0 oy
388 göst.
Aile kategorisinde (6,136 puan) tarafından

image

Belki Lazım olur arkadaşlar paylaşmak istedim

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Anladiysam.arao olayim:D

(6,136 puan) tarafından
Bekleme de kal 000 :D
tarafından
Kızzz annen nasıl oldu
-Reklam-
+1 oy
(1,523 puan) tarafından
Teşekkürler ❤️
+1 oy
tarafından

Ayyy ne zaman hastaneden randevu olucak olsam karıştırıp cenaze hizmetlerini arardim :woot:

tarafından
Töbe töbeee ahahhahahabbab
tarafından
Tobe ki ne tobeeee insani duyunca bi kendine getiriyor :D
0 oy
tarafından
Teşekkürler canım ❤❤❤❤
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Teşekkürler.           
0 oy
(188 puan) tarafından
Teşekkürler :-)
0 oy
(1,524 puan) tarafından
Esra napan kız
(1,524 puan) tarafından
Bebiş biraz hareketli hiç durmuyor maşallah gözüm hep üstünde düşüp bi yerini acımasın diye günlerimiz dolu dolu geçiyor o sebepten :D ikinci atandıktan sonra inşallah :) oğlum da emiyor zaten daha. Sen napıyon senin bebik napıyo benimkinden küçüktü diye hatırlıyorum, yok senin ikinci mi geliyo :O
(6,136 puan) tarafından
Kız daha küçücüğüz 18 aylık nasıl da sevgimi 2.sine vereyim istiyorum ama ev kira olunca vazgeçiyorum hayırlısı olsun.
Atanma olursa sen baya bi ara verirsin. Hayırlısı olsun plan yapmaya gelmiyor Allah uygun zamanda veriyor.
Bende ders çalışayım üniversite okuyayım diye içim gidiyor ama aklım almıyor ya hep hayal olarak kalacak sanırım
(1,524 puan) tarafından
İstiyorsan evin kira olmasını düşünme bence. Açıkcası atanmayı istemesem de hemen çocuk düşünmezdim oğlum 22 aylık ve ben iki çocuğa aynı anda aynı özeni gösteremem biliyorum kendimi o yüzden oğlum bi 4 5 yaşına gelsin istiyorum Allah gönlümüze göre verir inşallah. Liseyi bitirdiysen sınava zaten girersin gözünde büyütme bi kaç video izlesen sana çok faydası olur öyle bi isteğin varsa hiç durma tek çocukla bunu başarabilirsin emin ol
(6,136 puan) tarafından
Canim zamanında hem çalıştım hemde açıktan lise okudum. Eğer meslek lisesi olsaydı düz geçiş yapabilirdim ama değil. O yüzden mecbur sınavlara girecem matematik hariç her konu da iyiyim şükür ama yeniden çalışsam aklıma girmeyecek biliyorum. Işe yarasın diye değil sırf merakım var ders çalışmaya okumaya soru çözmeye renkli kalem almaya kendimi bildim bileli böyleyim ama kafa olmayınca olmuyor işte.
Evet benimde 2. De korkum o bakamam yada ona bakarken erenimi ihmal ederim diye.
(1,524 puan) tarafından
O zaman sende kendine tefsir ve hadis kitapları al defterler al kalemler al oku anla not et bu hem dünyana hem ahiretine yarar hem de seni mutlu eder :) aynen Allahm en hayırlı zamanda nasip eder inşallah
0 oy
tarafından
Teşekkürler.  

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 175 göst.
7 Şubat 2023 Diğer kategorisinde nehir2020 (807 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 72 göst.
25 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Ikra ece (497 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 199 göst.