0 oy
349 göst.
Diğer kategorisinde (49 puan) tarafından
Ya kızlar bir buçuk yaşında kızım var öyle evi falanda çok  dagitmaz kirletmez sıkıldığı oyuncağı vs alır oyuncak kutusuna koyar o derecede ama sebepsizce ne kadar temizlik yapsam da işim bittiği zaman anında ev tekrar pislenmis pis gibi geliyor pandemide böyle oldum.su sıkıntısı var ülkede suyu boşa harcamak istemiyorum sürekli yapıp esim milletin karısı kıyafet kozmetik vs ister sen deterjan istiyorsun diye dalga geciyo :) bu sıkıntıyı iyice ilerlemeden nasıl atlatabilirim sizce? 

Evimi kendi temizlememlede kalmiyo birde hamileyim kaynanam kayinbabam esim annem gelirler birgunde camlar perdeler heryeri yaparlar ertesi gün ondanda kirli hissediyorum cildircam artık bu histen 

10 Cevaplar

+2 oy
(544 puan) tarafından

Tezimlige gelmeyen kayinbabada ne bilim yani :woot:

(49 puan) tarafından
Hakkını yiyemem valla sağolsun ☺️
-Reklam-
+1 oy
tarafından
5 yıl sonra susuzluk dan ölen insanları görünce anlarsınız o kovalarca dökülen suyun kıymetini SAYGILAR
tarafından
amacım yargı dağıtmak olsaydı seni burda bir linçlerdim postunu kapatırdın bu bir ikincisi de bizden nasıl bir yardım bekliyorsun psikoloğa git saygılar yazdım çünkü herkese karşı bir saygım var susuz kalınca göreceğiz ülkecek yargıyı
(49 puan) tarafından
Linclemek senin ne haddini haddini bil önce.ne olduda bu şekilde oldu millet sen önce onu düşün elinde tlfnla yorum yazmak kolay yoksa bizde bu ülkede yaşıyoruz bizimde evlatlarımız var onlara güzel bı ülke bırakmak hepimizin borcu sadece senin değil evladım için bu duruma geldim evladım için bı yol arıyorum bu sana düşmez
tarafından
el işi resim örgü yaparak kafanı dağıtmaya çalış
tarafından
Hamilesin bir sakin ol
tarafından
Tamam SAYGILAR !!
hahaha
0 oy
(14,015 puan) tarafından
Benim kayınpederimde sağolsun birşeylere el atar ama cam sileni ilk defa duydum maşallah helal olsun :) 
(49 puan) tarafından
Kız bı kere sen kızıma bak baba ben yaparim dedim bebeye bakmak daha zor ben yaparım dedi şimdide yaptırmaz pek :)
(14,015 puan) tarafından
Bizimki tam tersi çocuğu bana verin ne yaparsanız yapın diyor :D
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Tedavi gordum halâ geçmedi bende aksam oldumu evi sari göruyom perdeler pis gözüküyor tedavide sade çoçuklari günde 3 kez banyo yaotirirdim onun faydasini gordumm  geri kalan hersey ayni 
(49 puan) tarafından
O kadar aşırı olmadım şuan yeni başlangıç canım anneme diyorum perdeler baya oldu yıkanmadi diye daha geçen gün yıkandi ya fln diye kızıyo bende başka bişeye el atmaya çalışıyorum bide hamilelikle sürekli temizlik yapmak zor geliyo kurtulamıyorum o histen
0 oy
tarafından
Canım dikkat et psikolojik dereceye gelmesin yanlış anlama bi sıkıntın üzüntün var mı yoksa temizliği sevdiğin için mi yapıyorsun? Mesela bende çok titizim temizliği severim ama 5  6 yıl önce bazı sebeplerden psikolojik boyuta gelmişti evi akşama kadar temizlerdim akşam evdekiler yatınca kalkıp yine  temizlerdim sonra baktım olmuyor psikoloğa göründüm ilaç kullandım. Eğer çok fazla aklına takılıyorsa bi doktora git bundan çekinme çünkü kendine yazık edersin benim o zamanlar 2 bel fıtığım 2 boyun fıtığım çıktı hala ağrısını çekiyorum malesef. 
(49 puan) tarafından
Deterjan kokusu çok hoşuma gidiyor canım birde evimize biri geldi kızım bir yaşındaydı o zmn korona oldu kizim hastanede onu o şekilde gezdirince daha çok yapmaya başladım esim işten gelir direk elimde Domestos kapı kollarını fln silmeye kalkıyorum vs
0 oy
tarafından
Valla cnm bnde siyirmak uzereyim ama kendime hakim olabiliyorum artik cok şükür. 
(49 puan) tarafından
Çok şükür darısı bana inşallah canım
0 oy
tarafından
O kdr temızlık yapma temızlık malzemeleri zarar verir soludukca bebegıne ve Allah göstermesin hamılesın fazla her işi yapma insanların basına her an hersey gelebilir örnek vermek istemiyorum korkutmamak için ama o kdr yorma kendini hamile hamile
(49 puan) tarafından
Sağol canım iyi düşüncen için çabalıyorum inşallah başarıcam bakalım bugün annem geldi elimi bi ise sürmedim saat 5den beri yanımda biri varsa o engelliyo beni kaynanamgil ve annem destek sağolsunlar yardım ala ala cozucem insallah
tarafından
İnşallah canımm
0 oy
(9,942 puan) tarafından

Kız bizede gelin :D

0 oy
(774 puan) tarafından
Malesef bende öyleyim hergun. Bebeğim uyusunda temizlik yapayım diye fırsat kolluyorum temizlik kokusu geçince pislenmis gibi geliyor 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 421 göst.
20 Ocak 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Goncagull (1,154 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 488 göst.
1 Mart 2021 Diğer kategorisinde Nesli-birand (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 531 göst.
16 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Umutvari (499 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 442 göst.

377,991 soru

11,313,991 cevap

34,753 kullanıcı

...