0 oy
356 göst.
Aile kategorisinde (209 puan) tarafından
Hanımlar eşim para isterim verir aile ihtiyaclarini giderir ancak hiç supriz yapmaz insan istiyor ki karnı kadar ruhu da doysun acaba nasıl hediye alan supriz yapan birisi konumuna sokarım onu 

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kendi içinden gelmesi lazım kuzum
(209 puan) tarafından
O gelecek bir gün inşallah:D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sen sürekli alırsan, o da utanır almaya baslar
(366 puan) tarafından
He valla :)
(366 puan) tarafından
Sadece doğum günüm ve yıl dönümümüzde alır birde kadınlar gününde çiçek alır tanışmaya başlafığımız gün diye
(209 puan) tarafından
Cidden nur başka ne istiyorsun kadınlar günü geçtim doğum günümde alsin yeter
(2,252 puan) tarafından
Yok o öyle olmuyor canım denedim Ben
(366 puan) tarafından
Kız zorla alıyor gibi birşey valla doğum günüm yaklaşmış bana diyor ki nur ya senin doğum günün geldi çattı of ben ne yapacam sonra diyor ki pazara denk geliyor yırttık valla :) gülsem mi ağlasam mı bilemedim  :) hani böyle özel gün harici elinde bir hediye alıp gelmez içimden geldi diye  özel günlerimiz de mecburiyet gibi geliyor ona. Birkaç kere o özel günlerde de almadı büyük bahanelerle sözüm olsun filan dedi daha birşey demedim. Sözü de hala duruyor
0 oy
(7,098 puan) tarafından

Surekli kafasina vura vura soyleye soyleye bacim baska turlu yontunmuyorlar :D

0 oy
tarafından
Odun kütük onlar cnm 
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Öyle huyu yok demekki benimkide fazla almaz 
0 oy
(205 puan) tarafından
Parasini vermesine raziyim 3 yildir beraberiz 3 defa hediye qlmistir diger ozel gunlerde cicek..zaten cicekcide ozel gunlerin tarihi var abi yollim mi diyor.. cicek alacagina paraini versin ben kendime istedigimi alayim..bazi insanlar oyle bende cok bilmem hediye almayi 
(209 puan) tarafından
Ama yine de insan kendisine sürpriz yapılınca özel ve değerli hissediyor
(205 puan) tarafından
Bana almasa ben uzulmezdim sevgiliyken aldi o 3 hediyeyide evlendikten sonra almadi.. herkes farkli belki sen onunla mutlu olacaksin ama incelik beklemek zor
0 oy
(13,721 puan) tarafından
 Bosveeeeer.

Çünkü öküzler.
0 oy
tarafından
İnterneten bak
0 oy
(878 puan) tarafından

Benimkide geçen diyorki doğum gününe ne hediye istiyon:D

0 oy
tarafından
Içinde yoksa istediğin kadar uğraş fayda etmez
0 oy
tarafından
Sevgi saygı olsun evine bağlı olsun da hediye bi köşede kalsın 
0 oy
(5,220 puan) tarafından
kız hepsi düştü geçim derdine iş güç stresine yorgunluğuna illaki öküzlükte var bazılarında ama şu zamanda öyle şeyler pek akıllarına gelecek şeyler değil sanki
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Zorla olacağını sanmıyorum canm dile getir hoşuma gidiyor de belki o zaman olabilir
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Benim kocada öyle ama ben sorun etmiyorum artık ne yapalım ya bu deveyi gudecen ya bu diyardan gidecen Allah başka dert vermesin de otur 
0 oy
(20 puan) tarafından

Ben bazen ağzımla söylüyorum hediye niye almıyorsun bana söyle istediğin bişey varsa diyo :D

0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ben sürpriz yap ah sürpriz yapsan ben sürpriz severim diye diye kafaya soktum doğum gününde çiçek eeoetine sipariş vermiş mesajı gördüm yine yapamadı gerçi aldıkları sürpriz oldu çok sevinmiştim :D
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Valla bilen bana da soylesin
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Gelip gidip basının etini yiyerek tabiki

0 oy
(3,213 puan) tarafından
Ailesinden görseydi alırdı. Sen ona alarak alıştırabilirsin. 
0 oy
(497 puan) tarafından
vallahi benimki hiç birşeyden kısmaz harcasam niye harcadın ettin demez ama hediye konusuna gelince cikss yıllar varki biseyini görmedim artikin alıştım ama insan istiyor yaaa:(

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 493 göst.
2 Mart 2021 Aile kategorisinde Buketsutas (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,358 göst.
25 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 270 göst.
5 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Asyahatunnn (458 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 101 göst.