0 oy
628 göst.
Diğer kategorisinde (129 puan) tarafından
Kızlar maddi durumumu bılıyorsunuz kocam aylardır calısmıyor elektırık su yok evde baskalarının aldıgı erzakla gecınıcem bır sure devlette basvurmadıgım yer de kalmadı sonuc alamadım ama elektırıksız Cok zor elde camasır yıkamak ıkı cocukla burdan bı arkadasım da tavsiyesiyle Haberlere Cıkma ya kaar verdım show fox ana haber batsab ıhbar hattına mesaj yazdım evin resimlerini de yolladım cevap yaz adımlar tek istediğim evıme elektırık baglatmak Sızce yardımcı olurlar haber yaparlar mı :(

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Off be gülüm çok üzüldüm inan peki eşin geçici olarak hurda işine girse keşke hiç olmasa 5 yada 10 girer eve 

(129 puan) tarafından
Sagol canım Allah razı olsun insallah dusunmen gerekli beni yanlıs anlamayın ama ben burdan bırsey istemek ıcın acmadom bu postu
tarafından
Saçmalama kızz ben normalde kimseye inanmam ama sen show tv ye çıkacak kadar cesur bi. Kadınsın unutma sen elinden geleni yapıyorsun evlatların için senin suçun değil ki paranın olmaması
(129 puan) tarafından
Aslında cesur degılım de artık sabrım kalmadı devlet bızı bu duruma sokuyor
tarafından
Olsun sen heryere mesaj gönder illaki biyer döner sana eminim güzel haberlerini bekliyorum
(129 puan) tarafından
İnsallah canım heryere bakalım sonuc cıkarsa haber ederım
-Reklam-
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Esin neden calismiyor
(129 puan) tarafından
Canım calısıyordu Kaza yaptı ısten cıkartıldı sımdı ıyı sukur ama ıs bulamıyoruz
(4,859 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun . Geçmiş olsun . Benzinliklere başvuru yapsa boşlukta alırlar hemen . Nerede yaşıyorsun bu arada
(129 puan) tarafından
Adanada yasıyorum canim koyde yasıyorum oryada basvuru yaptık da gıdıs gelıs sorun koyde sehırr bı saat mesafe bar
(4,859 puan) tarafından
Hiç yoktan yine iyidir opete başvuru yapın orası çok eleman alıyor
(129 puan) tarafından
Tmm canım sagol
0 oy
(27,352 puan) tarafından

İnsAllah yaparlar müge anlıyada baş vur bence oda çok yardımcı oluyor öyle ailelere

