp temsilciliğini basicam yiter gali "D "D 
tarafından
Bir dünya mübadil i var bu uygulamanın anacim beğenmeyen ona  geçsin inan su açıklamalara yorulmaya değmez ") ay bebim neyimi merak etsinler de paylaşsınlar diğer ülkelerle el işlerimi paylaşirsalar ama iyi olur avrupaya açılır para kazanırım "D
(1,572 puan) tarafından
Zuahahah gercekten bu iyi bi is kapısı olabilir:D sen en iyisi çokta guzel  elişi yapıyorum diye foto filan at:D sjskxjkajsos
tarafından
Bebi takip et watsap bebi paylaş whatsapp litfeeennn diye paylaşımlar yapayım elbet görürler "D "D
(1,572 puan) tarafından
Arada ingilizce de yazman gerekebilir hsjsjska
tarafından
Ingilizce rusça almanca japonca ve çince yazar yazar paylaşırım yeterki avrupaya açsınlar beni "D hahahah
0 oy
tarafından

Günlerdir beklediğim postu :'(

(1,572 puan) tarafından
Bi el atmak istedim sadece :)
0 oy
tarafından
Of sıktınız ya kullanmak isteyen kullanır istemeyen kullanmaz ben kullanmicam okadar 
(1,572 puan) tarafından
E niye yorum yaptın bu kadar sıkıldıysan baktın seni ilgilendirmiyor gec gitsin yorma kendini bu kadar
0 oy
tarafından

Konuyu bı turlu anlamayan ben :Dbı wp gidiyor 2 postan biri bu :woot:

(1,572 puan) tarafından
O yuzden belki anlaşılır diye post açtım ama başka posta atar gider yapmayan yapiyo burda:D

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 302 göst.
28 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ipek4161 (1,565 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 102 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Hatice topal (420 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 432 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde dunyali _birisi (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 969 göst.