0 oy
316 göst.
Diğer kategorisinde (601 puan) tarafından
Geçen aksma üst kattan ses geliyordu inanın kızımı uyutmaya yarım saat uğraşıyorum tam uyudu diyorum yukardan bı lumburtu herhalde çocuklu düştü biseymi düşürdü bilmem ağladı snra ses başladı tak tak parkeye sürekli oyuncak vuruyo TV açık olmasina rağmen çok ses geliyo bnde yukarki bayana dha önce msj atmıştım kızımı zor uyuttum biraz sessiz olurmusunuz çok ses geliyo diye.oda tmm abla kamyonetle oynuyordu ses geliyorsa kaldırayim dedi.gecen aksam gene aynı tak tak ses yine msj attım çok sesiniz geliyo diye kız kıpırdanmaya başladı gece bı dha bn uğraşıyorum uyutmaya anneler bilir uykusu bolununce aksi oluyolar..sonra ne sesi geliyo gene diye cevap verdi bnde parkeye oyuncak vuruluyo sesi geliyo dedim gürültüleri o hiç kabul etmezler zaten hep başkalarından geliyo.bi senedir ustumdeler onlar gelene kdar kimseden bı şikayet ses duymadim.her neyse.tm dedim cvp attım sonra kocası sümsük biri zaten pis gözlü benden kucukler.basladi yukardan tekli koltuğu kaldırıp yere vuruyo duvarami yumrukladı yerdeki tepindi bilmem bı ses ..kızım tabiki onun sesine uyandı ve ben çıldırdım.esimde 4.12 isteydi kocam evde yok avazım çıktığı kdar bagrindim diğer odaya gidip kızımi korkutmamak icin evde olsaydı zaten o çocuğu napardi bilmem..kocam evde yok diyemi yapiyosun yaptinda noldu erkekmi oldun sen bnaa o hareketi yapamazsın senin ağzına si.arim diye saydirdim o kdar sinir oldumki girtlakliyasim geldi adami o derece..elim ayağım başladı sinirden titremeye aradım annemleri geldiler çıktık konuşmaya...sen kimsin bana o hareketi yapiyosun insan gibi uyardım dedim biraz tartıştık karısı bir supurge yapiyo hars hurs eşim bile der bu ne be ne biçim süpürme bu diye.. ama iki gün oldu hala sınırim gecmiyo inanılmaz ofkeliyim hiç bi sesi kabul etmiyorlar esime anlatamadım anlatsam hastanelik eder dha öncede beni arkadaşımla çarşıya giderken durdurup ses duydunuz mu bizden gelmiyo diye muhabbet ediyo yazmıştım burda dha once okuyan vardır belki..komşumuz var ailece görüşüyoruz o da eşine bahsetmiş söylesin yenge eşine demiş ama eşim çok sınırlı biri keza bnde öyle söylemem o yüzden.yok sinirliyim hala kabul etmelerine çıldırıyorum ...uzun oldu hakkınızı helal edin 

8 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından

Valla bnde dikkat dağinikligi var okuyamadim bu kadar yazdigina göre haklisin..:D

(601 puan) tarafından
Hhaaha sağol canım ya :) emin ol haklıyım annemlerde bizde kaldı doğum yaptığımda onlarda şahit yukardan ses geliyo ama kabul etmiyorlar adam kalkmış bnaa artistlik yapiyo cildirdim
(7,972 puan) tarafından
Sende tam  ses yaptiklarinda yukari cik söyle ne dicek hele
(601 puan) tarafından
Kabul etmiyorlar hiç ama ne hikmetse de ben uyarınca ses kesiliveriyo nasi şey bilmem
-Reklam-
0 oy
(6,004 puan) tarafından
Ya ne kadar gıcıklar Bi daha öyle ses olduguna ara polisi şikayet et gidip adama bagırıp küfür edip kendini haksız duruma düşürme 
0 oy
tarafından
Ya bizde üst katta oturuyoruz ama çocuğun eline bişey verdigimde dikkat ediyorum yere vurduğu zaman engel oluyorum rahatsız olurlar diye ne biçim duyarsız insanlar varya ama eşine soyle yani belki onun konuşması etkili olur 
(601 puan) tarafından
Eşim konuşmaz bu durumda canim zaten dha onceden sinir olmuştu bu bardağı taşıran damla olur onun için.bnde öyle müzikli oyuncağı var kızımın ses çıkaran yerini kalın bantla bantladim kimseye ses gitmesin diye halı üstünde oynuyo bazen mama sandalyesinde oyunck veriyorum isim olup mikirdandiginda vurmaya basliyo alıyorum elinden. Herkesin çocuğu var o zmna herkes gürültü yapsın ne sacma sey
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Çok dikkatsiz ve anlayışsiz insanlar var gerçekten

