0 oy
596 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Evlenirken evinize aldığınız ve alıp pişman oldugunuz eşyanız hangisi 

Benim yatak odam dolap kocaman oldu odama 

Birde tv ünitem

33 Cevaplar

+1 oy
(119,338 puan) tarafından
Benim dunyaya gelmem pismanlik
tarafından
Niye kız öyle diyn
(119,338 puan) tarafından
Oyle iste
(381 puan) tarafından
Niye sevdos oyle diyon canın mı sıkkın kuzu
-Reklam-
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Tüllerim yaa hic icime sinmiyorr canimm
tarafından
Tekrar diktir cnm yada yolda satan adamlar var onlarında güzel oluyor
(6,827 puan) tarafından
Daha 2 senelik evliyim canim mutfaginkini degistirdim amaa esim digerlerine izin vermez
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Hepsinden memnunum 
tarafından
Güle güle kullan cnm
0 oy
(44,696 puan) tarafından

Yatak odam siyahlı aldım toz denen illetten biktim:sick: birde kanepe yayları gevşek çıktı hiç sert değil yaşlanma yeri kısa ve alçak kanepelerim ilerde eskisin alcam ama yatak oda yi kolay kolay değiştirmem ama

tarafından
Bem istiyorm. Değiştirmek eşim istemiyor benim de başlık deri taşlı deri yastık gelince ses geliyor uyutmuyo hiç memnun degilim
(44,696 puan) tarafından
Başlığım beyaz deri ondan memmunum ses felan yok benimkinde
0 oy
tarafından
Şimdiki aklım olsa komple daha değişik şeyler alırdım hepsinden pişmanım gibi biseu
tarafından
Aynı benim gibisin ünite aldım kızım hareket edemiyor evde valla
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Kiracı olarak ilk girdiğim eve göre aldığım mutfak halım için pişmanım sıyah Beyaz aldım uyuyordu oradaki mutfağa 

Ama ev alınca taşınınca hiç uymayo dolaplar krem halılar sıyah Beyz perde mor uff hatırladım sinir oldum yıne :(
tarafından
Kız trendyola baksana
(16,504 puan) tarafından
Şimdi değil artık borçlarımz bitsin evı yeniden düzcez
0 oy
(238 puan) tarafından
Kocam yüzünden koltuk takımım :D adam beğendi bunu istiyorum dedi tamam dedik aldık ama açılmıyor yatak olmuyor tilt oluyorum 
0 oy
(667 puan) tarafından

Koltuklarımmm çok beğenerek aldım ama süngerlerinde kopma olduu:ermm:

0 oy
(1,329 puan) tarafından

Açma yaram derindedir şimdiki aklım olsa salonumu asla almazdım ve perdelerime sinir oluyorum:ermm:

tarafından
Ne renk
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Büyük pişmanlığım yok şükür

0 oy
(1,794 puan) tarafından
Hepsi en uyguna bulduklarimizi aldık kanepeler pert yatak odası ehh zorla yatiyoz. Beyaz eşya ve perdeleri ben görmeden eşim aldı . Halılar akrilik renkler kötü..
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Yemek takımı gümüşlük ve ikinci koltuk takımı aldığım için baya pişmanlık duyuyorum 
tarafından
Hepsi boşa demi bi hevesle alıyor insan yemek masası falan boş
(9,626 puan) tarafından
Gerçekten öyle inanki o koltuk takımına 3 senedir bi Allah'ın kulunun totosunun değdiği yok ilk 2 sene ayaklarındaki köpük korumaliklari bile çıkarmadım daha doğrusu unutmuştum çünkü o odayı hiç kullanmadım suanki aklım olsa kesinlikle almazdım Allahtan yemek odası takimi almamışım yoksa daha çok pişman olurdum
0 oy
(1,699 puan) tarafından

Bisey almadım ki pişman olayım :D

0 oy
(5,908 puan) tarafından
Ya hepsini aldıgım pişmanım cok zevksizmişim o zamanlar 
tarafından
Şimdi neler çıktı demi koltuklar falan
(5,908 puan) tarafından
Kız 2 sene önce aldım ya hep ucuza kactım 3 kere de ev taşıdık zaten dandiklerdi hepsi harap oldu şimdi
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Evlendiğim zman hiç bişey gönlümce alamadım hep kayinpederim kaynım seçti  ya sonradan yavaş yavaş değiştirdim çok şükür
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Mutfak masam
tarafından
Biz şansısız neler çıktı
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Benimde dolabim özelikle makyaj aynam aşırı büyük kaba ve aşırı sade gerçi benim istediğim bu dolap eşyalar değildi benim sectigim değilsde başka mobilya getirtmiş kocam 
tarafından
O nasıl oluyor kız
(7,958 puan) tarafından
Katalok getirdi bende seçtim bitane çok güzeldi ev içine girdim ben gitmeden sectigim mı geldi dedim evet dedi neyse düğün oldu akşam odaya geçtim ben iptal saçma sapan mobilyalar kayinpeder olacak 3 kağıtçı ya degistir diyemedim çokta zarar vermişti çivi izleri fln dedim çok zarar vermiş değiştirsek mi delirdi bende sustum  öyle işte
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Eski evimdeki siyah ankastre seti. Yeni eve geçince beyaz cam aldım nefes aldım valla
(1,296 puan) tarafından
Ay o benimde pişmanlığım çok leke oluyor çıkmıyor değişik bişey şimdi olsa bende beyaz alırdım
(12,513 puan) tarafından
Sorma beyaz = nefes almak valla
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Aldigim bütün esyalarimdan nefret ediyorum bi lanet varmış gibi hepsi durduk yere kırıldı yamuldu bozuldu şaka gibi gerçekten 1 buçuk senelik evliyim hepsinde bir sorun var Allah izin verirse hepsini degistirecegim eşim söz verdi yeni ev dizecek bana yeni evimizde 
0 oy
(1,296 puan) tarafından
Ailem sağolsun herşeyi fazla fazla aldı 2 yemek takımı 1 çatal kaşık takımı bi de tencere seti gereksiz fazla yer kaplıyor koyacak yer bulamiyorum keşke almasaydim diyorum

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 665 göst.
18 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Gecesiyah (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 535 göst.
15 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Berat0606 (1,461 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 366 göst.
0 oy
12 cevap 541 göst.
1 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu