0 oy
999 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından

Bir kaç yıl sonra çocuklar biraz büyüyünce bende lazere gitmek istiyorum ama ikilemde kalıyorum nedeni ise İnternetten araştırdım biraz kimisi kanser olma ihtimalinden bahsetmiş kimiside iyi diyo peki sizce? 

21 Cevaplar

+1 oy
(806 puan) tarafından

Kanser etmiyor lazer :) ama Allah korusun mesela ilerde kanser gibi bir hastalık yaşarsanız kemoterapi tedavisi göremezsin. Bende bu yüzden ikilemde kalıyorum hep seneye yapacaktım yoksa ama halen karar vermiş değilim. Herşey başımıza geliyor bilemiyoruz ki canım...

(13,202 puan) tarafından
Niye kemoterapi alamıyoruz ki onu anlamadım
(806 puan) tarafından
Radyoterapi kemoterapi bunlar yüksek oranda radyasyon içeren ışın içeren tedavi şekilleri... Lazer ışını gören yerdeki hücreler de ölüyor o yüzden ölü hücre de tedavi edilemez haliyle.
(13,202 puan) tarafından
İlk defa duyuyorum valla
(5,938 puan) tarafından
Öyle bir şey yok canım kanser olursan kemoterapi göremiyorsun diye benim Kayınvalidem kanser hastası şu an 1 yıldır kemoterapi alıyor ve birlikte lazere gitmiştik
(13,202 puan) tarafından
Bence de yoktur hiç inandırıcı gelmedi bana da.
-Reklam-
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Ne lazeri kız:))
tarafından
Hani gidiyorlar kızz ne bilim lazer işde :)
(2,127 puan) tarafından
Ahah tüyler için diyon ben gidiyodum büyük rahatlık ya tabi hamile olduğumu ogrenince yarım kaldı ama git kesin ohh mis
tarafından
Anaa vallamı laaa
(2,127 puan) tarafından
Vallaha bak hamileyim hormonlar malum koltuk altımda hala o kadar az çıkıyo ki bide rengide açıldı eskiden simsiyah olan şimdi sarı
0 oy
(119,086 puan) tarafından
Bende istiyom para olsa hemen gitcem
tarafından
Gidecem annem ben ödüycem  git dedi
(119,086 puan) tarafından
Hemen git baci
tarafından
Biraz bebeler büyüsünde sevda
0 oy
tarafından
Bi kaç arkadaşım var çok memnun kaldılar bende istiyorum ama Allah nasip ederse ikinci çocuktan sonra
tarafından
Bende çok istiyorum ancak zaten çocuklar küçük hemde param yok ama annem ben vericem git dedi
tarafından
Aa iyi annen veriyormus. Valla artık kıl yolmaktan bıktım kıllar uzamaktan bıkmadı
0 oy
tarafından
Amaan yaptır kurtul kız imkanın varsa
tarafından
İmkanım yokda anam dedi ben veririm parasını diye çocuklar az  büyüse gidecem valla
tarafından
Kız o uzun süren bir işlem değil yarım saat anca sürer araştır istersen
tarafından
Bi bakarım canım inşallah biraz zaman geçsin de
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Canım ben bakarken yapmıştım çok rahattım bana da dediler çocuğunuz olmaz kanser olursunuz bilmem ne hiç yok öyle birşey.  düğün balayı derken ohh miss gibiydi sonra ben hemen hamile kaldım 4. Aydan sonra tüyler çıkmaya başladı =) ama tabi eskisi kadar değil tüy gibi özel bölge ve koltuk altına jilet yapıyorum çıkanlara o kadar. 
tarafından
Bende çok istiyorum canım BIKDIM artık
(5,406 puan) tarafından
Yap kurtul nasıl rahat nasıl güzel ohh. Işte hamile kalınca hormonlardan yine çıkıyor o var. Ben artık bakalım ne zaman tekrar yaptıracam baya zaman lazım
tarafından
Bende işde çocuklardan yaptırmıyorum biraz zaman banada lazım
0 oy
(1,158 puan) tarafından

Lazer candirr valla baslayali 5 ay oldu 2. Seanstan sonra bile cok rahatladim ben ve suanda baya azaldi komple bitmiyo belki ama azicik kalsa bile kardir yani :) imkanin varsa yaptir canim emin ol cok rahat edersin 

