0 oy
560 göst.
Aile kategorisinde (507 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Silindiiii

8 Cevaplar

0 oy
(678 puan) tarafından
Sabır belki 15 şubat sonrası bitecekmiş 
(507 puan) tarafından
İnşallah yaa valla çıldırcam artık evde katlanamiyorum
-Reklam-
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Söyle hepsi bı piskiyatriye gitsin

(507 puan) tarafından
Hiç kabul ederler mı kuzum varya görsen inan hiç abartmıyorum 10 dakikalık telefonun hepsinde hastalık konuşurlar eşim kendi hastalığını anlatır annesi kendisini kendi anne babasını sonra babası alır o başlar gece burnu akmış da bilmem ne yapmış rahatlamış da abisi geçen doktora gitmiş de yigeni de öksürmeye başlamış da yemin ediyorum sadece bunları konuşup iyi hadi görüşürüz deyip kapatıyorlar bide doktordan ard arda antibiyotik istedikleri için vermeyince ben kendimi bilmiyor muyum yoksa iyileşemem diye doktorlarla kavga ediyorlar onu anlatıyor ballandıra ballandıra
(27,352 puan) tarafından
Kafayı bozmuşlar onlar ya
(507 puan) tarafından
Kesinlikle bı kafayı bozmuşu da benim başıma vermişler hergun yiyo iciyo bı yeri ağrıyo
(27 puan) tarafından
Kuzum kusura bakma ama gülmem geldi aynı sorun benim eşimin ailesinde de var
(507 puan) tarafından
Gül canım valla ne kusuruuu tam bı komediler zaten ya hasta değilken kendilerini hasta hissediyorlar bide öyle hoşlarına gidiyo gece kalkmis burnu tikanmisss sıcak suyla acmiss salonda uyuya kalmış göğsü ağrımis havlu koymuş hergun başka senaryolar hiç bitmiyo hiiiic onlardan gördükçe eşim de aynı olmuş hastalık dedikçe bı yeri agridikca boğasım geliyoo
0 oy
tarafından
Bu illet bitmediği sürece zor canım Allah yardımcın olsun 
(507 puan) tarafından
Bu da bitecek gibi değil ki 2 gün kafayı yiyorummm ya boğcam artık :(
0 oy
(13,702 puan) tarafından

:D

Ahahhahahhaha iiiiiiiisssssyyyyyyyyaaaaaaaaannnnnnnnn

(507 puan) tarafından
Gerçekten camdan öyle bagirasim geliyoooo
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Ayyyy tam çıldırmalık bu neeee
(507 puan) tarafından
Delircemm kuzum delircemmm Allah var bir dediğimi iki etmez ilgilenir bilmem ne ama şu virüs mahvetti ya cuma akşamından pazar akşama kadar dirdirdirdirrr ne ağzı duruyo ne midesi durmadan bı yeri ağrıyo canı bişey istiyo catlicam yaa
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Yeminle bende biktim eşimden bant kaybolur evde bende  bilir niye cam silmemiisim ben hava yağmurlu gorunmio mu dedim Insllah kovit giderde sende kahveye ne cehenneme gidersen  git dedim  bitim artik  sureklo bama laf sokmalarindan bunaldim  artılık  sanko bem yasoiom bu evde dedim  sende bil safece çalışmakla olmuyo bu iselr derim sabahtan aksama kadsr kız zaten canıma yetiyor dedim bride senle ugarsiom  deeim  ne  bu dunyda ne oburku dünyada hakkım helal değil  doldum  rsmen varya ...
(2,067 puan) tarafından
Şuan konusmuuom canım az once kavga ettim ne *** hali varsa gorsun
(507 puan) tarafından
Bende konuşmuyorum geldim yatak odasına çamaşır katılıyorum gelmiş yanıma diyoki ütülenecek var mı he var yapcan mi dedim of yarın iş var zaten ben nasıl yapıyım birazdan yatarim diyon defl git o zaman niye soruyon dedim sana da bişey denmiyo diyo ay hiç susmuyo yaa hiiiicc
(2,067 puan) tarafından
Hahaha kizz komiksin  bikzkko yatak odaisnda oyun pesinde
(507 puan) tarafından
Kız delircem ya sinirden damarlarım çıkıyo artık bağırıp cagirmiyorum da çocuğu düşünüp :D Ne varsa kafasına geçiresiim geliyoo
(2,067 puan) tarafından
Geçir kizz bazen hakediyorlar
0 oy
(1,572 puan) tarafından

