0 oy
1,098 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Sen kimsin ki benim ev yaşantı mı sorguluyorsun? Evimede bakıyorum yemeğimide yapıyorum maşallah çocuğumuda bakıyorum ago olarak görme elim hızlı ve hamaratım tam tersi bile olsa senin ne haddine beni sorgulamak evellah ben herşeye yetişirim. Bundan sonra burdayım her posta bir cevabım olucak bildiğim birşeyse çok rahatsız oluyorsan gel buraya açık açık konuş ama unutma ki ben hep burdayım rahatsız olan görmemek şçin çekip gider o uyarıyı atıp benim aile yaşantıma hakaret eden kimse çıksın bu postun altına 
notu ile kapatıldı: Tartisma icerikli olduğu icin kapatıyorum

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Gece gece adamı dinden imandan çıkarmayın ne kadar neşeliysem bi okadar da öfkeli olabilirim 
(638 puan) tarafından
Valla benimki de açık. Eşim geliyo bazen yine mi hamişler diyo :) napıyım seviyorum burda takılmayı. İlk hamileliğim, öğreniyorum eğleniyorum. Boşver gadanı alsın kokmuş
tarafından
ay bu en guzeli oldu kokmus ne guldum cenney mahallesine cevirdik oleyyyy ❣❣❣❣
(1,517 puan) tarafından
Bence o yorumları yapan belkide senin çevrende seni kıskanan uzaktan biridir sana tahammül edemeyen hamililek takibi uygulama kullanıcı adını biliyordur kasıtli yapmıştır olabilir bence dedektiflik oynuyorum
tarafından
Sıkıntısı değil kasinttısı olmuş besbelli
tarafından
Ben seni çok seviyorum cnm onlar halt etmiş kuzummmm bebisummmm öpücük öpücük öpücük öpücük öpücük öpücük öpücük öpücük öpücük öpücük öpücük öpücük öpücük öpücük ☺☺☺❤❣❤❣❤❣❤❣
-Reklam-
+1 oy
(1,948 puan) tarafından
Çok saçma ya çocuksu şeyler yaptıklarınız 
(7,411 puan) tarafından
Tam hatırlamıyorum da  ondan şehriyeyi yakmıştın demi.b.kunu cikarmasan neysede falan yazmış
(2,189 puan) tarafından
Aynen ne yazmışlar
tarafından
Evet aynen oyle yazmis
tarafından
Attığım şehriye mi milletin gözüne girmiş
(1,254 puan) tarafından
Kiz yine kim kecileri kacirmis?))))
0 oy
tarafından

Attirmayin karedeniz damarini getirin böcügün tufegini :D

tarafından
Üzüldüm çok ya
0 oy
(2,423 puan) tarafından

Bende çok  merak  ettim :ermm:

0 oy
tarafından
kimse yorumm dahi yapamioo baksana anca uyari verioo :)
(628 puan) tarafından
Olumsuz yorum yapanlarada sinir oluyorum. Gerçekten kötü şeyler yazanlar ne anlıyor. Sinir etmede bire birler. Hamileyiz ve alınganız. Bunun üzerine toz biber olmanın cidden anlamı yok..
tarafından
sinir olucak biseu yok bence ben burdaa 40 haftayi gectimm hastane cantasi ile ilgili soru sordumm die o bile sacma denildi.....

İlgili sorular

+1 oy
30 cevap 1,074 göst.
13 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 71 göst.
24 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde heygirls (449 puan) tarafından soruldu
+4 oy
4 cevap 212 göst.
18 Ekim 2023 Diğer kategorisinde duygu0404 (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 151 göst.
1 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu

384,740 soru

11,508,611 cevap

35,165 kullanıcı

...