0 oy
240 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Kız merhabalar. Morelim çok bozuk. Hala çıkıp gidemedim. Kafayı yemek üzereyim. Hala hakaretler devam ediyor. Afedersiniz hafta sonuda bana kalkıp demesin mi ben senin gibileri coookkk die kafayı yedim resmen. Bende cevap verdim tabi konusmalarina dikkat et karşında arkadasin yok die. Bilmem naptirma konuşmasına falan dedi. Çok zoruma gidiyor artık. Yoruldum yemin ederim. Annemle konuştum tekrar. Neyi bekliyosun hala o pisliğin yanında niye bariniyosun dedi. İzin alamıyorum lanet olsun yaşım tutmuyor yasagim var. Akıl verin bana yalvarırım nasıl çıkıp gidebilirim.
notu ile kapatıldı: Konu başlığı konuyu özetleyecek şekilde olmalıdır

9 Cevaplar

+1 oy
(1,793 puan) tarafından
Canm eğer durmak istemiyorsam o yerde yasak falan dinlemem ! Bu bir...

İkincisi ise annem arkmd ise benm kimseye ihtiyacım yok çıkar giderim zorla kimse tutamaz ;) 
tarafından
Birinin tuttuğu yok zaten canım otobüsle gitmeye kalkissam yasak almiyolar otobüse. Özel araba olsa zaten bugün çıkıp gidicem bende dinlemem yasak falan. Çok şükür ki ailem yanımda
(1,793 puan) tarafından
Canm gerekirse polis ile konuş gidişine yardımcı olurlar sıkıntıya girme orda daha fazla
tarafından
Tamam canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım polisi ara durumu anlat onlar seni götürür ne güzel ailende arkanadaymis 
tarafından
Polisi burada karıştırmak istemiyorum çünkü çok pislik bı ailesi var. Ortalık karışır canım. Ben sessiz sedasız gidip ailem yanımdayken herşeyi halletmeye dusunuyorum
tarafından
Polisler yolda sorarsa anlatırsın o zaman hem 1 4 arası serbest
0 oy
tarafından
Kaç yaşındasin ki canim polisi arasan.  
0 oy
(5,908 puan) tarafından
Ne demek yasak var yaşın tutmuyorsa 1-4 arası serbest gündüzleri. Ha ben öyle Bi durumda olsam yasagı falan dinlemem. Acaba sen gitmek istemiyorsun da kendince bahaneler mi buluyorsun? 
tarafından
Benim yazdığıma bak sanırım aynı fikirdeyiz
tarafından
Yemin ederim yılbaşından beri uğraşıyorum. Babam şehir dışında olduğu için çıkıp gelemiyor babam gelse onunla çıkıp gidicem ama yok. Bahane de uretmiyorum kuzum keşke şimdi çıkıp gidebilsm
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Polisi ara şikayette bulun git durduran olursa kocamdan kurtulmak için gidiyor kimse karışamaz o kadarına yasağı delip her b.ku yiyenler var öyle pislikle beraber durma 

tarafından
En son çıkıp gidicem zaten de polisi burda karistirmamm canım
0 oy
tarafından
Ah kiyamam sana yasin mi tutmiyor bide, niye boyle erken evlendin... bir de boyle bir adamla. Polisi ara hemen anlat. Gelip alirlar seni
tarafından
Ama bu sefer onu da aramazlar mi ben sessiz sedasız çıkıp gitmek istiyorum. Gereken neyse de ailem yanımdayken olsun
tarafından
Aramazlar sen soyle korkuyorum de hic aramazlar
tarafından
Tamam canım halledecegim
0 oy
tarafından
Kararın netse gerçekten boşanmayı kafaya kouduysan kendini sonradan pişmanlık duygusuyla sınamıcaksan 

Ailene bu içinde yaşadığın acıyı hissettirip huzursuzluk çıkarmayacaksan 

Sonrasında içinde ateş kor olup yanıp kavrulup yazıp gel beni al demiceksen 

Valla o cezayı yer giderdim bekkemezdim 
tarafından
Dememm kesinlikle çünkü çok yordu artık beni. Konuşmaları itip kakalamalari. Çok şükür ki ailem arkamda. Ama heledecem
0 oy
tarafından
Ailenizin yanına neden gidemiyorsunuz giderseniz evliliginiz biticeginden birdaha o eve geri donemiceginizden mi korkuyosunuz yoksa gitmek isteyen yüregi zincirle bağlasan durmaz
tarafından
Ya ben istanbuldayim ailem Adapazarı'nda arabayla gitmem gerekiyor. Otobüsle zaten Gidemiyorum yasak var. Bitsin die ugrasiyorum zaten
tarafından
Bak canım yaşın kaç bilmem ama şimdiki ergen kızlar bile yetidkinleri suya götürür susuz getirir diyorum ki sen o evden çıkmak istedikten sonra kimse seni tutamaz heleki şimdiki gençler Allah Allah yani fırıl fırıllar yinede Allah yardımcın olsun
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Şahsen  ben gitmek  istesem  yasak  falan  dinlemem  walla ailen de arkandaymis daha  ne duruyorsun canım 
tarafından
Ya canım benim ailemle ayrı sehirlerdeyiz oyuzden yoksa yakın olsa bende dinlemem yasak ki dinlemiyorum da sadece araba gerekli oyuzden
(5,949 puan) tarafından
Ozamn  durumunu  anlat  o şekilde  izin al canım allh yardım etsin
tarafından
Saol canım bakalım halledecem bı şekilde

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 1,003 göst.
0 oy
19 cevap 362 göst.
4 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 520 göst.
19 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde & efulimmmm & (6,184 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 258 göst.
1 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde & efulimmmm & (6,184 puan) tarafından soruldu

380,017 soru

11,375,584 cevap

34,860 kullanıcı

...