0 oy
712 göst.
Diğer kategorisinde (3,527 puan) tarafından
Post açmıştım kızlar bebişim bugün geldi küvezden sabah kızları geldi kucaklarına almak istediler vermedim yani sadece onlara değil eşimin halası geldi onada vermedim çünkü çocuğum yeni küvezden çıktı heryer virüs kaynıyor şimdi amcamla yengem geldi cama yengemin dediği laf niye bebeği vermedin ay bu çok çirkin dedi deme öyle kız dedim ya git sanki biz bebek doğurmadık, bu çok zayıf dedi amcam kapıyı aç ta oturalım biraz dedi yengem yok yok açma şimdi bebeğine bişey olur hadi hayırlı olsun diyip gittiler nasıl sinir etti beni yine haksız mıyım kızlar minicik kızımı nasıl vereyim... 

23 Cevaplar

+7 oy
(3,529 puan) tarafından
O densiz bebeğin değil kendi ÇİRKİNLİĞİNİ KALBİNİN KARALIĞINI KISKANÇLIĞINI PİSLİĞİNİ görmüş açık ve net.
(3,527 puan) tarafından
Aynen öyle canım
(11,505 puan) tarafından
Artıladım canım seni ne doğru demişsin
-Reklam-
0 oy
(12,892 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin..
(3,527 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
tarafından
Allah sabır ne cins tıp insanlar var ya bu dünyada küçücük bebeğin nesini görüp yorum yapıyorlar yani 
(3,527 puan) tarafından
Gıcıklık yapacak ya eşim gelsin konuşucam artık yeter her geldiğinde sinirlerimi bozmaktan başka birşey yapmıyor
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Gerizekalılar ya sinir oldum valla takma muhattap olma bunlarla
(3,527 puan) tarafından
Aynen öyle eşim işte gelsin konuşucam artık yeter
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Allahim nasıl insanlar ya Rabbimin yarattığı melaikeye çirkin nasıl derler 
(3,527 puan) tarafından
Kendi kalpleri çirlinleşmiş o yüzden
0 oy
tarafından
Ya kendisi anne olmamış mı bir annenin hissettiği duyguları nasıl anlayamaz yaa
(3,527 puan) tarafından
Kendisinin de 2 tane kızı var üstelik kendisinin de bi kızı küvezde kalmış beni daha iyi anlaması lazımken
tarafından
Bokluguna anlamıyor hesabına gelmediği icin
(3,527 puan) tarafından
Aynen öyle eşimle konuştum bi daha gelmesinler madem öyle dedi dahada benden uzak Allaha yakın olsunlar
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Kız ben eve almam ... bebeğimin küvez den çıktığı ilk gün..  küsen kussun. Kimse benim bebeğimden önemli.degil.. toparlaninca gelsinler.
(3,527 puan) tarafından
Ya yine ayıp olmasın dedim aldım eve yaklaştırmadım
0 oy
tarafından
Aynen canım vermeyi bırak yanına bile kimseyi koyma o minicik savunmasiz bi can haberlerde duymuştum gripli bi kadın yeni dogan bebegi öpmüş bebek ölmüş Allah yavrularimizi korusun
(3,527 puan) tarafından
Aynen öyle canım daha canı neki
0 oy
tarafından
Daha minicik bebek ne kadar fesat bi yengen varmis
(3,527 puan) tarafından
Sorma gıcıklık yapacak ya
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Haklisin ama söyledikleri laflara ayıp yani el kadar meleğe çirkin zayıf demek ne ya.. Allah'ım sen ıslah et sen akıl.fikir ver. Lütfen üzülme takma sadece bebeğine odaklan.
(3,527 puan) tarafından
Ya gerçekten umrumda değil sadece yaptıkları artık gına getirdi eşimle konuşucam ne onlar gelsin ne biz gidelim istemiyorum artık
(1,284 puan) tarafından
Bencede mesafe en güzeli haddini aşan olmaz.
(3,527 puan) tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(119,131 puan) tarafından
Aahhh eş yengeleri ahhhh
(3,527 puan) tarafından
Sorma kız boğacam artık az kaldı
0 oy
(806 puan) tarafından

Yeni doğum yapan herkese şu toplumun baskısı nedir ya Allah beyin vermiş içine de akıl koyaymiş keşke böylelerinin cahilliğinden bıktım:angry: kim ne derse desin verme bişey olsa sanki onlar mı gelip bakacak. O daha bir bebek yengen de büyükle konuşur gibi hırsla laf sokmuş bide utanmaz. O daha melek ya çirkin diyor da kendi kalbinin çirkinliğini görüyor mu acaba pislik.

