0 oy
369 göst.
Aile kategorisinde (2,261 puan) tarafından
Kizlar dünden beri çok sıkıntılıyım. Kaynanamlar 1buçuk senedir bizim olduğumuz şehire taşındı. Bu 1 buçuk senede yaşamadığımiz şey kalmadı 2keredir evden kovuluyorlar. Geçen sefer kayinim bir kızı rahatsız etmişti şimdi de sanırım kaynanam hoş olmayan bir halt yemiş eşim dediki eşin olarak senden rica ediyorum sorma. Sürekli kayinim babası ile annesi ile tartışır biz de kalır. Kaynanam kayinbabamla tartışır eşimi çağırır. Kayinbabam eşimi çağırır dert yanar. Eşim onların velisi gibi her şeye o gider. Ve malesef sürekli hoş olmayan ayıp ahlaksızca şeyler oluyor. Eşim çok üzülüyor gece uyuyamadı. Sürekli başı ağrır sürekli 0 enerji. Dün ev sahipleri eşimi aradı çıksınlar evden diye yine mahvolduk çok stres yaptım sütüm kesilecek diye korktum bebeğime de yansıdı galiba kucağımdan inmedi gece boyu hissetti galiba. Içimden kaynanam ya da kayinbabami arayıp oğlumun da benim de hakkımı helal etmiyorum size eşimin bizimle geçirmesi gereken vaktini çalıyorsunuz. Sizin bizim yanlışımızı düzeltmeniz gerekirken biz koşuyoruz peşinizden yeter artık kendi sorunlarını kendiniz halledin demek istiyorum arasam mi

11 Cevaplar

+1 oy
(3,527 puan) tarafından
Valla canım sende haklısın ama arasan sanki eşinle aran bozulur gibime geliyor anlattığın kadarıyla ailesine düşkün biri 
(2,261 puan) tarafından
Evet malesef düşkün ama ben de illallah ettim Yanı. Bizim aile huzurumuz kalmadi
(3,527 puan) tarafından
Haklısın canım kim olsa illallah eder normal bi aile değilmiş maalesef
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence hiç karışma sonra sen kötü suçlu olursun 
(2,261 puan) tarafından
Haklısın aslında ama ne bileyim çok doldum artık
0 oy
(807 puan) tarafından

Daha ne duruyorsun ki demelisin... Ama dikkat de et daha çok sinir etmesin bukez seni.

(2,261 puan) tarafından
Beni daha fazla sinir edebileceklerini sanmıyorum. Zaten evimde ne huzur ne neşe ne enerji kalmadi
(807 puan) tarafından
O zaman içinde tutup sen sinir olacağına şöyle biraz da o sinir olsun dert etsin.
(2,261 puan) tarafından
Hay agzina sağlık bence de
0 oy
tarafından
Eşini sen tanırsın ben eşim hatrına karışmazdım. 
(2,261 puan) tarafından
Eşim bana bir şey demez diye düşünüyorum diyemez yani çünkü inan her gün başka bir olay. Hatrına nelere sustum biliyor ama yeter yani
tarafından
Bişey demesinden çok kırılır mi diye düşünürüm ben. Haklısın ben sana haksızsın demiyorum ama bu durumda biraz eşin de kenara çekilip ne haliniz varsa görün demelı artik
(2,261 puan) tarafından
Onu demiyor iste. O olmazsa onlar yiyip icemez taşınamaz hicbir şey yapamaz sanıyor
tarafından
Maalesef var öyle insanlar etrafımızda eşin gibi yani ama bi yerden sonra tak eder sanırım. Ya da sen ara o zaman ama bişey değişeceğini sanmıyorum alışmış karşındakiler
(2,261 puan) tarafından
Eşim ilk kez dün keşke taşınmasalardı buraya dedi. O da bıkar insallah
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Eşinin durumuna bağlı canım konuşmana tepki gösterir mi?

