0 oy
714 göst.
Aile kategorisinde (1,494 puan) tarafından
Buzlukta içli.koftem var sarmam var birde Kıbrıs tatlısı yapacam başka ne yapablrm

13 Cevaplar

+5 oy
(12,776 puan) tarafından

En İyi Cevap
Kız size menü sormuş linç edin dememiş size geldiği veya gelin dediği de yok aklı var yayılır ise vebali olan virüs var biliyo menü sordu ise menü cvb verin boş boş tartışmak için yorum yapmayın!
(12,776 puan) tarafından
Yani kibar dille tabiki virüs var denilebilir ama kişi dusunmuyor ise ne desen boş değişmez ki cnm giden gene gidiyo oturan toplanan gene oluyo
tarafından
Orası öyle..eşim markette ccalisiyo benim ..çok dikkat ediyo kendiside ..hamileyim diye birde korkuyo çocuğumda var...markette  gelen müşterileri maske.mesefa diye uyariyo diye eşime ağzına geleni sayan var ..sanane falan diye...bu şekilde devam edecek korkuyorum artık ya..3 yaşında oğlum parklarda dışarıda gezecegi yerde bu yaşını evde geciriyo cocuk oğlum maske takmayı öğrendi .ilk öğrendiği şey bu oldu...valla Allah'ıma bir an önce bitside rahatlasak.
(12,776 puan) tarafından
Benim kız daha yeni 2 yaş oluyo pek takamiyo ama ben mesela yol boş 2 dk nefes bide öpeyim diye indiriyorum hemen eli ile yukarı cekiyo çocukların psikolojiside bozuldu :(
tarafından
Normalde karışmıyorum ama gerçekten azamelia katılıyorum herkesin akli var fikri var en ufak şeyde yok korona tatlisi yok şu yok bu  sıktılar artik insanlar sorulan soruya cevap vermek yerine saldırıya geçmeyi tercih ediyorlar yazık
(2,067 puan) tarafından
Çok doğru demişin canimm herkes biliyor  vurisin olduğunu herkes kendisinden sorumlu burdaki insllar gerçekten  ama gerçekten linclemeye coke merakkilar sanki onlara geliyorda birde akıl veriyolar herkes bilio vurisin olduğunu
-Reklam-
+2 oy
(10,374 puan) tarafından

Kız bende geleyimmi ama coronayim :D

(1,494 puan) tarafından
Yok yok gelme karantina bitsin öyle
(10,374 puan) tarafından
Nerden bilcen kız bende belirti bile yok :)
+2 oy
tarafından
Ben anneme babama hasret siz arkadaş diyorsunuz :(((
0 oy
(48,986 puan) tarafından
simdi virus tatlisi falan yazarlar ☺️ bende cok ozledim arkadaşlarımı virus bitsede eskisi gibi toplassak
(1,494 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Ayn öylede etmisler
0 oy
(608 puan) tarafından
Patates salatası kuru yemiş falan olabilir canım
0 oy
(1,241 puan) tarafından
Bide börek kete poaca tarzı bı hamur işi yaptınmi tamamdır kuzu
(1,494 puan) tarafından
Teşekkür edyrm cnm
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Sen şimdi o içli köftelerini bana gönder ben midem de saklarım buzluğa gerek yok ha orda durmuş ha bende durmuş gözüm gibi bakarım 
(1,494 puan) tarafından
Tm adress at yollim
(9,626 puan) tarafından
Semanın midesi ☺️☺️ kime sorsan gösterir ama içimde bi tane de mercümek var onun içinde yollarsın artık ☺️
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Benimde 2 gün once vardi milföy borek kurabiye bide tiramusu aldirdim rus salatası yptim yedik .d 

Ayrıca postu öneri almak için acmis lincleyin diye degil☺
(48,986 puan) tarafından
iyiki merkezde oturmuyorum burda yagmur yagiyor
(7,268 puan) tarafından
Yağmurluk taksan rüzgarı onlemez mi? Benim kızım deli olurdu dışarıyı izliycem diye :)
(9,626 puan) tarafından
Var canım ama bizim cücenin ayakları yerinde durmuyo havaya dikip o yağmurluğu yerinden nasıl beceriyosa cikariyo o yüzden battaniye bile örtemiyorum üstüne bizimkide sürekli oturmak istiyo yatırınca ağlıyo  :))

Ikbalcim canım burda da daha bugün lodos kesildi akşamdan beri şarıl şarıl yağmur yagiyo saatlerdir kesilmedi
(48,986 puan) tarafından
gündüz ruzgar vardi burdada esiyodu bayagi kucuk lodostu ☺️ aman yagsin yagmur
(9,626 puan) tarafından
Ama o kadar güzel ve sıcak esen bi lodostu ki burda hava baya sıcaktı yani camları falan açmıştım ☺️ aynen yağsın ya zaten bu kış nasıl bi kış onu da anlamadım uludağda hala kar yok ağaçlar çiçek açtı çimenler yeşermeye başladı bu sene neydi böyle ya
0 oy
(7,268 puan) tarafından
Güzel bir börek eksik bir de patates salatası olabilir .
0 oy
tarafından
Beş çayında içli köfte oluyor mu ki 
0 oy
tarafından
Bence yeterli yaptıkların 
0 oy
(3,836 puan) tarafından
dereotlu peynirli poğaça yap 
0 oy
tarafından
Simdi yazarlar virus varrr diye :)
(2,067 puan) tarafından
Hahahah evett yaaa

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 546 göst.
21 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ummu ahmet yasin (2,052 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 322 göst.
17 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 238 göst.
12 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Didemm (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 142 göst.
4 Ocak 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Elif. Zehra (229 puan) tarafından soruldu

385,361 soru

11,523,617 cevap

35,191 kullanıcı

...