0 oy
332 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Eşi gece çalışan varmı tek kalabiliyormusunuz ben korkuyorum ya ışıkları yakarım heryeriin:ninja:

33 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bende gece tek kalamam 
tarafından
Korkuyorm bende yaa
-Reklam-
+1 oy
(12,513 puan) tarafından
Kalırım sıkıntı yok 
+1 oy
(4,290 puan) tarafından
En sevdiğim şey evde tek kalmak :D
tarafından
Gece demi
(4,290 puan) tarafından
Evet hic korkmam bekarken gece 4 lere kadar korku filmi izlerdim :D
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Korkmam ama çok sıkılırım 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Bende  korkuyorum esim  ara sıra nöbette kalıyor  bende  heryerin  ışığını yakıyorum 
tarafından
Valla kızımı devamlı uyutuom yaa kalkıp yürütmeyim diye :D
0 oy
tarafından
Bnde kalamazdim ama korona bizi mecbir bıraktı eşim iş yerinde mecburi disari cikmaksizin clsmak zorunda 10 yalnzm ve Çarşamba gdicek:(
0 oy
(3,410 puan) tarafından
Esim gececi canim ama çocuklarım var 18.13.ve 5 bucuk yasinda kapımızı kitliyoruz duamizi edip yatiyorz
tarafından
Senin evde ses var gene cnm kızım ufak benim
(3,410 puan) tarafından
Aynn canim cocuklar olmasa belki bnde zorlanirim allah a emanetiz canim yaa
0 oy
tarafından

Korkmamm eşim 24 48 çalışıyor alıştım olmayinca çok rahat ediyorum pc den dizi filan izliyorum :D

0 oy
tarafından
düzenlendi
evlendik 3.gün eşim gece vardiyasına gitti alıştım ben hamileyken de tek çok kaldım evim üst kat olsa hiç korkmam kaynanamlar köye gitti ben bina da yalniz kaldım ama eşim izin vermedi vardiyasını filan degistirdi
0 oy
(1,007 puan) tarafından

Benim esimde baze  cok gec geliyor korkuyorum valla :ermm:

0 oy
(1,396 puan) tarafından
Gece çalışmıyor ama bazen 4 ay falan ayrı kalıyoruz normalde korkmuyorum çok şükür ama arada bir tırsıyorum ☺️☺️
0 oy
(119,355 puan) tarafından
Keske tek kalsam asla korkmam bu aralar tek kalsam iyi olacak
0 oy
tarafından
Ben değil tek kalmak ayrı oda da yalnız yatmaktan bile korkarım
0 oy
(7,959 puan) tarafından
Vala bende tek kalsam çok korkarım biraz korkagimda :)
0 oy
(552 puan) tarafından
Eşim astsubay bir gün evde diğer gün sabahtan diğer sabaha kadar yok oğlum olmadan önce her yerin ışığı yanardı ama şimdi onun varlığı huzur veriyo güven veriyo hiç korkmuyorum
0 oy
tarafından
Eşim 3 ay İstanbul a çalışmaya gitti ben ve kızım tek kaldık ... 

Bol bol süre oku baş ucuna as bişi ekmek bırak duaninet uyu .
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Ben de yalnızım. Genelde korkmuyorum alıştım artık gece de uyanıyorum hamileyim o ara bir tırsıyorum =)) o kadArcik
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Ben 4 sene once evlendim ilk geldiğimde mümkün degildi tek başıma yatmak hep ablam gile giderdim eşim gececi olunca tabi vu 7 ay sürdü ama sonra alıştım kendi evimde uyumaya ccgum olduktan sonra cok rahatladim Allah a binlerce kez şükürler olsun 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Oğlum olmadan önce sorun olmuyodu eşim evlendigimizden beri vardiyalı çalışır yani evde çok yalnız kalmışımdır hic korkmadım ama doğum yaptıktan sonra korkudan ziyade tedirginlik oluyodu bende yani sürekli kafamda biseler kurmaya başlamıştım ya eve biri girerse bise olursa diye ama çok şükür o düşüncelerde gitti kafamdan
0 oy
(222 puan) tarafından
Eşim gece calismior ama calissaydi kalamazdim tek korkarım eşimde asla evde tek bırakmaz zaten gece

İlgili bir soru bulunamadı

380,334 soru

11,387,813 cevap

34,890 kullanıcı

...