0 oy
768 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Grupta bekar arkadaşlarım paylaşmış bende sizler le sorup paylaşmak istedim ❤️❤️❤️

Kıskanan erkek mi ?

Kiskanmayan erkek mi ?

Polemik sorusu = Bence kıskanan erkek ama yerli yersiz değil 

38 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kıskanan erkek daha iyi 
tarafından
❤️❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından

Aşırı kıskanç eşim ve bu benim çok hoşuma gidiyor hiçte şikayetçi değilim :D

tarafından
Vayyy seni ilgiyi seviyorsun ❤️
tarafından
Aynen canim :)) valla aileden sevgi göremeyince insan esinden bekliyor
tarafından
Evet cnm
0 oy
tarafından
Bencede sana katılıyorum 
tarafından
❤️❤️❤️❤️ benden sin canım
0 oy
tarafından
Yerine gore kiskanan ama kısıtlamayan daha cok güvenen erkek makbuldür diyelim :))
tarafından
Süper cevap ❤️❤️❤️❤️
0 oy
(175 puan) tarafından
Kiskanilmaktan hoşlanmayan insan da .....

Eşim kıskanç ama hoşuma gidiyo. Beni bazen darlasa da mezhebi geniş kıskanmayan erkeğe tercih ederim eşimi. Bende kıskancım bu arada bu güvensizlik değil. Yolda yururken bi erkek dönüp bana baksa eşim deli olur. Adama saydirir zor sakinleştiririm. Bu bana güvenmediği anlamına gelmez. Yolda yürürken eşine başka erkeklerin bakmasından hoşlanan gururlanan erkekler var Allah korusun. Ben darlanmaya razıyım
tarafından
Güzel yorum cnm sağol ❤️❤️❤️
(175 puan) tarafından
Ne demek canım :)
0 oy
(496 puan) tarafından
K6skanmayan erkek iyi benimkisi çok kıskanç evde pijamama bile kızar en son balkona çıkıp ye5er diye bağrucam
tarafından
O durum farklı ya haklısın
(496 puan) tarafından
Sorma kuzum ya çok sıkıyor artık ilk başlaeda hoşuma gıdıyordu ama suan artık cekılmez bı hal aldı
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Kıskanma diye bir şey yok kıskanmak dediğiniz şey kısıtlamak.Kiskanclik güvenle alakalı bir durum.He eşim beni kıskansın,makyaj yapma şunu giyme,bunubyalma eee tasma da taksın :D
(6,203 puan) tarafından
Valla başkasının sana baktığını görmesi için sürekli ona buna bakması lazım ve öyle kişiler kendileri de disaridayken başkasına baktığı için sürekli tetikte yanındakine bakacaklar diye
tarafından
Farklı tesbit niye guvensizsin belki sevdiğine bakılsın istemiyor gözle niye başkasına baksın
(6,203 puan) tarafından
Birisinin ona bakmasını istemiyorsa eve kirlenmesi gerekiyir.Ornek ben üni okuyorum binlerce erkek var ve konuştuğum eski çocukla aynı sınıftayım eşim bunu biliyor eee adam o zaman bana yapışık gezsin ya da okuyamazsin desin bana aynı şekilde de dışarda.Sonucta yalnız çıkınca da bakan bakıyor Yoldan geçince bile gözün birisine takılabilir o zaman herkesin gözünü kapatması gerk
tarafından
Geniz erkek rahat erkek diyorsun sen ozaman
(6,203 puan) tarafından
Bu genişlik değil.Sana göre genişlik.Eve kirlenmek,su bakamaz,bu bakamaz demek kıskançlık değil.Benim eşim bana guveniyorsa olay bitmiştir başkası onu ilgilendirmiyor.
0 oy
(1,042 puan) tarafından

Sadece domuz eşini kıskanmazmis bende kıskanan erkek daha iyi ama  azı yarar çoğu Zarar:D

tarafından
Öpüyorum seni benden sin ❤️❤️❤️
(1,042 puan) tarafından
Ahahha bende seni öpüyorum canısı :-D:-D❤️❤️
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Kıskanan erkek ama yerine göre sahipleyici olan psikopata baglayan degil :))) 
tarafından
Aynenn canm yerli kıskançlık iyi ya bağı özgüveni sevgiyi pekiştiriyor gibi
0 oy
tarafından

Kıskanmayan erkekten hayır gelmez ☺️❤️

Mezhebi geniş insanları sevmem ben mezhebi geniş olup sonra ay efendim kocam başkasıyla konuştu diyenlere de üzülmüyorum açıkçası çünkü eşine sahip çıkmak onu koruyup kollamak daha güzel. Ama biz kıskanmıyoruz biz şöyle yapmıyoruz etmiyoruz deyip sonra kocası yada karısı biriyle konuşunca bunu duyunca sen nodon boyle yapoyorsun diyorlar çevremde gördüğüm için biliyorum. ;)

tarafından
❤️❤️❤️ süper cevap opuldun
tarafından
Sağol canım ❤️❤️☺️
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Kıskanan ama yerine gore
tarafından
Aynen bendensin
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Yerli yerinde kıskanan tabi ki
tarafından
Evet cnm ❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Kiskanan ♥️........
tarafından
Evettt cnm ❤️
0 oy
(5,908 puan) tarafından
Aşırıya kaçmadıkca kıskansın tabi. Kıskanmazsa yoldan geçen birinden farkım olmaz, karısıyım ben onun 
tarafından
Bendensin cnm içi ❤️❤️
(5,908 puan) tarafından
❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Kıskançlığa hiç gelemem
tarafından
Doğrudur cnm
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Evlenmeden önce eşim çok kiskanirdi herşeyi sonra sırf bu sebepten askere gitmesine bir hafta kala ayrıldım askerden geldi barıştık akılla mis eskisi gibi davranması evlenince de yeri gelince kıskançlık yapti
tarafından
❤️❤️❤️❤️ akıllı hanım seni
(4,859 puan) tarafından
Mikemmelim :) çok.kosturdum peşimden eeee seven adam sevdiğinin sözünü dinleyecek :) yeri gelince bende tabikiiii
tarafından
Ben görücü usulü evlendim kurstan dışarı çıkamadım hiç sınavlar dersler falan nişanlı sürecim böle geçti baktı olmuycak telefon almis bana görmeye gelince verdi biraz biraz artk evlenmemiz gerekiyo olmuyo böle sınav a yanlız gelip gidiyorsun doğru bulmuyorum görev e yanlız gidiyorsun aklım kaliyo derdi çok hoşuma giderdi
0 oy
tarafından
Her şeyin fazlası zarar kıskançlığın da boşvermişliğin de...
tarafından
Aynen cnm ❤️❤️
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Dozunda kıskanan erkek 
tarafından
Aynen cnm ❤️❤️

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 515 göst.
28 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Buse06 (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,602 göst.
2 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 377 göst.
25 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 474 göst.
9 Ekim 2019 Aile kategorisinde Ayşe sinan (887 puan) tarafından soruldu

380,042 soru

11,376,363 cevap

34,861 kullanıcı

...