0 oy
600 göst.
Diğer kategorisinde (53 puan) tarafından
Eşim temizlik yapar yemek yapar elinden herşey gelir her zaman yardım eder misafir ağırlarken özenir çok lezzetli zeytinyagli, et yemekleri, pratik yemekler, corbalar, firin yemekleri aklınıza gelecek herşeyi yapar, muhabbet arasında ablamla konuşurken annemdeyken yeni aldığım kıyafetleri makineye at dedim atmıştı dedim konu üzerine bisey dedim attı yaptı diye konu geçmedi, ablam eniştene dicem ki makineye çamaşır at atcak he dedi nasıl çalışır bilmez etiketiyle birlikte atar dedi, kac yıllık evliyiz makine çalıştırmayı bilmez dedi, seninki cok fazla abartı dedi.. Yani eşimin makine çalıştırması temizlik yemek yapması abarti bisey mi? Eşime kârı gibi iş yapıyor demek istiyor sanirim

43 Cevaplar

+3 oy
tarafından

Ya birak kıskanmıştır o :)

Hayat müşterek tabiki yapicak yardim edicek. 

Benim eşimde yapıyor Kayinvalidem bidi bidi ediyor arkamdan umrumda değil .

hizmet yapmak için evlenmedim ki . Tabiki yardim edicez birbirimize 

(53 puan) tarafından
Benim kaynanamda yapsın sesi çıkmaz hatta dun kahvaltıya geldiler kaynanam kuymagi sen mi yaptin dedi eşime oda evet dedi aferin guzel olmus dedi :D
tarafından
hamileyim canim ben şu anda neredeyse hiç yapamiyorum artık ciddi bi zorlanma yaşıyorum rahim kisaligi var . oğluna ev işi yaptırıyorum diye bidi bidi ediyor ben yapmiyorum diye :)
-Reklam-
+1 oy
(14,025 puan) tarafından
Kiskanmasiiiinnnn
(53 puan) tarafından
Ya normal konuyu anlatirken birden dedi ben dicem de makineyi calistircak dedi seninki abarti dedi
(14,025 puan) tarafından
Abartı ya da değil onu ilgilendirmez
+1 oy
tarafından
Benim eşimde herşeyi yapar onada diyorlar böyle ama umrumda değil kimin ne dediği yapmasada karışımı düşünmüyor derler insanlar memnun olmaaaazzz boşver 
(53 puan) tarafından
Kaynatam diyo karina hizmet ediyon tü sana diye
0 oy
tarafından
Yoo abartı değil gayet normal benim eşimde yapar bazen 
(53 puan) tarafından
Olmasi gereken bence Allah razi olsun misafir gelince endişe etmem sofraya oturana kadar herseye yardım eder
0 oy
(775 puan) tarafından
Bu saydığın şeyler sadece kadının görevi yada işi degil. Kii canım hayat musterektir çok güzel yükünü hafifletiyor karı gibi iş yapıyor ne demek ya
(53 puan) tarafından
Ya abartı demek oraya geliyor işte canım cok fazla kadin işini yapıyor olması
0 oy
(319 puan) tarafından
Keşke her erkek öyle olsa  :)
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Benim eşim de temizlik de yapmaz makine de çalıştırmaz ama keşke yapsaydı canım doğru olan senin eşinin yaptığı ablan kıskanmış bence
0 oy
(236 puan) tarafından
Kiskanmis belli cok sukur canımbizim ailemiz babam enistme esim hep yardimederler bizde yardim etmezlerse ayip sayilir cocukla zorlanirsam ama ha ben rahatsam esime de elini surdurmem benim sorumlulugum evim onun ki isi neticede ama.bazen acliktan eli ayagi titrer oyle gelir eve bakar yemek yapamadım ben çocuğu tutayim sen hemen yap der şükür nasipliyim
0 oy
(410 puan) tarafından
Kiskanmistir benim esimde yapardi milet diye diye nazar ettiler bosver kimseye dme cekmiyorlar masallah
0 oy
(5,220 puan) tarafından
kız ablana de afkurmasın benimde eşim yemek hariç yardımcı olur karı mı oluyo öyle olunca elinden gelse yemekte yaptığı olur ama ben tarif ederim başka türlü mutfak birbirine karışır eşlerin bize yaedımcı olmaları çok güzel bişey bence ablan eşinden öyle görmediği için eccük kıskanmış
0 oy
(488 puan) tarafından
O da ister eminim. Boşver. Ama çok övme öyle ablan bile olsa. Gönlü kalıyordur eminin. Aynısı başıma geldi. Sadece hamilelikte kendine dikkst et eşin yardımcı olsun demiştim bir arkadaşa. Mesela esn eve süpürge çeksin balkona su taşısın ıslak kıyafetleri kaldırsın. Sen yapma ben yapmadım dedim. Eşi yapmayan bir tipmis meğer aldığım cevap :sen ne işe yariyorsun o zaman dedi. Böyle işte. Herkese herşey söylenmez anladm 
(53 puan) tarafından
Ne ovmesi canım kendisi de görüyor ayrıca övmedim normal muhabbette farkli bi konuyu anlatirken yanlış kiyafeti atmis dedim ogluma buyuk beden gelen seyi yikadim dedim oda niye yikadin herseyi yikiyon dedi bende karışmış atmis dedim
(488 puan) tarafından
Anladım canım. Yani var öyle diyenler yaşamaya alışacağız
0 oy
(5,834 puan) tarafından
Bizim odunların yanında, abartı duruyor tabi. Ama helal olsun senin adına cok sevindim valla ne güzel sana her türlü yardımcı oluyor millet karı kılıklı bile dese eşinle gurur duy bence
0 oy
(320 puan) tarafından

