0 oy
121 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (409 puan) tarafından
Kızlar 2 hafta oldu sprail taktıralı adet değildim taktırdığımda kanama başladı hala bitmedi adetmişm gibi kanama var sürekli niye böyle oldu anlamadım 

4 Cevaplar

0 oy
(4,859 puan) tarafından
Arkadaşımda aynısı oldu vücudu kabul etmemiş eczaneden 400 TL ye yenisini almışlar onu kabul etmiş 
(409 puan) tarafından
1 ay sonra kontrole gel dedi doktor o zamana kadar geçmezse çıkarttıracam sürekli kanama var sıkıldım iyice
(4,859 puan) tarafından
Doktora.gitmek en iyisi sürekli kanamadan gucsuzde dusersin
(409 puan) tarafından
Birde çocuk emziriyorum kanamada var canım tatlı birşeyler istiyor sürekli
(4,859 puan) tarafından
Canının istediğini ye gofret çok yerdim ilk gebelikte bı yandan emziriyorum bı yandan yiyordum sende gofret yiyebilirsin tatlı ohtiyacini hiç yoktan gideriyor
-Reklam-
0 oy
(222 puan) tarafından
Canm bende taktirsigimda kanama olmuştu o yeni takıldığı için normal ama aşırı fazla geliorsa mutlaka gidip baktır çok kanama oluyorsa kayma ihtimali oluyir
(409 puan) tarafından
Çok fazla değil ama çok uzun sürdü
(222 puan) tarafından
O yeni takıldığı için rahim anca alisior canm o yüzden oluyormuş sen yinede takip et gitt bende nerdeyse bir seneye yakın hep lekelenme şeklinde oldim korkuyordum gidiyordum doktorum 1 seneye kadr düzelir demişti bı sene geçince düzene girmişti artk
(409 puan) tarafından
1 aylıkken gel dedi o zamana kadar bakacam artık
(222 puan) tarafından
Aynen sürekli kontrole git ama ihmal etme
0 oy
tarafından
Ben 4 aydır takmışım  hep kanamalıyım valla doktora gittim ilk 6 ay normal dedi ama başka doktorada gidecem mahfoldum artık yaw sürekli kanam kanama
(409 puan) tarafından
Mahveder tabi adet döneminde bile 7 gün zor tahammül ediyoruz kanamaya birde sürekli olunca sinir oluyor insan
0 oy
(113 puan) tarafından
Canım bilemedim de benim annem zamanında takmış yaramamış hep kanamalı geçmiş çıkarmış ablam taktı öyle yaramıyor bende denemedim bile kessin yaramaz diye :) 
(409 puan) tarafından
Ablam taktırdıydı sürekli enfeksiyon yapmıştı
(113 puan) tarafından
İşte genetik olabiliyor yaramıyor bazı kişilere

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 67 göst.
5 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde SiyahMasal (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 39 göst.
7 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Zeyn (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 84 göst.
10 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ꧁❦✳GüLbahaR✳❦꧂ (3,617 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 139 göst.
22 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hacer ahmet (1,451 puan) tarafından soruldu

380,439 soru

11,390,554 cevap

34,899 kullanıcı

...