0 oy
359 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Birinin saçı kaşinır yanımda kaşir sabaha kadar kaşınırım birinin vucudu kaşinır Sabaha kadar kendimi kanatan kadar kaşirim az önce böcek gördüm evde uyuyamıyorum sabah olsun orayı temizlemeyi düşünüyorum sinir oldum ya nefret ediyorum bu huyumdan napcam nasıl uyusam offff bu huyumdan nasıl vazgeçe bilirim 

8 Cevaplar

0 oy
(42 puan) tarafından
İşin zor bacım valla
tarafından
Aynen oyle valla
-Reklam-
0 oy
(100 puan) tarafından

böcek konusunda bende de maalesefaynı:(

tarafından
Kafama agrı girdi vucudum kaşinmaya başladı off
(100 puan) tarafından
Anlıyorum seni bende hele birine misafirliğe gidelim orada göreyim çok kötü olurdum evde gine idare edebiliyorsun
0 oy
tarafından
Ay iyi tek değilmişim
tarafından
:))) yaa sendemi
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Ay böcek deme bana, bende hiç sevmem ya sürekli düşünür dururum
tarafından
Aynen oyle valla
0 oy
tarafından
Bence vu konuda destek almalısın canm yoksa cok yıpranırsın 
tarafından
Doğru diyorsun canım
0 oy
(188 puan) tarafından
Eğer bu huyunuzdan vazgeçemiyorsanız bu hastalık derecesine geldiyse bir psikiyatri yardımı alabilirsiniz 
tarafından
Haklısın,
0 oy
(507 puan) tarafından
Vlla canım böcek konusunda çoğumuz aynıdır bende gece görsek eşim alıp atar ama sabaha kadar uyuyamam oraya yine geldi zannederim yatağa çıkıyor zannederim. Ama diğer kaşıntılar için bı doktora görün istersen belki psikolojik biseydir belki alerjik biseydir ilaçla kurtulursun
tarafından
Ola biiri canım ya inşallah atlatırım
0 oy
tarafından
Destek alman lazım canım psıkııyatrdan ılerı de cok daha kotu olabıkır
tarafından
Görümcemin kızının saçına sirke düşmüş ama temizlenmişti gittim oraya 1 hafta boyunca kaşindim yeni yeni durdu kaşintisi :( üzülüyorm kendime
tarafından
Uzulme canım olabılır ama ilerlemesin onlemını al halam da oyle ve ne yazıkkı yasi itibarı ile daha umur yok vazgcemez bu huyundan ılerlemeden doktora gitmen de cok cok fayda var

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 728 göst.
30 Ağustos 2019 Aile kategorisinde ♥️♥️Miracım♥️♥️ (1,114 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,242 göst.
28 Şubat 2020 Aile kategorisinde Ftmdila33 (704 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 406 göst.
1 Haziran 2021 Diğer kategorisinde 3370 (135 puan) tarafından soruldu

374,721 soru

11,208,656 cevap

34,515 kullanıcı

...