Allah yardımcın olsun canım 
(601 puan) tarafından
Sağol canim
0 oy
tarafından
Anlayış siz insana ne diyicen Allah'a havale et benim komşularım da hepsi öyle canım inanır mısın gözümle görüyorum diyorum yooo diyolar onlar yüzünden evimi satıp bu binadan taşınmak istiyorum
(601 puan) tarafından
Ay yeminle bende bıktım diyorum valla müstakil ev bulsam gitcem sobalı mobali gözüm gormuyo dedim esime bıktım artk
tarafından
Valla canım doğrudur birde birine birşey dedim mi diğerleri hepsi sıkı fıkı digerleride konuşmuyor
0 oy
(2,771 puan) tarafından
canım bence bir daha gürültü yaparlarsa kadına mesaj at seni uyarmaktan bıktım artık şimdi polise şikayet ediyorum diye hala ters bir şey yapmaya ya da gördü yapmaya devam ederlerse de bu sefer direkt polisi ararsın belki polise şikayet edeceğim deyince biraz gözleri korkar
(601 puan) tarafından
Geçen öyle dedim bir dha gürültü olduğunda polisi ariycam başımı agritamam sizinle bıktım dedim
(2,771 puan) tarafından
Ara o zaman kuzum hiç uğraşma
0 oy
(1,572 puan) tarafından

Apartman da yaşamayı bilmeyene ogretemezsin. Benim ust komsumun sesi bitmez uyardim en kucuk cocugu 13 yasinda merdivenlerden oyle bi iniyo ki yikiliyo apartman bi seyler sirkeliyolar camimin onu pislik dolu. Hepsi icin uyardim anlamiyolar bebek ses yapsa anlarim. Bugun esim cikti konusmaya e sizin alttakilerde sikayetci cocuk pat kut yuruyomus diyo:D cocuk dediği 15 aylik bebek :D ne yapayim zincire mi vurayim çocuğu yuruyo diye degisikler

(601 puan) tarafından
Benim kardesimde öyle annemlerin alt katta dükkan var onların ev dublex kardeşim ayakları ses cikariyo yururken defalarca uyariyoruz yavaş yürü diye 11 yaşında ..uyarınca dikkat ediyo ..üstündeki in 2.5 yasinda sanırım çocuğu ama nasi yetistirirsen öyle gider o tam eğitilecek öğretilecek bı yaşta guzelce anlatabilir kardeşim bebekken ses yaparken annem ses yapma assada dede uyuyo diye diye büyüttü ve çok anlayisli bı çocuktu o yüzden bnce çocukları küçükken doğruyu yanlışı ogretmeliyiz
(1,572 puan) tarafından
15 aylik bebegin yurumesinden nasil rahatsız olunur? Ne kadar yürüyebiliyo zaten:D koşsa yine eyvallah derim. Valla kısıtlayamam az büyük olsa oglum dur yapma etme derim ama bebek daha kosma otur mu diyim ne yapayim:D
(601 puan) tarafından
Küçük tabi canım yapma demekten anlamaz dha
0 oy
(238 puan) tarafından
Valla benım ablamın ustundekılerdr ses yapıodu ablam gitti kızın a...s... :) daha ses falan yok zaten ablamlarn mahallede ablamla kmse ugrasmak ıstemıo gerckten cok fena dover yemn ederm acımaz kocasına verıo gazı 
(601 puan) tarafından
Valla bazıları gerçekten onu hakediyo kimse kimsenin gürültüsünü çekmek zorunda degil

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 426 göst.
9 Mart 2023 Diğer kategorisinde purple110 (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 207 göst.
30 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Birmelekannesiii (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 126 göst.
8 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Yusraaa (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 360 göst.
5 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Yenibiri12 (16 puan) tarafından soruldu

381,012 soru

11,406,713 cevap

34,944 kullanıcı

...