(129 puan) tarafından
Oyle olunca programa cıkamız gerekmez mı canim
tarafından
Canım Müge anlı pek uğraşmaz sanmam genelde Esra Erol daha çok ilgi alanı onun cinayet kayıplarla çok uğraşıyo. Müge anlı ama tabi şansını denesin yinede
(129 puan) tarafından
Tmm canım ben bakayım bir ınternetten
tarafından
Aynen bi bak Esra mutlaka döner diye düşünüyorum :(
(129 puan) tarafından
İnsallah canım
0 oy
tarafından
Yaparlar çok yardım yağar 
(129 puan) tarafından
Ama cevap vermedılee canım
0 oy
(222 puan) tarafından
Yaparlar canım yardımcı olurlar eşin neden calismior ama
(1,475 puan) tarafından
Onu yazmamış bayan sanrm
(222 puan) tarafından
Anladım canm merak ettim hangi şehirde yasadiginu
(129 puan) tarafından
Adanada yasıyorum canim köyde
(222 puan) tarafından
Anladım canm İstanbul'da olsaydın hani yardımcı olmaya çalışırdık rabbim yardımcın olsun insallah
(129 puan) tarafından
Amin sagol canım
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım inşallah yaparlar :( eşin neden çalışmıyor bir engelimi var 
(1,475 puan) tarafından
Kaza geçmiş eşi smdide iş bulamıyormuş eşi canm
(129 puan) tarafından
Köy yerinde hersey kısıtlı canım
0 oy
tarafından
İnşallah yardım ederler canım Müge anlıya da yaz programa çıkmak istemediğini söyle oda yardım yapıyor 
(129 puan) tarafından
Canim ben programa cıkmak istemiyorum ama utanıyorum biraz benım kımlıgım gorunmeden yapmazlar mı acaba
tarafından
Söyle işte canım programa çıkmak istemiyorum diye
(129 puan) tarafından
Tmm canım yazdım bakalım sonuc cıkafak mı
0 oy
(10 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun , inşallah bi kapı açılır .nerde yasiyosunuz
(129 puan) tarafından
Amin canım insallah Allah razı olsun adanada yasıyorum köyde
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum yaaa rabbim senide ferahlığa erdirsin inşallah keşke elimden bişey gelsede yardımcı olabilsem
(129 puan) tarafından
Sagol canım Allah razı olsun insallah bı dernek flm olsa basvursam acaba yardım etmezler mı
(3,167 puan) tarafından
Bilmiyorum kuzum hiç öyle şeylerden anlamam cimer diye bişey duydum e devletten yapılıyor ayda 500 tl veriyorlar ama bn hiç denemedim
(129 puan) tarafından
Oraya da yazdım canım
0 oy
tarafından
Üzüldüm cnm rabbim yardımcınız olsun
(129 puan) tarafından
Amin canım insallah Allah razı olsun
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Yanlış anlama amacım lincelemek vs kesinlikle değil Allah yardımcın olsunda eşin iyimis şuan da istese iş bulur canım be en basidi limon satar bizde zor durumlarda kalıyoruz ama kanala başvurmak ta ne bilim genede içini bilemem Allah yardımcın olsun tekrardan yardımlarla da hayat geçmez elden gelen öğün olmaz oda vaktiyle gelmez demisler
(129 puan) tarafından
Canım oyle sagfa solda meyve sebze flan o tut isler yapıyor ama koyde hersey cpl kısıtlı bırde ben evın elektırıgu ıcın basvuru yapicam devlet yardımcı olmuyor bunu insanlar girsin devlet gorsun belki yardık eder evde elektırık su olmadan kac gun yasayabılıyorsunjz?
(3,055 puan) tarafından
İllaki yaşanmaz kimse yapamaz ama hiç mi gelmediler belediyeden vs en üst yerlere gittiniz mi
(129 puan) tarafından
Heryere gıttık canim devletin boyle bı yardımı yok dediler
(3,055 puan) tarafından
Allah Allah olsa da yabancıya yaparlar elin suruyelisi varken kendi halkını görmüyor haklısın gerçekten Allah yardımcın olsun TV'den yardım gelir ama
(129 puan) tarafından
İnsallah canım basvurdu dA cevap gelmedi daha Suriyeli olsak simdi zengındık zaten
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Canim özellikler foxa at onlar çıkarırlar daha dun birini vermişlerdi haberlere 
(129 puan) tarafından
Yazdım canım cevap gelmedı faha bakalım
(1,272 puan) tarafından
Inşallah gelir gelmezse yine yaz vazgecme
(129 puan) tarafından
Tmm canım sagol
0 oy
tarafından
Allah yardımcınız olsun yaparlar yardım bence 
(129 puan) tarafından
İnsallah yazdın bakalım cevap gelmedı daha
0 oy
tarafından
Adanadamisin canim bir yere isci alimi var diye aradi babam esim istemedi sorayim eger alim devam ediyorsa esin calisirsa babama sorayim fabrikaymis 2.950 maas demislerdi 
(129 puan) tarafından
Gercekten mı canım Cok sagol ALLAH RAZI olsun insallah bı sor babana bana ozeldem yaz olur mu
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun neden elektrik yok merak etdim 
(129 puan) tarafından
Canım ev yapmaya basladık borc harca esim kaza geçirdi o yuzden yarım kaldı borclar da cogaldı elde avyctakını de yedık
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah yaparlar 
(129 puan) tarafından
Amin canım insallah

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 226 göst.
12 Ocak 2021 Diğer kategorisinde 2prensannesi!! (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 288 göst.
11 Ocak 2022 Aile kategorisinde 2cocuklu anne (129 puan) tarafından soruldu