0 oy
185 göst.
Aile kategorisinde (143 puan) tarafından
Sözde bugün çıkarıcaklardi ama kusması varmış her bebek kusmaz mi ztn  

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Fazla kusuyordur ondan 
-Reklam-
0 oy
(322 puan) tarafından
Benim kızımda kusuyo diye aldılar bi gece yattı sonra verdiler çok şükür ama kusması devam etti sıvı içiyorlar çünkü direk geliyo mama aldığı için bebelac tkiner aldım o baya azaltmıştı iyice sor canım Bilgi al eğer kusma dışında bi sorun yoksa al bebeğini bence kuzum 
(143 puan) tarafından
Canım ben sütümü sağıp gönderiyorum sütü yetiyor diyorlar mama vermiyorlar yani beni aramiyorlar eşimi arayıp bilgi veriyorlar yarın hastaneyi arayıp bundan sonra bana bilgi verin dicem
(322 puan) tarafından
İnşallah geçer düzelir canım ya Rabbim şifa versin yavruna bi an önce kucağına versin inşallah
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Küvezde olan bebek çok kusarsa ve kusması meydana gelirse taburcu etmezler Çünkü benim kızım 27 gün kaldı o gün bile ilk defa emzirmeye beni çağırdıkları gün hemşiresi anneyi çok emmi kusarsın kusunca da doktorumuz seni taburcu etmez dedi kızı fazla bana emzirmedi bir 10-15 dakika falan emzik bitirdi Ondan sonra da ertesi günü kusmayı nca tahlilleri temiz çıkınca kızım taburcu oldu yani o yüzden çıkmıyordur çok fazla büyükuslu bir şey varsa tahlil ve test yaparlar ona göre taburcu olup olmayacağına karar verilir
(143 puan) tarafından
Şırıngayla veriyorlar sütümü canım ben gidip emziremiyorum izin vermiyorlar pandemiden dolayı
(1,475 puan) tarafından
Tamam işte canım benim ben hiç emzirmedim ya ben 27 gün sonra denemek için bebek sütü anneyi emecek mi diye denediler o gün hemşiremiz sütü çok içi ettirmedi Çünkü ertesi günü taburcu olacak çocuk Eğer sütü fazla içmiş olsaydı çocuk otomatik olarak Kuzu caktı Bu yüzden de taburcu edilmeyecek Çocuğum o yüzden de hemşiremiz bizim çocuğu bana fazla emzirmede ertesi günü verdiler prematüre  bir bebek 32 hafta 7 aylık doğdu kızım o yüzden diyorum bunu şırıngayla vermiyorlar zaten biberonları var özel Ben küvezin dışarı çıkışında gördüm ufak biberonla veriliyor şırınga ile vermiyorlar
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Benim hemsıre kusmazsa cıkarıcam dedi mamayı kabul etmedi oluyormus Mamayı kabul edene kadr tutuyorlar canim beni emdi kusmadı mama yedı kusmadı sabahına aldım cıktım canım
(143 puan) tarafından
Sütümü veriyorlar canım
(4,061 puan) tarafından
İlk sagdım verdım sonrabnı cagırdı lar emzır diye iki saatte bir gittim hep

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 114 göst.
0 oy
2 cevap 57 göst.
0 oy
2 cevap 35 göst.
5 Mart 2024 Aile kategorisinde Aylin976 (15 puan) tarafından soruldu