0 oy
195 göst.
Diğer kategorisinde (689 puan) tarafından

Anne sutu malesef almiyor oglum 8 aylik calismayi dusunuyordum ama birakabilecegim kimsem yok..

Bakiciya guvememem
Buyusun calisayim diyorum
En az 4 5 yasini bekleyip krese vericem
O arada bi tane daha yapsam beraber buyurler sonra çalışırım diyorum iki cocuktan sonra calisilirmi 2 cocuk yeterli benim icin

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Is hayati oyle bisey ki uzun süre uzak kalinca insan adapte olamiyor. Bir de ozek sektor tecrube istiyor 5 6 sene hayatta bosluk olucak is yonunden. Hangi meslek icin diyorsun bilmiyorum ama. Benim meslegimde 5 6 sene bos durdun mu cogu sirket ise almıyor 
(689 puan) tarafından
Hemsireyim atanabilirsem calisicam lise mezunuyum
(689 puan) tarafından
Ozel hastanedede calisabiliyorum ama o paraya calissam oglumun bakici parasi yol parasi derken cqlismamam daha makul olur
tarafından
Atanarak diyosan o zaman mantikli olur..ben maliye mezunuyum. Sirketlerde ya da muhasebe ofislerinde calisabiliyorum onlarda cv de boslul istemiyorlar
(689 puan) tarafından
Yok atanirsam calisirim yoksa calismam cunku aldigimdan elime bisey kalmicak cocugumean ayrilicam
-Reklam-
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Ben korkuyomm birden 2ci gelir diyee.oglan 11 aylik daha:))
0 oy
tarafından
Bende çalışıyorum, çalışan bayan için çok zor. Bu yüzden aralarında 3.5, yaş var çocukların
0 oy
(2,889 puan) tarafından
Kızım 18 aylık 6 buçuk aylıktan beri çalışıyorum 6 ay annem baktı sağlığı bozulunca komşumu ayarladım o bakıyor bende peş peşe düşünüyorum kızım kreşe gider ikinciye komşu bakar diye düşündüm ikinci bir yaşını geçene kadar çalışmamayi düşünüyorum.. biraz zor olur illaki.. şimdi bile zor işten koşa koşa geliyorum yemek yapıyorum çocukla vakit geçirmeye çalışıyorum ortalığı topluyorum pilim bitiyor 

İlgili sorular

+1 oy
17 cevap 311 göst.
27 Nisan 2021 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 919 göst.
27 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 78 göst.
28 Kasım 2023 Diğer kategorisinde ahlas04 (76 puan) tarafından soruldu

384,842 soru

11,511,301 cevap