0 oy
195 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (1,790 puan) tarafından
Kızlar merhaba 

İllallah dedim şu kıl tüy olayına lazer epilasyona gitmeye karar verdim az araştırma yaptım ama kafam karıştı neye dikkat etmeliyim 

Mesela bir yer var özel hastane tüm bacak genital ve koltuk altı 8 seans 1200 dedi artı iki seans istenen büyük bir bölge ya da küçük bir bölge olursa 8 seans hediye cihaz soprano 

Başka bir yer aynı bölgeler 1150 TL 10 seans 5 kontrol cihazda buldozer dedi ama güzellik merkezi o da 

Sizce hangisi daha iyi 

Neye dikkat etmeliyim seçim yaparken 

7 Cevaplar

0 oy
(1,790 puan) tarafından
Yok mu bir bilgisi olan :(
-Reklam-
0 oy
(16,489 puan) tarafından
2 sidw kendince güzel fiyatları da iyi 
(1,790 puan) tarafından
İşte biri hastane biri güzellik merkezi biri eve çok yakın biri az uzak bebekte var kaldım arada
0 oy
(119,125 puan) tarafından
Bende bekliyim surda ihyiyacim var biktim epilatorden kalici cozum lazim
(1,790 puan) tarafından
Aynen canım ya nedir bu bizim cilemiz eşimden doğum hediyesi bunu istedim artık vazgeçtim bilezik kunyeden :(
0 oy
tarafından
Kullandıkları makine önemliymiş arkadaşım öle demiştir çok şükür kil tug sorunum yok doğuştan makineliyim :)) 
tarafından
Sordum cevap bekliyorum
tarafından
Alexandrite olması gerekiyormuş öle dedi
(1,790 puan) tarafından
Benimde en başta aklımda o vardı ama bulamadım ki ondan da :( arkadaşın nerden bilgi sahibi bu konuda
tarafından
Kendi yaptırdı ve çok araştırıp gitti
(1,790 puan) tarafından
Anladım canım çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından

Ben lazere gidecem eğer kısmet olursa ama bebeler biraz büyüyünce 

tarafından
Bi sorayım yazarım
tarafından
1500 e yaptırmış canım kollar bacaklar özel bölge koltuk altı
(1,790 puan) tarafından
Bitti mi peki fayda gördü mü kendisi benim kol hariç diğerleri 1200 işte ve hastanede
tarafından
Özel bi yerde yaptırıyor canım çok az kalmış hiç çıkmıyo diyo çok memmun kalmış ama tabi İstanbul da Pendik de yaptırıyor muş
(1,790 puan) tarafından
Bende Gaziosmanpaşa canım araştırıyorum işte buralarda bir yer olsun istiyorum
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Ben evde pıhılıps lazer kullanıyorum şuan memnunum tüylerde azalma ve incelme oldu 
(1,790 puan) tarafından
Kuzum evde vakit harcamaktan bıktım diye zaten gidiyorum
Kullandığın makine özelliği var mı peki
(5,311 puan) tarafından
Sınırsız atış sadece onun dışında ıpl ooması başkada bi özeliği yok
(1,790 puan) tarafından
Peki evde yapmak kolay mı
(5,311 puan) tarafından
Bana kolay zaten öyle zahmetli değil vucuduna tutup tuşa basıyorsun yotubede var izle istersen
(1,790 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Poliklinik olmasına dikkat et ve makine alexandrite olsun anneminki bitti hiç yok bende perşembe günü başlıcam  seans başı vercem çünkü 8 seansta belki bitmicek gittikten sonra tekrar bu posta yazarım canım perşembe günü 
(1,790 puan) tarafından
Hastane olanda soprano varmış canım 2 seans daha veyahut küçük bir bölge göbek göğüs gibi 8 seans da o hediye orda
bende alexandrite aradım ama yok işte
(8,081 puan) tarafından
Ozaman sakın başlama annem buraya gitmeden önce güzellik merkezine gitti peşin 1.300 verdi oda 8 seansti makine soprano olduğu için bitmedi birde annemi suçladılar hormon bozukluğu var diye
(1,790 puan) tarafından
Yaaa benimde ona aklım yatmıştı sanki hastane olduğu için:((

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 106 göst.
10 saat önce Güzellik-Bakım kategorisinde Prens_annesi (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 40 göst.
2 Nisan 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 180 göst.
27 Şubat 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Esraa45 (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 71 göst.
13 Şubat 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Azizeak (137 puan) tarafından soruldu

378,206 soru

11,319,682 cevap

34,765 kullanıcı

...