0 oy
446 göst.
Diğer kategorisinde (2,186 puan) tarafından
Hastaneye gittim sevdim yavrumu CRP 13.50 Bilirubin 8.5 doktor dediki anne karninda nekdar sen hasta olduysan bebege gecmis enfeksiyon ve ben hep idrar yollari enfeksiyonu oldum korona oldum kum doktum bide bebegim dogdunda kakasini yemiss iyiydi mjdesini yikamislardi bieden boyle oldu:( en az 10 gun tutucam dedi doktor enfeksiyon orta derecede elimizden geleni yapicaz dedi hergun goremiyorum sali ve cuma bitek :( aglamaktann maf oldm iki dusuk sonrasi olmustu yavrum evime Güneş doğdu demiştim simdi cehhenem yeri gbi oldu sezaryen yerim flan umrumda degl bu acı başkaymış :((( ŞURA nin kizi GÜNEŞ e die niyet edip ayetel kürsi okurmusunuz nolur :((( 

27 Cevaplar

0 oy
(1,663 puan) tarafından
Rabbim sifa versin tez zamanda kucagina alirsin insallah korkma sen guclu oldukca oda guclenir
(2,186 puan) tarafından
Mevzu evlat olunca hersey baskaymis anladim tutamiyorum kendimi :( amin canm aminn
-Reklam-
0 oy
(13,763 puan) tarafından
Okudum canim. Rabbim yavrunu sana bağışlasin. Güneş gülen yüzünü göstersin tez vakitte ve annesinin içini ısıtsın. 
(2,186 puan) tarafından
Yaaa amiinn amiiinn amiinnn rabbimm senden razi olsun binkereee binn :(((((
0 oy
(790 puan) tarafından
Geçmiş olsun kuzum korkma atlatır çıkar yakında rabbim korusun size bagslasın
(2,186 puan) tarafından
Insallahhh kuzum amin amin aminnn rabbim duysunn :(
0 oy
(402 puan) tarafından
Canım benim Allah yavruna şifa versin sağlıkla huzurya dönsün kucağında yuvasına inşallah
(2,186 puan) tarafından
Aminn kuzumm aminn allahim duysun insallahh amiiinnnn :(
0 oy
(3,836 puan) tarafından
okurum canim tabi ki. hastanelerde evladin için olmak çok zor insanı çok yıpratıyor ama yine en iyisini onlar biliyor. inşallah çabucak iyileşir. 
(2,186 puan) tarafından
Ewett bunu anladimm cok zormus coookkk keske benide yaninda tutsalar kiziminn keskee ama almiyolar :( allah razi oslun bacimmm sendenn
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah canım sağ salim hayırlısıyla kavuştursun Rabbim
(2,186 puan) tarafından
Amin bacm aminn aminn aminnn :((((
(1,056 puan) tarafından
Uzulme canim iyilesir insallah sen iyi ol ki sütun felan çekilmesin çıkınca sana ihtiyacı olacak
0 oy
tarafından
okudum Allah yardımcın olsun
(2,186 puan) tarafından
Aminn allah razi olsun kardesm :(
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Rabb'im sana bağışlasın inşallah tez vakitte kavuşun 
(2,186 puan) tarafından
Amin .amin aminnnnn  allah razi olsun kardesimm :(
0 oy
(707 puan) tarafından
Okudum canım Allah şifa versin.
(2,186 puan) tarafından
Aminn amin amin kuzum allah razi olsun binkere :(
0 oy
(14,004 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah :(
(2,186 puan) tarafından
Aminn bacimm aminn allahm duysunn :(
(14,004 puan) tarafından
Ağlamamaya çalış yavrunu seviyormuş gibi yaparak süt sağ bebeğine sürekli güzel enerjiler gönder o seni hissediyor aranızda ki mesafeni bir önemi yok benim oglumda sariliktan yattı seni çok iyi anlıyorum :(
(2,186 puan) tarafından
Bu aciyi rabbm kmseye vermesinn bu cok kotu coookkk :(
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin inşallah tez vakit de kucağına alırsın inşallah cnm 
(2,186 puan) tarafından
Aminn benm kizimda mis gbi kokuyodu cennet kokukuu . Sapkasi elimde geziyorum onun kokusu dunyada duydugum en guzel kokuu :(((( amin allah razi olsunnn sende
0 oy
(1,459 puan) tarafından
Okudum canım Rabbim şifa versin
(2,186 puan) tarafından
Allah binkere razi olsun bacim aminnamin aminn :(
(1,459 puan) tarafından
Cümlemizden inşallah
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Allahım şifa versin canım ins  güneşine  hiç üzülme sütun gitmesin dua et