benimki yapmaz ama yapanları takdir etmişimdir yapsın tek başına yapması farklı tabi seninle yapınca hem yardım hemde çabuk bitsin vakit geçirelim falan diyeyse çok güzel bişey. bak ben hamileyim okadar sancım olur ama yine yapmaz :P

0 oy
tarafından
Her insan aynı olmak zorunda mı onunki yapmaz seninki yapar bu kadar net 
0 oy
(1,990 puan) tarafından
Normal olan seninki canım onlar erkekleri sadrazam gb yetiştirdiği için öyle geliyor oda evin bi bireyi ve yapabilir dediklerini ne sakınca varki ne saçma kafa yapısı oğlum olursa herşeyi ogreticem eşine yardımcı olsun büyüyünce 
0 oy
(46 puan) tarafından
evde okuz beslenmiyor malesef kocalarinda eli ayagi var ogretecek zamaninda anasi karisid austune koyacak adam olacak hani tma herseye eli yakismayabilir ama illaki birseye yakisir evde ole camis gbi yayilmak yok kari evi el evi helal olsin aferin demekte sacmalik aslan yattigi yerden bello olur yapacak tbi onun da sorumlulugu 
0 oy
(26 puan) tarafından
Benim gebeligim çok zor geçti her işi yaptı ütüye varasıya kadar aynı benim ablamda diyor çok iş isletiyörsun diye ne alakası var eşim oturur benimle sarma bile sarar sohbet ederek kendilerininki etmedikleri için bizimkini çok görüyorlar eşim masa başında çalışıyor bedeni yorulmuyor allah a şükür yardım da ediyor
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Eşin sağlıklı normal bi insan canım  diğer erkekler engelli taklidi yapan süs bitkilerinden farksız. 
0 oy
tarafından
Eşine helal olsun benim eşim susuzluktan dili damağına yapışsa kalkıp su içmez bazen diyorum kalksana bi ayağa kalkıyor ha tamam altında tutkal fln yokmuş diyorum o derece hayatta bişeye el atmaz odun ☺️☺️
0 oy
(1,627 puan) tarafından

Benim eşim yemek yapamaz elinden gelmiyor ama bulaşık yıkar temizliği benden özenli güzel yapar çamaşurda makineye atar asarbu abartı değil yapması gereken bişey bence eşimin annesi öyle alıştırmış temiz titiz  sağolsun ben çok memnunum :D

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 343 göst.
28 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Enes2020 (4,040 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 310 göst.
8 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 750 göst.
11 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Vidividi (1,537 puan) tarafından soruldu

379,215 soru

11,351,626 cevap