0 oy
148 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kizlar alt iki dis var 4 gundurde usttekuler hafif kabarmisti ates hep 37.5 ta istahsiz hicbirsey yemiyor simdi farkettm boyle beyazlar Yardimci olursaniz sevinirim

image

4 Cevaplar

0 oy
(1,475 puan) tarafından
Evet canm diş 
tarafından
Col sagol canm alttakiler sanki daha farkli cikmistida o yuzden anlamadim valla cok zor yemek hic yemiyor sutde icmiyor ates desen hep var ara sira calpol veriyorum Allah razi olsun
tarafından
Canm simdide sol disindeki beyazlik gtmis delik gibi kalmis boyle mi oluyor dis cikarken
(1,475 puan) tarafından
Tmm işte atliyo damağı yirtiyo diş elinle bakinca sertlik gelicek eline kendi disn gbi
tarafından
Cok sagol canm
-Reklam-
0 oy
(2,069 puan) tarafından
Ya kuzum bende hiç anlamıyorum bizimki daha dış çıkarmadı ama diş gibi gördüm ben 

Sıkıntısız kolayca çıkarır inşallah 
tarafından
Cok.sagol  canm benim ki 10 aylik olmsk uzere alt iki dis 8.ayda basladi 2 ayda daha yariya kadar bile uzamamis tamamlanmasida baya suruyor simdide bunlar basladi ben dis mi yoksa aft mi.diyorlar ne ondan mi onu anlamadim sordum
(2,069 puan) tarafından
Bende tecrübesizim canım ama bizimki de kasıyor sürekli ama gözüken bisey yok gerçi daha erken sanırım 6 aylık oldu
tarafından
Canm erken cikaranda var belli olmaz
0 oy
tarafından
Diş kuzummmmm
tarafından
Sagol can. Bu aft mi.diyorlar ne ondan degil dimi.yada tirnagi ile cizip beyazlatmamistr dimi kesin dis mi
0 oy
(222 puan) tarafından
Evet dise benzior
tarafından
Cok tesekkur  ederim  canm  iyiki  varsiniz

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 148 göst.
24 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Linasu (390 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 164 göst.
21 Mart 2022 Diğer kategorisinde Duru0608 (3,101 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 407 göst.
12 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Annecimmm9244 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
23 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu

380,288 soru

11,386,155 cevap

34,886 kullanıcı

...