Birinin bi yeri ağrisa benimde ağrır kötü bi şey bu:D eşim isten gelir dizim ağrıyo der hemen benimde agrir:D ya da suram agriyo hemen netten bakarim su hastaligim varmis derim sjskskskakskzk kötü bi sey bu 

(507 puan) tarafından
Kiz bu nasıl bı türrr kesinlikle öyleeee tırnağını azıcık derinden kesse ödü kopar düşecek mi acaba acısı gecmeyecek mi diyee ama hergun hastalık bulmaktan da kendini alamaz
(1,572 puan) tarafından
Zor ya insan sonra çocuğu içinde oyle strese kapılıyo ben anne olduktan sonra cok uykularim kacti nasil buyuyecek nasil hastaliktan kazadan koruyacagim diye
(507 puan) tarafından
Kız kaynanam şimdiden doğmamış çocuğuma hastalık buluyo yaa cinsiyete erkek dediler tutturdu acaba o gördükleri pipi değil de bı şişlik filan olabilir mi başka doktora mi gitseniz diye böyle s.alakca bişey olur mu sonra bebek geç dollenmeydi zamanla 2 gün 2 gün ilerde çıkarak haftasını tamamladı felaket tellalı hemen başladı çocuk çok gelişiyosa erken doğar bı hastalığı var acaba şeker hastası mi diye beni delirttiler artık ya virüs sayesinde onları görmüyorum ama şimdi de eşimden kurtulamiyorum 48 saat dip dibe :((
(1,572 puan) tarafından
Yok ben o boyutta değilim birazcik daha var:D Allah yar ve yardımcın olsun
(507 puan) tarafından
Amiiin canım eşim de tam o boyutta değil ama annesi babası tam doktorluk anneannesi köyden gelmişti annesine hastalığını anlatıyodu birgün kaynanam başladı aman anne seninki de ne ki bende şu şu şu var diye yazık kadıncağız sustu kaldı :D:D
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Kız bende hafta sonu gelsin diye bakıyorum vallahi bak :)) seninkinin çenesi çok demekki
(1,908 puan) tarafından
Kız benimkinin yardımından başka birşeyi yok valla ne acıkır ne susar ne bişey ister herşeyi kendi yapar 15 aylık oğlum var ona bakar uyutur bı altını alamaz :)) bende hamileyim 27haftalik  çenesi olan erkek çekilmez Allah sabır versin sana mızmız kadın gibi bee
(507 puan) tarafından
Amin canım benimki de ev işi yapar süpürür siler filan ama yemek yap desem süzgeç nerde kasik nerde tencere nerde kırk defa kaldırır yapmaması daha hayırlı herşeyi ben yapıyorum Valla bazen bende diyorum kadın olarak dünyaya gelip apartman teyzesi olman lazımmış diye kişiyi ama gerçekten öyleeee
(1,908 puan) tarafından
Apartman teyzesi ne kız:)))
(507 puan) tarafından
Apartmanda gelene geçene laf atan çenesi durmayan teyzeler işte :D
(1,908 puan) tarafından
Hahahahha Allah seni

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 152 göst.
3 Eylül 2022 Diğer kategorisinde ikbal (48,695 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 125 göst.
6 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ysmnynr (375 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 179 göst.
0 oy
8 cevap 498 göst.
14 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Eylulunannesiiiii (402 puan) tarafından soruldu

380,209 soru

11,383,247 cevap

34,883 kullanıcı

...