0 oy
1,235 göst.
Aile kategorisinde (11,013 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Daha önce de sormuştum kan sulandırıcı kasıntı yaptı diye. Ama cok fena gece kalkıp kasınıyorum o derece. Neyse alerji yaptı dedim kendi kendime Dr arayım da marka degiştirdim dedim. Sigorta olmadıgı için o iğneler cok pahalı yanı alıpta daha sonra marka degiştiremem. Dr aradım anlattım marka degiştir bu kasıntı yaptı dedim. O da kasıntı yapmaz o gebelik bilmem nesidir test yapmam lazım hemen gel filan dedi. Eşime soyluyorum of pof yapıyor. Basımıza is actın diyor. Test parasını dusunuyor. Gene hastahaneye yanlız gidecegim. Belki acıl doguma alınacagım belli degil gelmiyor bile. Ne farkım var baba evine donenden benim şimdi? Sessizce basımıza is actı gerizekalı dediğini duydum.

Keske linc yerine biraz empati olsaydı. Su an yalnızım hastahanede. Dr da Allah razı olsun durumumu bildigi için bir cok seyden ücret istemiyor kendi drlugunu kullanarak. Ama doguma alması muhtemel. Doguma alırsa anasız babasız kalkıp geldigi için surat yapan bir kpcayşa aglaya aglaya doguma gireceğim. Belki doguma bile gelmeyecek annen yetisemezse ben evde dururum ablam gelir doguma diyor. Yani hani evinize gelmesini istemediğiniz görümcelerinizi dusunun birde ben doguma görümcemle yapmısım gibi gideceğim. 

Ben ı anlayan ve dusunen herkesten Allah binlerce kez razı olsun. Acil doguma alınıyorum. Gebelik kolestazı varmıs. Zehirlenmek uzereymişiz 

27 Cevaplar

+6 oy
(9,360 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Herkes yuklenmş ama baba evine donmek derken sonuçta baba evine gidince eşinle kvga edip gidiyorsun ve eşin yannda olmuyor.. şuan da da bu durumdan ne farkm kaldı demek istemiş arkadaş.. eşim yanmda yok ha baba evine dönup tek kalmışm ha kendi evimde tek kalmşm fark yok dmek istemiş..

Sen eşini boşver de hmen git. Gebelik kolestazi yani zehirlenmesi olabilir boşver kocanı.
(9,360 puan) tarafından
Yaa zehirlenme mi yaşamssn :(( sağ salim al kucağna jnşallah
(4,854 puan) tarafından
Allah sağlıcakla kavuştursun inşallah canm yaaa
(11,013 puan) tarafından
Kolestazı mı ne varmıs bacım. Karacıger safra mı bozuluyormus neymiş anlamadım ki tıbbı terim kullanıyorlar. Ondan olmustum. Zararlıymıs bebege bana cok. O safra zehirliyor us galba.
(4,854 puan) tarafından
Cok cok tehlikeli olsaydi doktor seni dinlemezdi hemen doguma alirdi ama yinede hastanedeysen doktora sor istersen riskliyse hangisi uygunsa onu yapsın
(9,360 puan) tarafından
Zararlı tabi ki cnm. Allah yardımcn olsun
-Reklam-
+7 oy
(2,069 puan) tarafından
Baba evine dönen tabirin çok itici kusura bakma. 