(3,527 puan) tarafından
Aynen öyle canım kendi kalbi çirkin olduğu için benim meleğimi öyle görüyor gerizeka.lı..
(806 puan) tarafından
Kim ne derse desin küsen de kussun boşver yoluna bak sen. Enerjini bebeğine sakla bunlara israf etme boşuna. Ayrıca kadınların hep kadinlari ezmesi sinirlerimi bozuyor...zor zamanda belli oluyor zaten herkesin gerçek yüzü.Herkesin Sen iyiyken iyi olduğunu anlıyorsun sonra...
(3,527 puan) tarafından
Aynen öyle canım eşimi aradım anlattım boşver bundan sonra gelmesinler dedi öyle de yapıcam
(806 puan) tarafından
Eşin de arkandaysa oh mis salla gitsin o zaman :) sağlıkla mutlulukla huzurla büyüsün bebişin de canım ☺️
(3,527 puan) tarafından
Çok sağol canım
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Kendi kalplerinin çirkinliği dillerine vurmuş iyi yapmışsın hiç takma bırak küssünler
(3,527 puan) tarafından
Aynen öyle canım hiç umrumda değil bebeğimin canından kıymetli değil
0 oy
(515 puan) tarafından
Valla nır geldıler orası zaten sacma hwryer hastalık o mınnacık kuzuya bulassa ne olacak ya da sana bulassa Allah korusun. O yenge ye de derdım sen kendıne hıc baktın mı fesatlıktan ne hale gelmıssn nıe verım cocugu pıs hastalık hwryer hadı canım gule gule kendı dogurdugun guzellerı sev byy
(3,527 puan) tarafından
Ne güzel dedin kız ağzına sağlık bişey demedim inanki eşim gelince konuşucam ne gelsinler ne gitsinler gerek yok
(515 puan) tarafından
Aynen valla hıc gelmesınler ole ınsanlra gerek yok hayatımızda onlarsız hayat emın ol daha huzurlu olur bacım sen kendı saglıgına yavruna dıkkat et
(3,527 puan) tarafından
Aynen öyle canım benim kızımın sağlığından önemli değil
0 oy
tarafından
O onun kalbinin çirkinliği fesatligi elmkadar bebeğe çirkin denirmi Allah yaratmış sen kimsin pis karı bak bende sinir oldum şimdi 

Hem benim kızımda küvezden ilk çıktığında küçük zayıf dediler noolldduuu gül gibide büyüyorlar hiç sıkma canını
(3,527 puan) tarafından
Canım kendi kızıda küvezde kalmış üstelik daha küçükmüş beni daha iyi anlaması lazım ben bir gün kendisine bişey demedim fotoğrafları gösterince hep ay ne tatlıymış dedim geldi 2 dk da sinirlerimi zıplatıp gitti kadın ya
0 oy
(4,668 puan) tarafından
İnşallah bidaha evinden iceringirmez o pis, kirli kalbiyle.
(3,527 puan) tarafından
Giremez canım bundan sonra bebeğime daha yeni kavuşmuşum söylediği şeylere bak kendi kızlarına vermedim ya onun hıncını alıyor aklı sıra dengesiz
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Sala k lar bnmnbebegm kuvezde n çıkınca özellikle m isafir almayın 1 refakatçi olsn bağışıklığı düşük virüs var ne akla hizmet yaa alma.misafir
(3,527 puan) tarafından
Dengesizler işte ben yine kapımı açtım ayıp olmasın dedim ama yaklaştırmadım gelmiş onun kinini kusuyor
0 oy
(313 puan) tarafından
Sakın eve kimseyi alma haaa alacak olursan aklına covid olduğu ve solunum güçlüğü gelsin Allah korusun tabi ama alma bacım kimseyi eve
(3,527 puan) tarafından
Allah korusun canım almayı bırak yaklaştırmadım diye geldi neler etti, etsin umrumda değil bundan sonra da evime giremez
(313 puan) tarafından
Ha şöyle aman diyim yavrunu kimse vermez sana
(3,527 puan) tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Canım öyle dengesizler çok ben 7 aylık doğdum komşunun biri anlatıyo yanımda ayy çok çirkindin yeni doğduğunda dedi yere tükürdü tiksinir gibi bende 17 yaşlarındaydım öyle anlattığında şimdiki aklım olsa ağzının payını verirdim hiç aklımdan çıkmaz 
(3,527 puan) tarafından
Ya işte insan o an bişey diyemiyor gerçekten eşime anlattım bi daha gelmesinler dedi zaten
(2,244 puan) tarafından
Lohusa bi kadınsın şuan en ufak bişeye sinir stres yaparsın ki bebeğin erken doğmuş hiç kolay değil kimseyi alma eve canım kafan rahat olsun
(3,527 puan) tarafından
Aynen öyle canım en güzeli o
(2,244 puan) tarafından
Sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin allahım biraz zorlu olsa da hiç canını sıkma bebeğin senin sayende kilo alır düzelir ama sen can sıkarsan sütünde olmaz kafanı takma dengesiz şahıslara
(3,527 puan) tarafından
Sağol canım sinirlerim bozuldu sadece
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Küvezden çıkan bebeği görmeye gelen zaten g.erizekalıdır cahildir hiç kafa yorduğuna değmez sağlıkla büyüsün huzurlu mutlu bir bebek olsun.
(3,527 puan) tarafından
Aynen öyle canım inşallah Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 222 göst.
31 Ocak 2024 Aile kategorisinde Pelin1 (590 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 219 göst.
25 Eylül 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,067 göst.
+1 oy