0 oy
262 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,888 puan) tarafından
Makarnanın içinde süt ürünü varmı acaba bilginiz varmı ?

8 Cevaplar

0 oy
(5,558 puan) tarafından
 benim oğlumun da süt alerjisi var Ben makarna tüketiyorum herhangi bir yan etkisi olmadı  çok şükür
(3,888 puan) tarafından
Protein içerir yaziyo canım arkasında da, o protein yumurta o zaman.
 Ketçap mayonez sucuk yiyebiliyomusun?
 Sut ürünleri yemedigim halde yüzü kızardı .ss
(5,558 puan) tarafından
Yumurta alerjisi var o zaman.  Yumurta ya da dikkat et
-Reklam-
0 oy
(1,524 puan) tarafından
Ankara marka da kesin yok diye biliyorum canım. 
(191 puan) tarafından
Canım  benim çocuğumun  süt ve süt ürünleri  yumurta  beyazı  sarisi  ceviz  fındık  fıstık  bunlar  teste  çıkan  alerjiler  ama benim kizimin  bide çıkmayan  alerjileri  vardı  domates  salça  muz havuç  bütün  etler  tavuk  ıspanak  susam  mantar  daha bir çok şey var bunlar  aklımda  kalanlar  ben hepsini  kendim  buldum  doktora  sonra  gittim  test yaptırdim  deri  testi  doktor  çok iyiydi  prof tu ben  hayatından  her besini  çıkardım  yaralar  geçtikten  sonra  tek tek diyet  açtım  sadece  kabak  patetes  zeytin  tarzi  besledim
(191 puan) tarafından
Üste  resim attım kızımın  yanağını  bide çerezlere  çok  dikkat  edin doktor  allah  korusun  yalnışlıkla  ceviz  yerse  şok  geçirir  dedi bize  şok  iğnesi  verdi  ben bir tanecik  ceviz  yemiştim  gözü  balon  gibi  şişmiş ti
(191 puan) tarafından
Arkadaşın  attığı doktora  gittim ahmet  akçay  çok  iyi bir doktor canım
(1,524 puan) tarafından
Canım dana eti şöyle hani sütü de inekten elde ediyoruz ama o bağlam da düşün o da dokunabilir tercihin koyun kuzu etinden yana olsun ama bu alerjinin şiddetine de bağlı mesela dana eti bende problem yapmamıştı sana en net sonucu testler ve iyi bi doktor verebilir sadece, kazein de süt proteini pek çok ismi var buna benzer diyorum ya hepsini bilmen lazm paketli ürünlerde direk süt ürünü yazmaz bazen
(3,888 puan) tarafından
Pamukkale üniversitesine goturcem canım insaAllah iyi sonuç alırım. Hiç duymadigim bişeydi basima gelesiye kadar zor yani onu yeme bunu yeme sağlıkları yerinde olsun da dayanırız biz. Sağol canım zamanını ayırıp ilgilendiğin için daha dikkatli olcam artık
0 oy
(679 puan) tarafından
Bizim sut ve yumurta alerjimiz var sadece ankara makarna yiyebiliyoruz gonul rahatligiyla yiyin ama sadece ankara makarna
(3,888 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım onu alalım o zaman
0 oy
(191 puan) tarafından

image

image

bizimki  böyleydi canım bu en az hali
(191 puan) tarafından
Deri  testi mi yapıldı  yüksek mi cıktı  alerjisi  bebeğinizin
(3,888 puan) tarafından
Deri testi yapıldı ama yüksekliğini nasıl biliyoruz ki
(3,888 puan) tarafından
Cevize çok yüksek demekki alerjisi dikkat gerekiyor sürekli, iğne ne olur ne olmaz yanımızda dursun diyodum dr öyle deyince korktum. Kan aldılar alerji seviyesine bakacaklar sanırım 2 hafta sonra Çıkcakmis sokucu
(3,888 puan) tarafından
Süte yüksek mi alerjisi anlamadım sonucunu atıyım da bakarmısın
(191 puan) tarafından
At canım anlarim  sayılar  varsa
0 oy
(3,888 puan) tarafından

Bi koluna 

imageyapıldı test daha sonra 3 tane de diğer koluna yaptılar sadece sütten, süte mı çok oluyor alerjisi. Kan aldılar 2 hafta sonra Çıkcakmis sonucu 

(191 puan) tarafından
Bide  online  görüştüğüm  vardı  mahmut  doğru  oda çok iyi bayram tatiliydi  ona  gidemedik
(191 puan) tarafından
Benimkinin de içinde  iki tane  var bir paket  olarak geçiyor  acil durumda   15 dakika  sonra  ikinci  doz yapılıyor
(3,888 puan) tarafından
Yani canım 1 paketin içinde bi tane tek dozluk bi tanede 2 dozluk iğne mı oluyor öyle mi satiliyor
(191 puan) tarafından
Âmâ allah  korusun  gözü  yüzü  her tarafı  şişerse  yapabilirsin  başka  çare kalmayınca  yani  o iğne  çok tehlikeli  doktur  anlatmıştır  csnim  dikkatli  kullanmak  gerek
(191 puan) tarafından
Aynen canım atayım  resim
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Ayy Allah yardımcın olsun canım çok zor :(
(3,888 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun
0 oy
(191 puan) tarafından

image

bizim sonuç  bu canım  seninkiler  çok  karışık  yazmış  bide çok  az besine  bakmışlar  devlet  hastanesi miydi 
(3,888 puan) tarafından
Pamukkale üniversitesine götürdüm canm
0 oy
(191 puan) tarafından

image

image

Bu şekil  canım 

(3,888 puan) tarafından
Iki tane olduğunu bilmiyodum dr söyleme di canım.
Ilk doz iğneyi vurduktan ne zaman sonra ikinci dozu yapmıyoz. Ne gibi belirtiler olunca bu iğnelerden yapiyoz anlatirmisin
(191 puan) tarafından
Söyle  düşün  çocuğun  nefesini  alamıyor  boğazı  şişmiş  yüzü  şişmiş  dili  şişmiş  artık bunu vurmazsam  ölücek  öyle  canım  doktor  anlatmadimi  bizim  doktor  üstüne  basa  basa anlattı  çok ağır  durumlarda  yapacak sin  diye
(191 puan) tarafından
Merhaba  bebeğiniz  nasıl  oldu

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 51 göst.
26 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Cicek2344 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 124 göst.
3 Mart 2021 Diğer kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu

379,978 soru

11,374,725 cevap

34,857 kullanıcı