Ama diğer konuda haklısın
(4,854 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcınız olsun inşallah
(2,069 puan) tarafından
Geçmiş olsun inşallah bir avazda kurtulur bebeğini kucağına alırsın. Ben seni linç etmek istemedim emin ol en iyide ben anlardım seni çünkü tek başına hastaneye gitmek nedir çok iyi bilirim senin eşin var benim yoktu bile yanımda hiç bir zaman karnımın o sisligini görmedi dolmuslarda tek başıma gidip geldim hastaneye bir keresinde karşıdan karşıya geçerken bacağıma kramp girmişti yolun ortasında kala kalmıştım üzdüysem kusura bakma benim anlatmak istediğim çok farklı bir şeydi ben seni uzmus gibi göründüm belki ama bende başlığını görünce üzüldüm çünkü yazdığın başlığı yaşadım ben
(11,013 puan) tarafından
Yok bacım. Benimde canım burnumda kusura bakma acil doguma alıncam.kafayı yemek uzereyim
(2,069 puan) tarafından
Esin cidden hala gelmedi mmi? Sakın ol tamammi herşey güzel olacak bebeğini kucağına alınca hepsi biitiiyor
(11,013 puan) tarafından
İnşallah biter bacım
+2 oy
(774 puan) tarafından
Bence baba evi kocanın açtığı yarayı kapatır eksik kaldığın şeyleri tamamlar yanlız kalmazsın eş gider aile kalır o yüzden baba evi tabiri çok olmamış ama söylediği şey de doğru değil 
+2 oy
(916 puan) tarafından
Herkes baba evi kelimesine takılmış ama onu da belki üzüntü ile yazdı yazık kıza tek başına hastajeye gitmiş doğum yapsa tek başına Allah yardımcısi olsun 
(4,854 puan) tarafından
+++++++ konuşması kolay kimse o yönden bakmıyor
(916 puan) tarafından
Hamilelikte insan zaten duygusal oluyor zor bir dönem yazık Allah yardımcısu olsun
+2 oy
(2,252 puan) tarafından
Allah icin insanlara akıl versin Allah gerçekten hayret ediyorum karni burnunda sıkıntılı birine yüklenmek nedir arkadaş kadın  orda ne anlatıyor siz neyin derdindesiniz. Kadınların en büyük düşmanı kadın arkadaş. Hoşuna gitmediyse de cevap verme geç kardeşim . Özge cim sana gelince de Rabbim çocuğunu sana bağışlasın en yakın zamanda da hayırlı kapı açsın canım. Sıkma canını 
(11,013 puan) tarafından
Amin sagol bacım. Bakalım cocugun kalp atısları cok yuksekmiş.
(2,252 puan) tarafından
Stres yapma canım onu da etkiler. 38 haftaymışsın zaten doğursan bile olur. Onu kucagina alıp kokladiktan sonra o öküz kocan aklına bile gelmeyecek emin ol. Rabbim sağlıkla kucagina almayı nasip etsin
(11,013 puan) tarafından
Amin bacım sagol
+1 oy
(13,203 puan) tarafından
Sen bu kocaya niye ikinciyi getirdin ben anlamıyorum seni. İflah olmaz bu adam. Sadece kendi yesin içsin. Totosunu kaldırıp çalışmasın. 
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Kaç haftalık hamilesin? Gebelik kolestazi olabilir. Aksatma hemen git doktora son haftalarınsa hemen doğuma alabilirler
(916 puan) tarafından
Ya yanlız gitme ya doğuma alırlarsa kimse yok mu kıyamam ya
(11,013 puan) tarafından
Yok bacım
(1,043 puan) tarafından
Seni üzmek için demiyorum ama ne farkım var baba evine donenden demissin ya şimdi baba evinde olmuş olsaydin yanında annen gelirdi seninle. Umarım ciddi birşey değildir
(11,013 puan) tarafından
Aradım gecen hafta gel bak bu cocuk beklenmeyecek yanımda ol dedim. İşe gidecegim gelemem dedi. Babamı arıyorum evde uyuyormus haftahanede yalnızım diyorum olmaz birsey olmaz mikrop heryer diyor
(1,043 puan) tarafından
Üzüldüm gerçekten rabbim yardımcın olsun. Eşine de akıl fikir versin Allah
0 oy
tarafından

Ah geçen aklima düştün nickini tam bilmedigimden bulamadim seni . Napti bu kiz acaba diye ? Öncelikle iyi misin nasılsın bana onları anlat <3

