0 oy
262 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,233 puan) tarafından

Kızlar pipi ucunda beyazlık tortu gibi bişey oluşmuş bundan ı bilmiyorum sıcrayarak uyanıp ağlıyo cok huzursuz bu durumu bilen yada yaşayanınız varmı :(

7 Cevaplar

0 oy
(4,289 puan) tarafından
Enfeksiyon falan olabilir oğlum yok ama fikir yuruttum sadece
(1,233 puan) tarafından
Saol canm bnde ondan korkuym
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım kireç olur diyorlar ama emin değilim, ben hep böyle aşağı doğru çekip o beyazlığı silerdim hala da yaparım 
(1,233 puan) tarafından
İlk defa gördüm öbür oğularımda yoktu
tarafından
Benim ilk bebeğim, daha önce sileni gördüm duydum bende öyle hep sildim tam bilgim yok ama sağlık ocağına götür istersen bir orası hastaneye yönlendirmez belki
0 oy
(689 puan) tarafından
Bizdede oldu oglum cok cok kotu oluyordu cis yapamiyordu acil sunnet yaptirdik
0 oy
(119,251 puan) tarafından
Enfeksiyon iltihap falan olabir her bez degismede iyi tenizle bide dr sor belki sunnet gerekir
0 oy
(774 puan) tarafından
Pipi ucu darsa ondan oluyor kireç tutuyor o yüzden sünnet ettirdik biz de iserken acır ondan ağlıyordur
(1,233 puan) tarafından
Ay KIYAMM ya yarın baklm aile hekimi ne diyck
(774 puan) tarafından
Aynen muayne de belli olur
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Sünnetli mi bebeğin
0 oy
(806 puan) tarafından

Bizzat yaşadım bende hemde aynı aydaydi. İdrar yolu enfeksiyonu olmuştu o beyaz tortu da akıntıymiş. Çocuk cerrahisine götürün sizde . İlaç veriyor düzeldi sonra da dört aylık olunca sünnet yaptırdık. Enfeksiyondan dolayı çişini yaparken ağrıyor oda ağlatıyor kuzuyu. Sizde erkenden sünnetini de yaptırın bu tarz sağlık sorunlarını yaşamayın bidaha derim fikrimce... Erkek bebeklerin pipi sorunları oluyor her dönem çünkü. Bebekken sünnet de sizin için büyük kolaylık olacak ilerde. Geçmiş olsun canım 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 243 göst.
17 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 235 göst.
8 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merve34aslan (143 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 148 göst.
18 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde dertlerderya (3,836 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 101 göst.
17 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Livosum (405 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,524 cevap

34,830 kullanıcı

...