0 oy
284 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
Ya kizlar corbam var esimde makarna yap dedi soyle guzel uzun makarna yapmak istiyorum. Kebap bile yapiyorum ama su makarnayi beceremiyorum. Farkli guzel tarifiniz varmi 

6 Cevaplar

0 oy
(13,725 puan) tarafından

Haşla

Süz

Salça kavur

Karıştır 

:D

tarafından
Fevkalade tarif tuttum.
tarafından
Bendeee hemserim bende :D sjsjs
(13,725 puan) tarafından
:D başka bilmem ben :D

Bide şey var.
Hasla
Suz
Yağda çevir :D

Peynir atarsın üstüne :D
tarafından
Yap kız sende
Hasla
Süz
Salça kavur
Karıştır
 Dene dene
tarafından
Ya bunu biliyom ya baska istiyorum :D
-Reklam-
0 oy
(3,669 puan) tarafından

Hasla 

Süz 

Tencerede yag salca kavur

Makarna dok

Tüm gücünle karıstır salca iyice dagılsın altını kapat:D

tarafından
Baska baskaaaa :D sjsjjsjs
tarafından
Tüm gücünle hahahah
0 oy
tarafından
Tavuk varsa tavuklu yapabilirsin
tarafından
Yok kuzum ya
tarafından
Kıyman varsa kiymali makarna
tarafından
Kiymaliyi da ben sevmiyom :)
0 oy
(70 puan) tarafından
Bolenez diye geçiyor Kıymalı yaparım bide fesleğen imjh hide Salçali Sucuklu çok severim  kremalı feslegenlo
tarafından
Sen bayagi farklisin anam evde feslegen ne gezsin oney tadini bile bilmemmmm :D sjsjjs
(70 puan) tarafından
Haha çok güzel ya bende iki senedir keşfettim inanılmaz yakışıyor
(3,669 puan) tarafından
Haha kız farklı ya bu tüm güc o olmazsa olmaz:D
0 oy
tarafından
Ben tavada sogan kavuruyirum onu domayes rendesiyle karisririyorum. Baharat atiyorhm icine. Sonra tabaklara doktugum makarnanin ustune dokuuorum. Onun ustunede yogurt. Enfes oluyo
tarafından
Domates almiyoruz kisin ama menemen doksem olurmu
tarafından
O da olurrr sogani baya kavur ama bide bol yagli yap. Makarma tenceresine karistirma ama tabaga dokceksin. Ustune yogurt
tarafından
Tamam canim bunu yapicam cok saol ♡
tarafından
Afiyettt olsun ins begenirsinizzz
0 oy
(16,159 puan) tarafından
Evde havuç kırmızı biber ve yeşil biber varsa onları uzun ince doğra. Uzun makarna görünümü ver yani. Makarnayı haslayana kadar havuç ve biberleri yağda kavur. Yumusayinca 3 tane domates rendele ve biberlerin üstüne ekle. Domates de bi 5 10 dakika kadar kaynasın. Biraz salça koy. Tabi bunları yaparken makarnayı unutma çok haşlama. Zaten paketin üstünde ne kadar haslayacagin yazıyor. Pişen sosa makarnayı dök iyice karıştır. En son servis ederken üstüne maydanoz dök. Al sana mis gibi makarna 
tarafından
Cok guzel de evde domates yok kisin almoyoruz onun yerine biraz kislik domates tuttum ondan doksem olurmu menenmen de ben hic menemen olarak kullanmiyorum
(16,159 puan) tarafından
Olur canım fark etmez. Bende konserve domates kullanıyorum. Bende kışın domates almam

İlgili bir soru bulunamadı

382,176 soru

11,442,806 cevap

35,013 kullanıcı

...