0 oy
713 göst.
Diğer kategorisinde (3,527 puan) tarafından
Post açmıştım kızlar bebişim bugün geldi küvezden sabah kızları geldi kucaklarına almak istediler vermedim yani sadece onlara değil eşimin halası geldi onada vermedim çünkü çocuğum yeni küvezden çıktı heryer virüs kaynıyor şimdi amcamla yengem geldi cama yengemin dediği laf niye bebeği vermedin ay bu çok çirkin dedi deme öyle kız dedim ya git sanki biz bebek doğurmadık, bu çok zayıf dedi amcam kapıyı aç ta oturalım biraz dedi yengem yok yok açma şimdi bebeğine bişey olur hadi hayırlı olsun diyip gittiler nasıl sinir etti beni yine haksız mıyım kızlar minicik kızımı nasıl vereyim... 

23 Cevaplar

0 oy
(80 puan) tarafından
Alınan alınsın iyisini yapmışın hasta olsa olsanız bakalım gelcekler mi. Kasaba et borcu yok güzel kızımın deseydin. Densizler 
(3,527 puan) tarafından
Aynen öyle bebeğim küvezdeydi sezeryan doğum yaptım eşim çalışıyor gece 1de eve gelicekti nasıl yaparız diye konusur Ken ben senin yanında kalırım eşin gelene kadar dedi yengesi eşim gelmeden çıktı gitti
(80 puan) tarafından
Hiç tatlı canını üzme bebeğinle ilgilrnmeye bak. Kim ne derse desin cevabını ver geç.  Yeri gelldiğinide bişi derse lafınıda söylersin. Bu arada hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün :)
(3,527 puan) tarafından
Çok sağol canım Allah razı olsun eşimde öyle dedi bi daha gelirler de benim çirkin bebeğimi sevmeyin de daha gelemezler dedi öyle yapıcam
-Reklam-
0 oy
(157 puan) tarafından
Ay ne akılsız insanlar ya, benim ikizlerim erken doğdu eve geldiklerinde bi yerlerine bişey olmasın diye ince yastıklara yatırıp öyle tutar o şekilde emzirirdim, çoluğa çocuğa el kadar bebek verilir mi? Haklısın cnm boşver
(3,527 puan) tarafından
Kız dengesizler işte bebeğimin canından kıymetli değiller vallahi isteyen küsebilir sorun yok
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Nasıl anlayşıszsız insanlar var ya 
(3,527 puan) tarafından
Aynen öyle canım kendisi de aynı şeyleri yaşamış halbuki..

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 224 göst.
31 Ocak 2024 Aile kategorisinde Pelin1 (592 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 220 göst.
25 Eylül 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,078 göst.
+1 oy
23 cevap 867 göst.
24 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Merve34aslan (143 puan) tarafından soruldu