Kocanin yüreğine Rabbim merhamet vicdan versin inşallah ne diyeyim . Yaşanır mi bu ilgisizlikle bu tavırlarla Rabbim yardımcın olsun canım 
(11,013 puan) tarafından
Amin bacım görüyorsun işte durun bu
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Baba evine dönen nasıl oluyor?
(11,013 puan) tarafından
Hani herkes Dr sırasında el ele bekler de sen kuru ekmek gibi bir kosede yanlız beklersin. İste oyle bak ben yasıyorum
0 oy
(4,854 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun tek başına hamile olarak koşturmak zor tabi 
(11,013 puan) tarafından
Herkesin kocası kapıda ben yanşız
(4,854 puan) tarafından
Allah merhamet versin esine
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Canim kaşıntı iğnelerden değil gebelikten evet bazılarında oluşuyor bende gece uyuyamıyordum 
(11,013 puan) tarafından
Ah bir görsen kanıyor heryerim tırnak izi insanın kafa derisi kasınır mı ya kafa derim kasımoypr.
0 oy
(14,052 puan) tarafından
Başlıkla konunun alakasını anlayamadım ben ya 
0 oy
(485 puan) tarafından
Bend özelde doğum yaptım doğum sonrası baya test istediler oda 300civari bişey dediler eşime. Dedi. Gerek yok ben iyiyim çok pahalı sacmalama dedi ya bişey çıkarsa senden önemli değil .

Bide o kaşıntıyı son ayda bende yaşadım çok kötü ya bian önce tedavisine bak canım.

Demem oki o seni onemsemiyosa hele bebeğini sende onu onemseme
(11,013 puan) tarafından
Simdi acil nst ye aldı Dr. Asla ilaçla baglantılı degil diyor.
0 oy
tarafından

1.baba evine dönenler keyfinden dönmüyor, üslubun çok çirkin. 

2.öyle ilgisiz ve karaktersiz + sana küfür eden adama sen bebek yapmışsın bakacağını mı sanıyorsun
3. Önlem alman gerekirdi,  sana para harcamasına alıştırman gerekirdi. 
(11,013 puan) tarafından
1.yanlıs anlayıp linc yapmayın lutfen kimse kimseyi keyfinden bırakmıyor.
2.kprunurken olana da birsey yapılmıyor
3.ödemek istemeyen adamı kamcıla gene olmuyor
0 oy
(992 puan) tarafından
Arkadaşım sizn orda devlet yokmu
(11,013 puan) tarafından
Aaa devlet virus mus ya bacım gidilir mi? Ben gidip kapıp getirim ama gezip gelince kapılmıypr ya
(992 puan) tarafından
Virüs zenginide vuruyor adama bak :)
(11,013 puan) tarafından
Gezen olmuyor bilmiyor musun? Devlette dogurayım para verme diyen kadın giderse oluyor ama
0 oy
(992 puan) tarafından
Baba evine dönmek.ne anlamadim ki hanım galiba sorunları var ne dediğini bilmiyor.  Bice baba evine dönmek zorunda kalan kocalar var çocukları için kadını hastaneye götürüyor ama akınki bak koca evinde de  götürmüyor.  Adamın durumu yok belki devlete  git. Biz memura devlete gidiyorum.
(11,013 puan) tarafından
O zaman ozel diye tuttur maya ak birde işe girecek
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Baba evine donenle ne alakası var bu çok saçma olmuş senin kocanın kabaligi kusura bakma keşke en başta ailelerinizi dinleyipte ben seviyorum aşığım deyip bu kişiliksiz insanlarla evlenmeseydiniz 
0 oy
(916 puan) tarafından

Başıma iş actin ya o karnındaki senin bebegin be vicdansiz adam :(

(11,013 puan) tarafından
Umurunda degil umrumda
(916 puan) tarafından
Allah ıslah etsin Allah yardımcın olsun bebeğin nasıl iyi değil mi
0 oy
tarafından
O lafı sana ders olur umarım bidaha o adama çocuk yapmazsın. Çok geçmiş olsun canım. 
(11,013 puan) tarafından
Sagol canım. Simdi Dr dayım acil nst ye bagladı
tarafından
Bi sıkıntı olmaz inşallah.
0 oy
tarafından
Kocanmi sans dedi g.zekali başımıza iş açtı diye
(11,013 puan) tarafından
Evet oyle diyor

İlgili sorular

+1 oy
43 cevap 1,072 göst.