0 oy
238 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Mesela kardeşim bugün oğluma kendi yedigi kaşıkla biseyler yedirdi bende dedim başka kaşıkla ver öyle alismasin kızdı saniirm aynı şekilde annemde yemek yicez yemekten önce çikolatalı bisküvi veriyordu bende etme yemek yiyemez dedim pislik anne acımasız diyor şakayla ama kızıyorlar bana ya napacagimi şaşırdım siz olsanız naparsanz ben fazla mı abartiyorum

15 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kaşık meselesinde haklısın cnm diğer olayları eminim hepimizin büyükleri yapıyor
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kaşığı her zaman ayrıdır heleki bu dönemde 

Abur cubur vermiyorum çok nadir hele çikolata o bu asla ilk önce yemek sonra abur cubur . Mantigimiz aynı seninke
0 oy
(73 puan) tarafından
Normal zamanda ayni kaşıkla olayina karsiyim smdi bide virus var tamamen karşıyım..  Yemekten once  abur cubur yerse zaten yemek yemez annende biliodur da iste torun aşkı oluo bu durum nolcak oluo
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Dogru soyluyorsun canim.benim annem benden beter her seye hasass.cocuk zaten hasas yaa.
0 oy
tarafından
Kaşık konusunda haklısın hele ki şu korona zamanı hiç yapılmamalı 
0 oy
(344 puan) tarafından

Bence haklısın ne olursa olsun çocuğunla ilgili kararları sen verirsin saygı duymaları gerekiyor bunda alınacak, gücenecek bir durum yok 

0 oy
(53 puan) tarafından
Bence abartmıyorsun canm bizimkine bende başka kaşıkla veriyorum ve yemekten önce de abur cubur yerse tabi yemek yiyemez dikkat edilmesi gerek o senin çocuğun sen yetiştireceksin başkası değil 
0 oy
(3,836 puan) tarafından
bence haklısın. büyükler illa ondan biraz bundan biraz derken kaçamak yaptırıyorlar bebislere ama bence olmamalı ilerleyen zamanlarda zaten fazlasıyla yiyecekler zararlı şeyleri şekerli şeyleri vs. 

yediğin sebze meyve bile eskisi gibi tatlı ve sağlıklı değilken abur çubura öncelik verilmesi yanlış 
0 oy
tarafından
Kaşık olayı tabi yanlış çocuklar hassas ken hemde aslında kimsenin birşey yedirmesi doğru değil sadece anne yedirmeli karışanlara da asla onaylamıyorum 
0 oy
(12,851 puan) tarafından
Sonuna kadar haklısın aynı çatal kaşık bardak olayına bende karşıyım bu konuda ne kadar titiz olduğumu herkes bilir ona göre davranır oğluma bisküvi bile vermeden önce bana sorarlar verelim mi diye yemek öncesi bende karşıyım
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Kasik tabak konusu benim icn önemli esimin kasgndan bile yemem ben cocuklarada öyle cikolata konusunda hiç yasak koymam çünkü kendmde cok yerim cips cola çikolata yeriz
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Ben şeker vs vermeyeceğimi her fırsatta her yerde söylüyorum. Ki annem bu konuda benden daha titizdir o yüzden o tarafta sorun yaşamam ama ben bebeğime tv açmıyorum diye de söylenen çok insan var umrumda değil. Benim doğrum bu. Bu çocuk benim sorumluluğumda herkes kendi sorumluluğunda olan çocuğa baksın. Görüşüm bu ve bebeğime istemediğim bir şeyin yapılması kırmızı çizgim.
0 oy
(6,204 puan) tarafından
Annesi bilenolsa kendi kasigiyla bebeğine yemek yedirmez mikroptan başka bir şey değil ve çikolata konusuna gelirsek de bebek neyi ne zaman yemesi gerektiğini bilmeli
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Bn de dikkat ediyorum yesim nolck gibi düşünenlerden degilim..neye alisirsa öyle gider..bnmki 16 aylik ve disardan abur cubur hic yemedi..sekerli hicbisey de yemedi..kucukken onlari nasil besleyecegimiz bizim elimzde..buyuynce daha zor bu..oyuzden alistrmakta fayda var saglikli seylere..

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 195 göst.
25 Nisan 2022 Aile kategorisinde Enes2020 (4,040 puan) tarafından soruldu
+2 oy
10 cevap 309 göst.
5 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Mrvyilmaz (574 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 177 göst.
8 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Alyakus (2,355 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 396 göst.