0 oy
400 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (181 puan) tarafından

image

nasıl birde herkes travel sistem alma çok ağır oluyor birde biz hep arabayla Gideriz her yere arabaya sığmıyor açıp kapaması zor oluyor dediler siz ne önerirsiniz 

10 Cevaplar

0 oy
(282 puan) tarafından
Kesinlikle en kullanışlı arabalardan biri benim için 
(181 puan) tarafından
Travel sistem mi
(282 puan) tarafından
Hayır bu resmi olan araba travel aldım çok pişmanım
(181 puan) tarafından
Aynısı mı canım resimdekinin aynısıysa çift yönlü mü acaba
(181 puan) tarafından
Birde resmi varsa atar mısın canım
-Reklam-
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Söyleyenler haklılar Travel Sistem pismanliktir 
(181 puan) tarafından
Hemen bakıyorum canım çok sağol
(14,033 puan) tarafından
Baktım canım baby plus ismi
(181 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım ❤️
(1,037 puan) tarafından
Travel kesinlikle alma bosuna gıdıo. Kullanışlı deıl. Cok agır. Bıyere cıkamıon o arabayla baskasını aldık halbuki oda yeniydı
(181 puan) tarafından
Görünüş olarak da o çok güzel :D sence ne almalıyım ne önerirsiniz
0 oy
(181 puan) tarafından
travel para tuzagi cok hantal sirf gorunusu guzel kesin ve kesinlikle chicco ohlala al asiri pratik ve hafif bebegim 14 kilo hala biniyo uzak yere giderken tek elinle acip kapatabiliyosun
(181 puan) tarafından
Hemen bakıyorum canım
0 oy
(282 puan) tarafından

image

benimki bunu aynısı ve çok pişmanım aldığıma keşke senin fotosunu yüklendiğinden alsaydim 
(181 puan) tarafından
Bende attığımı beğendim ama çift yönlü mü bilmiyorum çift yönlüyse hemen alıcam da bilmiyorum hiç anlamıyorum
0 oy
tarafından
Joie tourist tavsiye ederim pusetini de ayrı alabilir Monte edebilirsin üstelik.
(181 puan) tarafından
Hemen bakıyorum canım
0 oy
tarafından

Benimki bundan çok da memnunum. Arabaya koyacağım zaman üstünde hangisi takılıysa yanıma onu alıyorum, ayak kısmını bagaja sokuyorum. Ben içinde bebek varken kaldırıp merdivenlerden felan da gayet indiriyorum. Eşimde baston tarzı al dedi ama yenidoğan için kullanışlı değil çünkü onu 6 ayından sonra kullanabilirdi. Ben tamamen tesadüf eseri 300 lira gibi bir fiyata aldım bunu çok memnunum 

image

(181 puan) tarafından
Kimse de önermedi  canım mesela biz her yere arabayla Gideriz birde arabamızda müzik seti döşeli bagajda bas var o yüzden arka koltuğa koymalıyız ve herkes sığmaz ağır bir de tek başına yapamazsın dediler
tarafından
Ha o zaman sizin arabaya sığmaz evet bizim bagajda birşey olmadığı için çok rahat oluyor, yani en azından ben çok rahat ettim evin içinde de ana kucağını kullanıyorum mutfakta tezgahın üzerine masanın üzerine evde onunla geziyorum öyle
(181 puan) tarafından
Benim Pusetim var canım arabaya bağladık ana kucağı da var işte Bi bebek arabası yok karar veremedim
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Görünüp ve sürüş olarak traveller iyi bende var ama ağır işte yenı mı doğum yapacaksın
(181 puan) tarafından
Yok canım 4 buçuk aylık oğlum var evet görüntü olarak çok güzel ama kimse önermiyor bende hep travel düşünmüştüm şimdi ne alacağım bilmiyorum
0 oy
(282 puan) tarafından

image

bak bu çift yönlü trendyoldan baktım şimdi 
(181 puan) tarafından
Bunlarında kullanışı sıkıntı sürerken sağa sola gidiyor canım
0 oy
tarafından
Çok hoş muş beğendim ben kullanışlı olur tabi yarı yatar seviyesi varsa ve ayak kısmı kaldırılıp indiriliyorsa al kullanırsın uzun sure
(181 puan) tarafından
Evet yatıyor canım da çift yön değil sanırım :((
tarafından
Bunun tutma yeri sabit kalıyordur puseti çıkıyordur canım benimki öyle ama benimkinin işte yarı çok pozisyonu yok ya tam yatar ya tam dik
(181 puan) tarafından
Soru sorma şansı olsa keşke öyleyse alırım fiyatı çok uygun ve güzel
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Benimki de travel sistem çok rahat ama her yere sığmıyor ağır oluyor kendi arabanız varsa tabi arkasına koyar götürursun ama öyle dolmuşa otobüse olmuyor
(181 puan) tarafından
Var canım ama müzik seti döşeli bagajda bas var o yüzden arka koltuğa koymalıyız ve herkes sığmaz ağır birde indirip bindirmesi zor dediler
(3,681 puan) tarafından
Aynen o zaman sığmaz canım evet ağır oluyor bizde genel de eşim kullandığı için zorluk çekmiyorum ben ama kendimde kullandım çok
(181 puan) tarafından
Ne alıcam bilemedim valla ya :(

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 118 göst.
19 Eylül 2023 Kültür-Sanat kategorisinde missn199 (330 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 44 göst.
9 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Keriman (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 61 göst.
17 Mayıs 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde ozlem4141 (235 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 90 göst.
21 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Ftm1907 (442 puan) tarafından soruldu

380,289 soru

11,386,183 cevap

34,887 kullanıcı

...