Mesela ben konuşurdum yuvamın huzuru için güzel bir şekilde 
(2,261 puan) tarafından
Tepki göstermez canım gösteremez çünkü kac kez sustum millet beni arayıp şikayet etti onları utancımdan öldüm. 3 sene aynı binada oturdum sesimiz çıkmadı doğalgazlı eve taşınırken komşularım hep gitmeyin lütfen dedi durdu. Ne olduklarını eşim de biliyor. Dediğin gibi evim için konusacam ve olabildiğince yumuşak olurum
(2,267 puan) tarafından
Aynen canım konuş o zaman o ne öyle geçimmi olur hadlerini bilsinler biraz
(2,261 puan) tarafından
Aynen canım sagol
0 oy
tarafından
Desen ne fayda canım seni dinleyip tamam haklısın mı diyecekler Allah sabır versin 
(2,261 puan) tarafından
Demezler canım malesef ama babası küser de eşime yansıtmaz belki
0 oy
tarafından
Senin neden sutun kesiliyor ki sanane bacim degermi 

Eşinde ogullari mecbur ilgilenecek kim ilgikensin baska 

Allah sorunlu insanlari islah etsin
(2,261 puan) tarafından
Canim ev eksiklerine falan gitse neyse sürekli bir ahlaksızlıktan gidiyor. Halt yemesinler yıyıyorlarsa da bize yansıtmasınlar. Onlar utanmazlar unutuyorlar ama eşim takıyor üzülüyor. E bacım eşimi millet çağırıyor sürekli biri man Yak çıksa eşimle kavga etse eşimin başına bir şey gelse diye korkuyorum yoksa onlar umrum degil
tarafından
Esjne soylesen gitme diye senin huzurn bozulacak seni kötü görecek
(2,261 puan) tarafından
Eşim her türlü gider de kaynanama ya da kayinbabam söylesem işte eşime yansıtmayın artık diye
tarafından
Esinin kizmiyacagini biliyorsan soyle ama guzel bi dille esim uzuluyor ona yansitmayin de
(2,261 puan) tarafından
Kızmaya yüzü olmaz eşimin 1 değil 2 değil. Aynen güzel bir dille konuşayım
0 oy
(774 puan) tarafından
Ailesi sonuçta sen bişey dersin haklı da olsan haksız olursun bence karışma 
(2,261 puan) tarafından
Ama ne zamana kadar böyle gidecek sorunlarının  sonu gelmiyor
(774 puan) tarafından
Kendisi farkedip geri çekilene kadar kendileri farkedince tamamen çekiliyorlar sen söyleyince göze batıyor
(2,261 puan) tarafından
Inşallah çabuk fark eder
(774 puan) tarafından
Benim 2bucuk sene de anca farketti ama inşallah çabuk farkeder de düzelir herşey
(2,261 puan) tarafından
Inşallah canım
0 oy
tarafından
Arama canim daha cok stres Olcan ve belkı esın kızar hıc ses etmeden alakayı kesmeye bakın, 
(2,261 puan) tarafından
Kesmez iste canım eşim sürekli koşar işlerine. E onlar da ben soylemezsem her halta çağırırlar. Çok arada kaldim
tarafından
Ancak keserse rahat edersin canım bu sekulde sızı cok yıpratırlar
(2,261 puan) tarafından
Inşallah keser bakalim
0 oy
(5,220 puan) tarafından
eşin seni uyarmış daha bişe diyip adamı kırma ama sende ağırlığını koy adama de bak çocuk kucağımdan inmiyo sütüm kesilecek huzur kalmadı falan filan saydır. evde dursun zaten yaşlılar böyle anam yaş aldıkça çocuk gibi oluyolar belliki karakterleride değişik bu ssatten sonra düzelmezler böylw kör topal gidecekler siz çekeceksiniz kendinizi 
(2,261 puan) tarafından
Ah iste eşimin kendini çekeceğini sanmıyorum. Ama ben tepki koyabilirim
(5,220 puan) tarafından
sende haklısında ozaman çok dikkatli olacanki aranızda huzursuzluk çıkmasın allah korusun bide onlara sebep siz kötü olmayın
(2,261 puan) tarafından
Haklısın canım valla bilemedim bakarım bi duruma
0 oy
tarafından
Eşin sana kızmazsa ara söyle 
(2,261 puan) tarafından
Kızmaya hakkı yoko yüzden kızamaz bence 1 değil 2 degil

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 154 göst.
12 Ocak 2021 Aile kategorisinde Umber (2,261 puan) tarafından soruldu
0 oy