tarafından
İnşallah canım biraz zaman var bilgi alayım dedim
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Ben gidiyorum 10 seansti son 2 seans kaldi ve memnunum canim araya hamilelik girdi o yüzden dökülmem tam olmadi ama ek paket alıp yine gitcem
tarafından
Hııı bende işde araştırıyorum kısmetse zaman geçince bende gidecem
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Evde yapıyorum ben kuzum 
tarafından
MAKİNASImı aldın kız hergün mü yapıyosun
(5,311 puan) tarafından
Evet pıhılıps advengecet olanında işk başlarda haftada 1 daha sonra haftada 2
tarafından
Anladım canım peki ciddi anlamda azalma varmı özel bölge falan
(5,311 puan) tarafından
Faydasını görürsün emin ol benim tüyler önce inceldi şimdide azaldı ve dökülüyo
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Bence kızlara çeyiz yerine lazer yapılmalı. Ben gitmedim yengem gitti çok memmun. Evli bir kadının en büyük derdi bu bence
tarafından
Valla bencede süper bi fikir bende araştırıyorum
0 oy
(14,017 puan) tarafından
Ben 1 seneye yakın gittim müthiş bir şey büyük rahatlik hamile olunca yarı da kaldı emzirme dönemi bitince tekrar devam edeceğim inşallah. Ona varana kadar herşey için kanser yapıyor diyorlar yaaa yediğimiz içtiğimiz hersey için 
tarafından
Bende araştırıyorum canım iyice ondan sonra gidecem inşallah biraz zaman geçince
0 oy
(16,489 puan) tarafından
3 Yıl. Önce yaptım çok memnunm aşko 
tarafından
Herkes yaptırmış bakıyorum da
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Ben yaptırıyorum toplam 10 seans 5 girdim.yarin hatta randevum var çocukları kaynanama götürüp birakcam seansima gitcem ben memmunum simdiden cok rahatim
tarafından
Darısı bana inşallah
0 oy
(392 puan) tarafından
Biz eşimle beraber gittik. Hamile olunca benim yarim kaldı ama ona rağmen 4 seansta bacak ve koltukaltı bitti. Yüzde yüz tavsiye ederim ama iyi bir yerde yaptır merdiven altı yerler sakıncalı
tarafından
Araştırırım canım Kızkardeşim de gidiyomuş çok memmunum dedi
0 oy
(2,827 puan) tarafından
Ben makineyi eve aldım bin liraya gidip oramı buramı açmıyorum :D
(5,376 puan) tarafından
Makine kaç para kuzu ya philips  3 bin fln değil mi
(2,827 puan) tarafından
Braun aldım bin liraya 1500den düşmüştü
(5,376 puan) tarafından
İyi mi peki canım bitti mi kıllar valla ben de gitmek istemiyom utanıyorum ama 3 bin çok pahalı philps e bakmıştım netten
tarafından
Ben gidecem inşallah veletler az büyüsünde
(2,827 puan) tarafından
Ben memnunum bekarken seanslara gidiyordum çocuk olunca gitme imkanım pek yok en azından evde vakit buldukça yapıyorum 5 dk
0 oy
tarafından
Ben gidiyorum canm insallah kanser olmam allah korusun amq dogru diyolar cok zararli o killarin bile bi hikmeti var sonucta rabbim bizi öyle yaratyi ama biz cikmasin diye yakma islemi yapiyirz ne kadr doğru bilmiyirum
tarafından
Ama permatik çok kötü yapıyo
0 oy
(2,744 puan) tarafından
Ben yaptm 5.seansimda hamile olduğumu öğrendim sonra devam etcem ama smdiden çok memnun kaldım inan et 5 6 aydir ne ağda ne de başka birşey vurmusum sadece az az çıkan yerleri kisaltiyorum 
tarafından
Bende gidecen inşallah
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Ben bekarken yaptırdım ama bin pişman oldum hiç bi sonuç alamadım. 1 sene düzenli gitti.. tenim hassas ağda mahvediyor diye ama keşke gitmeseydim .
tarafından
Acaba düzgün mü yapmadılar
(1,019 puan) tarafından
Buz lazere gittim kullandıkları makine son sistem di (dediklerine göre) bilemedim valla cnm ..
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ben verdiğim parayı yaktım acıdan param olursa başka çeşide gideceğim. İki. Buçuk seansa koltuk altım yok gibi. Özel bölge de 3/1 kaldı. 
tarafından
Yaaaa çok acı oluyo mu
(13,202 puan) tarafından
Ultrason gibi olanda hiç sorun yok sanarsın bebe seyrediyorsun. Ama atışlı var özel bölgeyi çok acıttı. Bacak falan düşünemiyorum görümcem üç gün acı içinde gezdi.
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Vallahi ben çok memnun kaldım 4 yıl önce gitmiştim 6 seans yetti bana Tüylerim çok seyrekti çünkü yani binde bir 4-5 tane tüy cıkıyor artık

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 40 göst.
2 Nisan 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 95 göst.
20 Aralık 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Buketbeyza (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 995 göst.
8 Mayıs 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Esmanurr (22 puan) tarafından soruldu

378,079 soru

11,316,131 cevap

34,758 kullanıcı

...