0 oy
198 göst.
Diğer kategorisinde (2,408 puan) tarafından

32+5 haftalık gebeyim..

Kızlar 5-6 Sene önce sağ alt azı dişimi dolgu yaptırmıştım. Dolguşu düştü. Kenarlarinin da yarısı kırıldı. Yarışı da şimdi baya bir sallanıyor. Dışa doğru eğiliyo. Hani küçük çocukların ilk dişlerinin çıkacağı zaman sön raddede beşik gibi sallanır ya o bicim sallaniyo.

Sol taraf da alt ust azı çürük. Birsey yerken beynime dank ediyo.

Yarın gitsem çekerler mi ki? Cektirenler oldu mü? 1 ay daHa beklersem bebek zayiflicak. Çünkü birsey yiyemiyrum.

6 Cevaplar

0 oy
(12,513 puan) tarafından
Dr una Bi sor canım sıkıntı olmaz derse çekerler 
(2,408 puan) tarafından
Öyle düşünüyorum ama emin olmak da istiyorum. Genel doktorlar ne diyor diye.
(12,513 puan) tarafından
Son aylarda bilmiyorum canım ben ilk aylar gittim bisey yapmadılar yapmayız diyip gönderdiler
(2,408 puan) tarafından
Hmmm anladım cnm. İnş çekerler ya. Çok korkuyordum dişçi koltuğuna oturmaktan. 6 Sene önce tövbe etmiştim. Şimdi gideyim diye yalvariyorum artık.. Rabbim kimseye vermesin
(12,513 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım benim de ilk aylar sol tarafımla yiyemiyorum işlem yapmayacakları için de gidemiyorum
Rabbim acil şifalar versin
(2,408 puan) tarafından
Amin amin inşallah :(
-Reklam-
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Doktorunun yazılı izniyle her tür müdahale yapılıyor canım. Hemen gitmelisin çünkü hamilelikte iltihap da istenmez. Buna doktorun kara vermeli
(2,408 puan) tarafından
Ay evet kuzum ya. Çok kötü valla. Demek de istemiyorum ama geçen o çürük dişimin altı şiş idi. Elim ile birazcık bastirdim pat etti iltihap çıktı. Doktoruma da demedim yalan yok. :( çok kötü birşey
(3,213 puan) tarafından
Hemen git canım keşke söyleseydin iltihap için belki antibiyotik verirler.
(2,408 puan) tarafından
Ne bileyim valla kuzu. Yarın olsun da bir arayim doktorumu ona göre gideyim
0 oy
(124 puan) tarafından
Ben cektirdim kuzum lokal anastezi bebege zarar vermio 1000 mg de antibiyotik kullandm 
(2,408 puan) tarafından
Lokal anestezi ne oluYo cnm. Anlatir misin? Seninki de mi benim gibi?
(124 puan) tarafından
Sadece disini uyusturuolar ya o . Kiz hen hamileligim basimdan beri dis te cekmedigim sanci kalmadi
0 oy
(347 puan) tarafından
çekerler canım ilthap yok hemen çeker çunku diş çok zayıflamış kolay bir operasyon olur geçmiş olsun 
(2,408 puan) tarafından
Evet cnm öyle dee. Alttaki yorumda birisi ilk 3 ay ile Son 3 ay cekmezlr dedi
(347 puan) tarafından
benden iyi mi bilcek son 3 ayda acilse çekiyoruz   malesef çürük diş kalbe zararlı o yüzden doktorunuzdan raporda alabilirsiniz
0 oy
(44,758 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ben hamileyken bir çekim bir dolgu bir kanal tedavi yaptırdım ilk 3 ay ve son 3 ay bişey yapmıyoruz dediler 5 ayliktim rahatça ya yaptırdım kadın D.onayiyla tabi
(2,408 puan) tarafından
Aa aaaaa :(
0 oy
tarafından
Kadın Doğum doktorundan kağıt alıp diş doktoruna git çeker. Ben 2 hafta önce çektirdim kurtuldum. Ağrıyı çekmeye değmiyor. İlk fırsatta yine gidicem ağrıyan dişim için

34+4 hamileyim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 99 göst.
13 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 198 göst.
28 Şubat 2021 Diğer kategorisinde İremcan (281 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 366 göst.
27 Haziran 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eliffffff (226 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 27 göst.
5 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Kaan.m (99 puan) tarafından soruldu

381,211 soru

11,412,313 cevap

34,956 kullanıcı

...