0 oy
27,055 göst.
Diğer kategorisinde (90 puan) tarafından

Su an 16+4 haftalik hamileyim ve Hamilelikte 1 ay belirli araliklarla otrive burun spreyi kullanimi sakincalimi

1 cevap

+1 oy
tarafından

benim de asiri burun tikanikligim oldu hamilelikte bir sure otrivine kullandim sonra saglik ocagina gittim soyledim devamli burnum tikaniyor  sprey kullaniyorum zarari varmi dedim yok birsey olmaz dedi iliadin verdi bana onu kullanmaya basladim 34 haftaligim iki sise falan bitirdim yani ilk hamileligimde de cok kullanmistim o zaman da hic nefes alamiyirdum cok sukur bir sorun olmadi bende bagimlilik yapar iyi degil diyorlar ama baska yollardan hicbir sekilde acilmiyor viks falan da denedim pek faydasi olmadi onu dene bir de belki sana faydasi olur o daha dogal

(90 puan) tarafından
Tesekkur ederm canim bende endise duyuyordm cunku prednoloji beni ayrintili ultrasyona yonlendirdi bu ayin 28 sinde gircm ayrica burnum su an bile tikali ölüom sanki hic nefes alamiom serum suyu denedim fayda etmedi cunku olmadi bide viksi nedeyim soledin gibi ins sonuc elde ederm
tarafından
onu en iyi ben anlarim yani ben neler cektim sabaha kadar uyuyamiyordum nefes alamiyorum daraliyorum cok kullandim yani napiym sukur bir zararini da gormedim hic viks de iyi geliyor naneli hem dogal onu bir legene sicak su koyup az birsey icine viks atip kafanj bir carsafla ortup biraz oyle nefes alabilirsin o da baya aciyor cok yogun sekilde geliyor insallah cok surmez gecer ben 35 haftalik oldum daha yrni biraz acildi eskisi gibi degil cok sukur
tarafından
Viksi denicem canim tesekkur ederim ayrica otrivine konusunda beni rahatlattin bu arada 35 haftalik hamileymissin Allah saglikli sıhhâtli kucana almak nasip etsin ins
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 132 göst.
20 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Cikolataaa (568 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 1,646 göst.
21 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 131 göst.
12 Mart 2024 Diğer kategorisinde & Madamcoco & (2,196 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 36 göst.
7 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde nesibe4450 (40 puan) tarafından soruldu

377,326 soru

11,291,892 cevap

34,710 kullanıcı

...