0 oy
730 göst.
Aile kategorisinde (3,794 puan) tarafından

Aksam üzeriydi bebeğimin bezini almak için yatağın üstüne koymuştum.  Dolaba yöneldim bez alt açma almak için 1 buçuk yaşında ki kizim cekip yere düşürdü :'(. Nasil ağladı yavrum ötekine de kuzamadim  anlamıyor ufak bebegim de 3 aylik. Cok şükür birşey yok simdilik ama takip ediicez ufak bi sorunda gitcez acile 

20 Cevaplar

+1 oy
tarafından
İki çocuklu kadınların hali ay kıyamam ona
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Cok kötü olmus ya yazık dikkat et 
+1 oy
(1,262 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun kuzum benim oğlumda 2 yaşında kardeşide 5 aylık sürekli asılıyor bende çok korkuyorum bigün düşürecek çekerken diye uf siz anlatınca gözümün önüne geldi biranda 
0 oy
(12,492 puan) tarafından
Geçmiş olsun bişi olmaz inşallah 
(3,794 puan) tarafından
Inşallah canim sağol
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Yaaaaaa içim gitti :((((((((((
(3,794 puan) tarafından
Ağladım oda ağlarken:(
0 oy
tarafından
geçmiş olsun cnm uyutma sakın
(3,794 puan) tarafından
Aksam 7 8 gibiydi bu olay canım 10 buçuğa kadar uyutmadim sonra emzirip uyuttum az once uyandırıp emzirdim
tarafından
birsey olmaz kuzum allahın izniyle
(3,794 puan) tarafından
Inşallah canim sağol
0 oy
tarafından
Bir dakine yerde değiştir canım beraberken ..bilmez çocuk ne bilsin..ins.bisiy.olmamistir.kuzuya.
(3,794 puan) tarafından
Inşallah canim inşallah sağol.
0 oy
tarafından
Ay çok geçmiş olsun canım benim doğru anlamaz ki o da daha ne diyebilirsin inşallah birşey olmaz sakın uyutmayın kusma göz kayması olursa beklemeden gidin hemen
(3,794 puan) tarafından
Ilk iki saat uyutmadim canim sonra emzirip uyuttum . Simdi gene uyandirdim emzirdim canim takip ediyorum çok şükür bi sıkıntı yok simdilik
tarafından
Allah korusun canım, inşallah hayırlı geceler
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun inşallah bişey yoktur nasıl kizcanki  da oda Bebek 
(3,794 puan) tarafından
Sagol canim inşallah...Anlamıyor işte bidaha yapma desem ne anlicak biraz tepki verdim sadece .
(6,919 puan) tarafından
Yanniz  bırakmamaya caliscan artık
0 oy
(758 puan) tarafından
Ayy canım bence kardeşine kızmalısın o kadar da anlamaz değil 1.5 yaşında Allah korusun Bi daha yapar 
(3,794 puan) tarafından
Tepki verdim canım ama o anda sadece bebegime odaklandim
(758 puan) tarafından
İnşallah Bi sorun çıkmaz içini ferah tut canım Allah büyük
0 oy
(774 puan) tarafından
Kusma ve göz kaymasına mi dikkat etmek gerekiyordu 
(3,794 puan) tarafından
Simdiye dek  bi sorun olmadi inşallah olmaz ya 7 8 gibiydi
(774 puan) tarafından
İnsallh olmaz
(3,794 puan) tarafından
Inşallah canim inşallah
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Yaa kötü olmuş kızını al karşına güzelce konuş kardeşine böyle yaparsan kolu acır ayağı acır başı acır de inşallah bir şey olmaz canım
(3,794 puan) tarafından
Inşallah canim sağol inşallah olmaz . Bundan sonra artik cok çok cok daha dikkat edicem
0 oy
(601 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım bı bebeğin dha varmış sonuçta ama yinede söylemek istedim belki bilmiyorsundur yda aklından çıkar iki saat uyutma mümkünse kusma gözlerde kayma varmı takip et çok geçmiş olsun
(3,794 puan) tarafından
7 8 gibi oldu canim bu . 10 buçukta uyuttum az once uyandırdım emzirdim . Çok şükür bin şükür şimdiye dek bi sorun olmadi inşallah olmaz
(601 puan) tarafından
İnşallah canım kusmadiysa sorun yoktur diye düşünüyorum fışkırarak kusması sıkıntı derler dha dikkatli olursun artık diğer bebeğinde korumuştur oda dha küçük oyuncak görüyorlar kardeşlerini napsin :(
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım inşallah Bi sıkıntı olmaz kızında daha küçük ama ona bebek uf oldu fln diyerek anlatmaya çalış Rabbim evlatlarını korusun inşallah. 
(3,794 puan) tarafından
Amin inşallah canim sağol
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Benimde başıma geldi canım bundan iki hafta öncesi oğlumun kırkının çıkmasına 1 gün kalmıştı yani 39 günlükken bir buçuk yaşındaki kızım tv kumandasını fırlattı oda kaşının üzerine geldi saat 22 buçuk falandı şişlik oldu ben beklemeden acile gittim henüz çok küçük olduğu için  röntgen çekildi allahtan kırık vs yoktu takip ettim 1 gün  boyunca şimdi 2 aylık olmasına 1 hafta var kızımla asla yanlız koymuyorum bebiş bebek diye seviyo ama kiskaniyoda onuda biliyorum oda süt kuzusu daha sanada geçmiş olsun canım 
(3,794 puan) tarafından
Şimdilik bi sorun olmadi inşallah olmaz
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun nasıl şimdi 
(3,794 puan) tarafından
Iyi cok şükür
0 oy
tarafından
Allah korusun bebisleri geçmiş olsun
(3,794 puan) tarafından
Amin inşallah canim
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım. Görünmez kaza bazen biz yanındayken oluyor engel olamıyoruz melekler koruyor yavruları. Takibini yapmışsınız zaten yapmaya da devam edersiniz.. diğerine küçük yavrum anliycak yaşta değil evlat hepsi kıyılmiyor
(3,794 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(113 puan) tarafından
Geçmiş olsun inşallah bişey yoktur :/
(3,794 puan) tarafından
Sağol canım şimdilik iyi inşallah bisey olmaz.
(113 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun kuzum inşallah bişey olmaz
(3,794 puan) tarafından
Sağol canım amin inşallah

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 163 göst.
20 Şubat 2021 Aile kategorisinde Zehra800 (1,059 puan) tarafından soruldu
0 oy