0 oy
837 göst.
Diğer kategorisinde (1,459 puan) tarafından
Kızlar dualarınıza çok ihtiyacım var benim için bir dua dünyaya bedel şuanda kızım yoğun bakımda 5gundur doğum yaptım doktor gözleri gormeyebilir diyor nolur bı Ayetel Kürsi okuyun bebeğimin niyetine ilk çocuğum yıkıldık resmen. Dualariniza çok muhtacım 

45 Cevaplar

0 oy
(617 puan) tarafından
Bugün kandil bugünün yüzü suyu hürmetine rabbim bebeğine sifa versin onun için bir melek göndersin yavruna dokunsun   ona sifa versin sağlıklı sihhatli büyümeyi  nasip etsin insallah  şu anda ne kadar hasta yatağında bebekler varsa rabbim hepsine sifa versin kim zorda kim darda ise rabbim sahip çıksın aminnn ... çok geçmiş  olsun  canim
(7,935 puan) tarafından
Mübarek regaip kandili ve peygamber efendimiz  yüzü suyu hürmetine şifa bulur inşallah.
Durumu ne nasıl oldu
(1,459 puan) tarafından
Allah sizleri darda bırakmasın çok çok teşekür ederim
(1,459 puan) tarafından
Amin canım benim rabbim hepinizden razı olsun
-Reklam-
0 oy
(8,539 puan) tarafından
Rabbim sifa versin insallahhhhh
(1,459 puan) tarafından
Çok çok sağol canım Allah razı olsun
0 oy
(13 puan) tarafından
Kurban olurum onu verene rabbim yar ve yardımcısı olsun kuzunuzun insAllah üzülme annesi ne gelirse Rabbimden o yavrunu sana bağışlar insAllah dualarım sizinle
(1,459 puan) tarafından
Çok tesekur ederim Allah razı olsun sizleri darda bırakmasın rabbim
0 oy
(14,005 puan) tarafından
Bebeğin nasıl oldu canım?
(1,459 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim mucize gibi bişey oldu çok şükür kactane emar çektiler başka hastaneye gönderdiler görüyor dedi ama ileriki zaman sorun olmasin diye iki ayda kontrole istediler cokk şükür
0 oy
(200 puan) tarafından
Bugün bir kactane böyle post okudum yıkıldım kendime gelemedim Rabbim tüm hasta yavrulara şifa versin :-(
(1,459 puan) tarafından
Amin canım benim Allah razı olsun senden

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 325 göst.
29 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde SAsya (1,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 447 göst.
11 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Suravebebisi (2,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 198 göst.
27 Şubat 2021 Diğer kategorisinde duruucansuu (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 351 göst.
15 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,334 soru

11,292,227 cevap

34,710 kullanıcı

...