0 oy
466 göst.
Aile kategorisinde (806 puan) tarafından

Ben yeni doğum yapmıştım, şöyle bir durum yaşadım gerçek gibiydi çok korkmuştum. Bebeğimi beyaz kundaga sarmış babası uyandım bir baktım oda öylece yatıyor ondan sonra bir an ölmüş de kefende gibi gördüm bide bebeğim bembeyazdir o kadar korktum ki ağladım, o günden sonra kundak yapmadım bidaha resmen unutamıyorum. Kundağa karşı ön yargim oluştu. gözüm açık ama kabus gibiydi:( Allah yavrularımızı bize bağışlasın anneler. Acılarını göstermesin...:(  sizde hiç böyle bişey yaşadınız mı ? Paylaşalım.

9 Cevaplar

0 oy
(3,702 puan) tarafından
Hamileligim ilk 3 ayında bende sürekli düştüğünü görüyordum ama lohusayken görmedim genelde korkutuyorlar diyorlar oku bol bol bişey olmaz Allahin izniylr
(806 puan) tarafından
Evet insanın içinde sürekli bir korku oluyor ne yazikki ama çok şükür geçti o günler sadece bunu unutamıyorum. Okurdum her zaman da canım öyle ayakta kaldık zaten.
-Reklam-
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Yaa kiyamam canim benim.insallah bir daha boyle ruya gormersin.cok uzuldumm.ben esimi oyle gormusdum.inan yanindan ayrilmiyordum cok korkmusdum
(806 puan) tarafından
İnsan çok etkileniyor ya Allah yaşatmasın kimselere sağol kuzum.
0 oy
(5,164 puan) tarafından
Lohusayken bende hep bebeğimi kaybolurken hep onu birileri çalarken görürdüm çığlıkla uyanırdım lohusalık çok kötü ya
(806 puan) tarafından
Demekki yalnız değilmişim herkes farklı şeyler yaşıyormuş gerçekten de kötü hatıralar bırakıyor biraz canm.
(5,164 puan) tarafından
Ben biraz agır geçirdim depresyona girmiştim çok şükür geçti sadece biraz sinir kaldı
(806 puan) tarafından
Sinir bende de kaldı biraz inşallah oda geçer canım benim
(5,164 puan) tarafından
İnşallah geçer cnım
0 oy
tarafından
Böyle bi çok çocuk ölümü oldu bu yüzden hiç bi zamn yapmadım 2. Çocuğum olsun onada yapmicam 
(806 puan) tarafından
Bende de korkudan sonra önyargı oluştu hiç yapmadım bidaha kundak falan sevmiyorum canım.
tarafından
En iyisi canım çocuk yüz üstü dönebilir en azından kollarıyla kendini kaldırır hele bitane cevremde olmuştu canım gitmişti ondan çok korkarım kaynanam falan dedi dr yok dedim eşime anlattım oda yaptırmadı
(806 puan) tarafından
Bence gerekte yok ya insan korkuyor her türlü şey geliyor aklına canım
tarafından
Aynen öyle canım ama sende yapmiyosun artık duusnememye çalış
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Ah canım her annenin yaşadığı korkular, kabuslar. Bazen aklıma geliyor evlatlarımı falan kaybedersem diye zihnimi dağıtıyorum.. Besmele çekiyorum. Şeytan vesvese veriyor. Rabbim hiç bir anne babaya evlat acısı yasatmasin. Allah ne isterse o olur ama analık işte:(
(7,118 puan) tarafından
Amin canım benim. Sen böyle yazınca burnumun tamamı sızladı valla.
(806 puan) tarafından
Analık çok başka gerçekten de Allah razı olsun canım benim üzmek için yazmamıştım ❤️
(7,118 puan) tarafından
Üzülmek değil de konu yavrularımız olunca hepimiz çok hassas oluyoruz kuzum. Analık gerçekten çok farklı. Bizlere evlat sevgisi tattıran, ana baba olmamızı nasip eden Rabbime sonsuz şükürler olsun.
(806 puan) tarafından
Kesinlikle öyle kuzum Allah isteyen herkese yaşatsın tarifsiz bir duygu gerçektende çok şükür rabbim acılarını da göstermesin yavrularımızın ❤️
(7,118 puan) tarafından
Amin canım benim. ❤
0 oy
(678 puan) tarafından
Şuan burda hamile olan anneler var lohusa olanlar var lütfen böyle şeyleri burda yazmayın şuan ben hamileyim ve bu yazıyı okumaktan hiç hoşlanmadım 
(806 puan) tarafından
Kötü niyetle yazılan bişey değil kimseye anlatamadığim biseydi çoğu insana basit geliyor böyle şeyler. Düşünemedim dediğini kusura bakma :(
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Bana hep lohusa olunca böyle olur şöyle olur diye korkuttular bi akşam uyuyordum biri bana sanki tokat attı uyandım çok korkmuştum bi akşamda kızım ağlıyor ama ben uyanamıyorum elimibbile kaldıramıyorum sadece sol ayağımı oynayabiliyorum eşime ayağımla dokundum o beni uyandırdı çok sıkıntılı bi süreç ya 
(806 puan) tarafından
Sizin yaşadıklarıniz da zormuş kuzum neyse ki o günler geçici seyler insanın tek tesellisi... Allah bidaha yaşatmasın
0 oy
(13,962 puan) tarafından
Oğlumda 1 aylık olmak üzereydi tam 5 saat onu uyandırmaya calismistik gecenin bir vakti ailede ki Herkesi aramistik herkes normal diyordu ama ben ağlaya ağlaya gözlerim sismisti 
(806 puan) tarafından
Ayy işte her insanın unutamadigi bir yaşantısı olmuş resmen kuzum. Allah bidaha yaşatmasın
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Amin inşallah canım 

Ben yaşamadım 
(806 puan) tarafından
Allah yaşatmasın canım ☺️

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 442 göst.
31 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Yenibiranne34 (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 328 göst.
13 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 474 göst.
13 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Goncagull (1,154 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 204 göst.

374,716 soru

11,208,562 cevap

34,515 kullanıcı

...