0 oy
333 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Eşi gece çalışan varmı tek kalabiliyormusunuz ben korkuyorum ya ışıkları yakarım heryeriin:ninja:

33 Cevaplar

0 oy
(7,118 puan) tarafından
Kalırım sıkıntı yok canım. 
-Reklam-
0 oy
(27,451 puan) tarafından
Korkmamm şükür
0 oy
tarafından
İlk zamanlar korkuyordum şimdi alıştım cnm
0 oy
(879 puan) tarafından
Yok canim benim.esim güvenlik gece gider mesela hamileyken de aynı evlendigimden beri diyim yani şimdide 9 aylık kızım varbhep tek.kaldim ben sadece yattigim odanın hece lambasını yakarım o kadar dua eder bol bol yatırım sende ynersin inşallah korkunu
tarafından
İnşallah cnm benim eşimde güvenlik bende korkuyorum 3 gün yok gececi işde televizyon ışık hep yakarım
0 oy
tarafından
Hayir korkmam ben canım 
0 oy
tarafından
Geçen herkes köye gitti ben ve iki kızım tek kaldık şükür korkmadim 4 gün tek basimizaydik 
0 oy
(313 puan) tarafından
Bende bazen gece vardiyasina giderim lakin eşim olmayınca kapımı kilitler kuzumu kendimi Allah a emanet ederim :) 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Ben korkmam bekarken kaç sene tek yaşadım evim dükkan ustuydu yazın pencere bile açardım üstümdeki oturan arkadaşım her yeri kilitlerdi bend ekilitlemektrn korkarım en korktuğum şey deprem çünkü 
0 oy
(3,527 puan) tarafından

Bende önceden korkardım ama şimdi kızım var hiç korkmuyorum :)

0 oy
tarafından
Evi bırak esimin ailesiyle yaşıyorum odamda bile tek kalmaktan korkuyorum kendi evime çıkınca napicam bilemiyorum¯\_(ツ)_/¯
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Hic korkmam sırnakta kaldim 2 yil esim gorevede gtti gecede gtti kaldim walla.duani et kapini ktle yat canm.allahnkorusun bise olcak olsa etrafnd bin kiside olsa olur.
0 oy
tarafından
Eşim gececi 1 ay korku yok eskisi gibi 
0 oy
(16,506 puan) tarafından
3 yıldır evliyiz hiç yalnız kalmadım evde

İlk defa önceki gün teyzesinde yatıya kalma mecburiyetinde kaldı 

Korktummm 

İlgili bir soru bulunamadı

381,742 soru

11,428,405 cevap

34,988 kullanıcı