0 oy
220 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kızlar canım ekşi cekoyordu çok rüyamda bir kilo limon yedim öyle böyle değil gündüz yiyeyim dedim yiyemedim yüzüm ekşidi hemen:)

15 Cevaplar

0 oy
(13,709 puan) tarafından

• Ya ben asermedigim bı kuruyemişi rüyamda yedim geçen gün anlamadım.
  • Annem de tutturdu illa ondan ye asermek böyle de oluyo diye.. 

tarafından
Aaa ilk defa duydum o zaman limon mu asermis oldum ben :) benim canım herşeyi çekiyor ama önüme gelince yiyemiyorum
-Reklam-
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Vallah pasta isdemiss ruyamda bile yedim.:))bir agladim esim hemen gidib aldi
0 oy
tarafından
Çok yedim sonra uyanıb ağlardım bulamdim için burdan
0 oy
(508 puan) tarafından
Evet bende yedim işte avuç avuç o şeyi çok kötü oluyorsun ve mevsimi değildi bulamadık 1 hafta ağladım turkiyeye geldik bulmak icin ordada bulamadık 1 2 ay sonra kibrista bulduk sans eseri :D
tarafından
Ya canım ya çok zor canının istediğini bulamamak
(508 puan) tarafından
Evet gerçekten öyle:(
0 oy
tarafından
Neye aserdiysem sağolsun eşim anında gidip bulup getiriyo rüyama girmedi hic
tarafından
Benim canımin çektiği önüme gelince yiyemiyorum hayallerimde güzel önüme gelince bu kim bu ney oluyorum ahahahaha
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Ya benim sureklı canim bıse isterdi gece ruyamda bile yerdim. Ama cok inanmazdım leke yapar falan diye. Bende derdım yerim bıara. Hersey yedım ama gec yedım hep. Annem derdi bak sole alalım ye falan yok bise olmaz derdim. Ama kızımın gozunun ustunde ve boynunda kafasının ıcınde kırmızı lekeler var. Allahtan cok belli deıl. Ama siz ruyanızda gordugunuz seyı bile yeyın. Gercekten oluomus
tarafından
Aaa ben hep gece istiyorum yasak var her yer kapalı gündüz canım o şeyi çekmiyor :(
(866 puan) tarafından
Ben hiç aşermedim o kırmızılıklar benim kizimdada var göz kapağında kafasında geçmiyor da
(1,037 puan) tarafından
Asermıssımdır canim unutmussundur benim de 7 aylık oldu malesef gecmıo goz kapagı. Senin kac aylık oldu
(1,037 puan) tarafından
Canım gece olmasa bile sabah ye mutlaka Bı lokmada olsa ye
0 oy
tarafından
Yedim valla çeşit çeşit börekler yedim ıspanaklı patatesli peynirli ne ararsan :))
tarafından
Ay börek deme canım kıymalı börek çekti şimdi bak keşke komşum yapıp getirse ya o kadar mutlu olurdum ki kendim yapınca yiyemiyorum hazır da sevmiyorum
tarafından
Canım ya yakın olsak yapardïm sana hakkını helal et kusura bakma
tarafından
Allah razı olsun canım senden değil bir kaç gündür çekiyor canım nolucak sanki her gün bir sürü yemek fotoğrafi görüyoruz :)
0 oy
(1,007 puan) tarafından
2 aydir aseriyorum 3 defa da ruyamda gordum ama ruyamd bile yiyemedim :(
tarafından
Yaa zor mu bulunuyor canım inşallah yersin
(1,007 puan) tarafından
Mevsimi olmadigi icin biraz zor bakmdigimiz yer bakmadigimiz internet sitesi kalmadii badem caglsi aseriyorim bu arada bi kac ay sonra cikar:)
tarafından
Canım İstanbul da misin
(1,007 puan) tarafından
Hayir gaziantepteym
0 oy
(616 puan) tarafından
Asıl asermek buymuş bende rüyamda yedim ve kalktığımda tadı damagimdaydi zaten bir kaç gün içinde bir hamilelere özel manav bulup aldık 
tarafından
Ben gündüz yiyemedim limonu ama çok ekşi bişey yedim o ekşi isteği gitti :)
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Şükür rüyamda yedım :)) 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ben rüyamda  erik  yedim  kışın  esimede  buldurdum  rüyamdaki  gibi  güzel  degil di ama  idare etti:)))
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Bende rüyamda çiğ köfte yemiştim önce rüyamda aşerdim:D sonra alıp yemiştim

0 oy
(2,127 puan) tarafından
Ahaha hemde iki kere bikerinde dev gibi bi hamburger yiyodum geçende kac tane pide yedim rüyam da :))
0 oy
(507 puan) tarafından
Evet bende yedim anneannemin patlıcanlı içli çöreğini bide dondurma yemiştim. Aşerdigini farkedip yemezsen melekler yedirir rüyanda diyorlar :) 
0 oy
tarafından
Evet ya görmüştüm rüyamda yediğimi :D

İlgili sorular

+1 oy
23 cevap 424 göst.
0 oy
36 cevap 288 göst.
0 oy
17 cevap 139 göst.
29 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Dyg_1 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy