0 oy
1,132 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Biz im ufak bir bebeğimiz var sadece . 3 kişiyiz. Asgari ücretten az zam aldığımızı öğrendik. Moralim yerlerde.

Linclemeyin lütfen . Hiç kafam yerinde degil

30 Cevaplar

0 oy
(14,051 puan) tarafından
Rabbim helalinden kazanmayı nasip etsin önemli olan bu 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Vergiye girip çıktığı için tam net degil en düşügü 4 en yükseği 5.bucuk mesai kalirsa kumbara dahi 6 6.200 u buluyor 3 kisiyiz ama kiradayiz
0 oy
tarafından

Gelirimi burada söylemeyi doğru bulmuyorum ama şuanda  3 kişilik bir aileyiz nisanda 4 kişilik olucaz :)<3

0 oy
(806 puan) tarafından
Çok saçma bir soru bu çünkü herkesin kesesi evi barki ayrıdır başkalarının kesesinin hesabını yapmanız hoş değil kıyas yapılacak bişey değil bu. Bide linclemeyin diyorsun farkındasın demekki sorulmamasi gereken bir soru olduğunun demekki. Herkesin alın teri işi farklı herkes aynı şartlar altında çalışmıyor herkes aynı işi yapmıyor kıyas yapılmaz bu yüzden... 
0 oy
(259 puan) tarafından
3000 TL üç kisiyiz eşim ben ve karnimdaki oğluşum:)))) evimin eksiği çok ama napalim bir gün olur alırım bende :)))) 
0 oy
tarafından

Tek eşim çalışıyor asgari ücret canım bugunumuze çok şükür<3

0 oy
tarafından
Esim de asgari ücret görünüyor ama değil herkese zam yapıldı eşim almadı 2500 alıyo 3 kişiyiz Istanbul gibi bi yer ev kira değil ama çok şükür istediğimizi ala biliyoruz yiye biliyoruz hamd olsun
0 oy
(7,972 puan) tarafından

Ben hiç söylemeyim:woot:

0 oy
(68 puan) tarafından
Kimseye muhtaç olmicam diye üniversitede ders çalışmaktan mide kanaması geçirdim hastanelerde yattım günlerce. Okul bitince tam 5 yıl nerdeyse gün yüzü gormeden kpss ye çalıştım depresyon ve hüsranla başa çıktım çok şükür atandım hem de torpilsiz hem kpss hem mülakatı geçtim. Maaşım 6 bin civarı isim çok rahat Allah a şükür. Eşim de rent a car maddi durumumuz hamdolsun iyi. Emeklerimin karşılığını verdi Rabbim şükürler olsun
0 oy
(347 puan) tarafından

ben bu para postlarını hiç sevmiyorum ama meraktan geldim:D

İlgili sorular

0 oy
50 cevap 1,326 göst.
28 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
63 cevap 1,951 göst.
5 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
66 cevap 1,899 göst.
30 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Svgidrmzz (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 290 göst.
8 Nisan 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Nurtopum (627 puan) tarafından soruldu

384,770 soru

11,509,484 cevap

35,167 kullanıcı

...