Doğan  çoğu bebek kuvezde  yatiyo içini ferah tut bunada şükür de canım rabbim yardimciniz  olsun
(2,186 puan) tarafından
Aminnn bacimm aminn insallah gitmezz tutamiyorum kendimi korkuyorum gidicek diye ama duramiyorumda :(
(3,532 puan) tarafından
Hiç korkma canım rabbim beterinden korusun
0 oy
(1,555 puan) tarafından
Okudum cnm rabbim en kisa zaman da versin sifasinı sen güçlü dur cnm birakma kendiniki yavrun da hisseder bak kucağına verdiklerinde seni güçlü hissetsin 
(2,186 puan) tarafından
Cok buyuk bi aciymiss sezryen kesigi yuzunden inliyodumm ama heryerim oyle kesik olsa boyle canm yanmaz :( allah razi olsun bacimm senden :(
(1,555 puan) tarafından
Bilirim cnm rabbim hiç kimseyi evladiyla sinamasin .Allah yardımcın olsun
0 oy
tarafından
Rabbim bol sifa versin kuzum gunesine insallah okudum onun niyetine 
(2,186 puan) tarafından
Allahim senden razi oksun bacimm rabbim duysunn amiiinnn :(
tarafından
Korkma kuzum benim yegenimde anne karninda kakasini yemisti ayni durumdaydi toparladi belki daha erien bile cikar doktorlar en uzun sureyi soyluyo ki surekli sormasinlar diye korkma olurmu saglikla cikicak gunesin ordan aglama hep dua et gozyasi gozyasi getirir bunu unutma onla oynuycagin zamanlari dusun hep
(2,186 puan) tarafından
Allahhmm güneş imin ordan sag salim cikip kucagimda evimize geldigimiz gunu yasmaayi bana nasip etsnnn rabiimmm ck sagol kardesm cook :::(
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Canım çok üzüldüm ben okuyacağım inşallah. Rabbim bebeğini sana bagislasin acil şifa versin. Aynı benim de hamileliğm seninki gibiydi hatta dişim bile apse yapmıştı. Ben de çok endişeliyim doğdu birşey yoktu şükür bugün götürdüm ama tahlil yapmadılar 
(2,186 puan) tarafından
Ben senin dogumunu hatirliyorum kuzum normalden sezaryene dondulerdi  . Cok buyuk bi acii rabbim kimseye yasatmasinn benm bebegime sifa versn kucucukk o bana ihtiyaci vardii ben evde bos besigine odasina bakiyorum canm cok yaniyo :( duandan eksik etme kizimi nolur :(
0 oy
tarafından
Okudum cnm RABBİM ACİL ŞİFALAR VERSİN Rabbim yar ve yardımcınız olsun Rabbim size bağışlasın acısını göstermesin 
(2,186 puan) tarafından
Amin bacim aminn allah bjnkere razi osln allahm duysunnn insallahh aminmnnn :(
tarafından
Amin Rabbim hepimizinden razı olsun
0 oy
tarafından

Okudum canım Rabbim şifa wersin inşallah 

(2,186 puan) tarafından
Aminn  amin aminnn insallahhh allahm razi olsun bacmm :(
tarafından
Aminn canım Allah sizden de razı olsun
0 oy
tarafından
Rabbim bir an önce şifa versin canım 
(2,186 puan) tarafından
Aminn kardesimm aminn duani eksik etme :(
0 oy
tarafından
Okudum canım rabbim yardımcısı olsun. ...
(2,186 puan) tarafından
Ammin amin amin  kuzum allah razi olsunnn cok sagol

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 325 göst.
29 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde SAsya (1,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 198 göst.
27 Şubat 2021 Diğer kategorisinde duruucansuu (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 837 göst.
10 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Rtyww (1,459 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 45 göst.
1 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde gllshbsk (51 puan) tarafından soruldu

377,220 soru

11,288,916 cevap

34,696 kullanıcı