0 oy
287 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bitane oğlum var rabbim sağlıkla birde kız verirse tadından yenmez bede tekim yanıma arkadaş olur ay iki süslü Pakize gezeriz :)):D

12 Cevaplar

0 oy
(2,972 puan) tarafından
Allah gönlüne göre versin inşallah :-) 
tarafından
İsallah canım :)
-Reklam-
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Benim de öyle ya bir oğlusum var 13 haftalık hamileyim bir kızımın olmasını çok istiyorum çin Rus hepsinde kız çıktı ama herkesin içine erkek doguyo inşallah kızım olur diye düşünüyorum bende :)
tarafından
Ay senin öğrenmene bisy kalmamiski benim 13 haftalıkken erkek demişlerdi oğlumda hemen %100 hemde :) buda daha 4+4 günlük göremedim bile daha keseyi ama bı sorun yok şükür isallah sağlıkla gelir ama bı bakiyim dedim ikiside kız çıktı tabi ben bir ayrı mutlu oldum ama gerçeklik payı yok diye her yerde yazıyor ;)
(4,700 puan) tarafından
Ben net olsun diye 17 haftalık falan gitcem geçen hafta gittim belli olmamıştı oğlumda 12 haftalık net erkek dendi erkek oldu :) bunda daha bir kız istekli olunca tam gittiğim de net olsun diyorum
tarafından
:) doğru canım sen bilirsin tabiki
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Rabbim gönlüne göre versin canım

0 oy
(3,527 puan) tarafından

Kız bende hamileyken yaptım kız çıktı ve gerçekten kızım oldu :D

0 oy
(2,127 puan) tarafından
Ay benimde kızım var bide oglum olsun istiyorum tabi hayırlısı önce çin erkek dedi rus kız dedi 
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Nasıl.bakiliyor merak ettim.bana ne der acebaa
0 oy
(329 puan) tarafından
Banada cin kız diyor Rus erkek diyor hayrola bakalım :) 
0 oy
tarafından
Bende de kız cikti çin takvimi ne göre gerçekte erkek oldu
0 oy
(747 puan) tarafından
Bana da cin tkvmi erkek rus tkvmi kiz dedi 5.5 haftalik hamileyim bir kizim var bu da erkek olursa dedigin gibi tadindan yenmez tabi oncelikle rabbim saglikli hayirli evlat nasip eylesin kiz erkek farketmez ama tabiki gönül hem kizi hem de erkegi istiyor rabbim ikisinden de geri koymasin bizleri :-)
0 oy
tarafından
Çin takvimi bana kız dedi kızım oldu
0 oy
(67 puan) tarafından
Canım cinsiyetini nedir peki. Dogruluk payi varmı acaba :) benimde 2 kızım var yaptım erkek çıkıyor meraklandım:))
0 oy
tarafından
Çin takvmi rus takvimi nasl okuyor ya bende yapmk istyrm

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 131 göst.
10 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Serap.elisa (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 135 göst.
22 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Helinnn (356 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 301 göst.