0 oy
243 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Gebelik testi yapmıştım negatifti idrar yani 2 gun önce 

Bugün doktora gittim kist varmis bi yumurtamda rahmim kalinlasmis dedi ua adet olacan yada gebelik olabilir kan ver dedi kan vermedim valla bebk agkiyirdu esim arabada ona bakıyordu 

Sizin rahim kalinlasmasi varmiydi ya yarina gebeliktesti yaoacam kan verecem insallah

4 Cevaplar

0 oy
(188 puan) tarafından

Kız o kadar gitmişsin ne var kan vermekte hemen verseydin ya 

tarafından
Kiz bebek agkiyirdu 3 saat sira bekledim sozde ozeldi cok yoğundu yarjna burda verecem 5 dk
(188 puan) tarafından
İhmal etme kesinlikle ver
tarafından
Verecem insallah yarina
-Reklam-
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Rahîm kalinlasimca  ya adet olursun yada gebelik vardır.

Doktr adet olursun bi kaç güne rahmin kalınlaşmış dedi  ben hamileymişim meger
tarafından
Üstüme üstüme gelme ya haha :D
(3,532 puan) tarafından
Bebek ya vardır ya yoktur:) hahaaa
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Benimde bi yumurtamda kist vardı canım ama doğumdan sonra yokoldu çok şükür bide adette olabilirisn çünkü genelde o kistler adet olma sırasında olusur çatlarlar ama eğer kaliciysa ameliyatlık değilse  ilaçla yok ederler benim öyle olmuştu 
tarafından
Ben herzamn cekiyorum o kislerden canm alistim artik benm geciciler kendi kendine düşüyorlar
(9,626 puan) tarafından
O kist benide mahvediyodu onun yüzünden afedersin her regl döneminde ben hastanelik oluyodum ama çok şükür doğumdan sonra kontrole gittiğimde doktor vakti göremedi Rabbim seninde şifanı versin inşallah ❤ bende rahim kalınlaşması oldumu hiç hatırlamıyorum o yüzden o konu hakkında hiç bilgim yok sen bebik istiyomusun
tarafından
Yok kiz allah olmayana versin insallah benm 2 tane var daha ne istiyeyim hamdolsun
(9,626 puan) tarafından
Amin canım inşallah ❤ o zaman inşallah başka rahatsızlığın yoktur da adet olacağın için öyle olmuştur
tarafından
Insallah canm ya insan korkuyor adet olmayinca akintida cok cok oldu 1 haftadr afedersin birden akıyor adet oldm saniyorum ama bakiyorum yok akintidr
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun cnm 
tarafından
Sagol canm insallah ya

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 118 göst.
0 oy
1 cevap 77 göst.
6 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ebru.1302 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy