0 oy
175 göst.
Aile kategorisinde (747 puan) tarafından
Kizlar biliyorsunuz 2. Gebeligim 26 aylik bi kizim var 6 haftalik hamileyim ve cok kötüyüm midemin bulanmasi halsizlik yorgunluk hissi beni mahvediyor bulantiya ne iyi gelir nasil rahatlarim bileniniz var mi?

10 Cevaplar

0 oy
(1,396 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Tuzlu kraker ve bayat ekmek içi iyi geliyordu bana bide doktor metpamid miydi tam olarak hatırlamıyorum ama öyle bişey yazmıştı
(747 puan) tarafından
Tmm cnm cok sagol doktora gittim mi zaten ilac yazdiracam da simdilik bu bulantiya care ariyorum
-Reklam-
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Çaresi yok onun bnce geçmiş olsun

(747 puan) tarafından
Doktordan bulanti hapi isteyecem gittigimde ama henuz gidemedim bulanti mahvediyor beni kizimla ev isleriyle zor ilgileniyorum
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ekşi yeşil elma ayva ve yogurt ye cnm 
(747 puan) tarafından
Yogurttan da tiksindim cnm bir cok seyden tiksindim hic bsy yemek istemiyorum ac kaldim mi da midem bulaniyor offf ne yapicam ben boyle ya inşallah bir an once gecer kizimda 12. Haftada sona ermisti
0 oy
(237 puan) tarafından
İlaç kullan prilam Dı galiba o iyi 
(747 puan) tarafından
Tmm cnm doktordan isteyecem zaten boyle olmuyor
(237 puan) tarafından
Gerçekten iyi geliyor gece yatmadan iç sabah güzel uyancaksın
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Prilam dr canm al ic.bende 5 haftalikken basladi birazda olsa iyi geldi hap.bende hamielyim doktorum yazdi alablrsn korkmadan
(747 puan) tarafından
Persembe doktorA gidecem cnm yazdirayim cok sagol
(3,101 puan) tarafından
Birde yesil elma bulursan al ye sabahlari bitek azcik tost yiyebilirm birde sade makarna.baska birsey midem almiyor belki sende yiyeblrsin.insallah birannonce gecer su bulantilarimiz
0 oy
(246 puan) tarafından
Soğuk süt,beyaz leblebi tüket
(747 puan) tarafından
Leblebi yiyorum ama süt un ismi bile midemi kaldiriyo su an.s
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Elma ve peynirli kraker 

0 oy
tarafından
Bu durumdan çok çektim hemen yazıyorum geçmiş olsun çok istifra ediyorsanız şeker yüklenmesini erken yapıyorlar paketli hazır ürünleri hemen kes vücuduna toksin yapıcı şeyler tüketme evde yapmadığın hiç bir şeyi yeme çubuk kreker dahildi benim için leblebiyi yedim azda olsa sakatat zaten doktor tavsiye etmiyor cips kola patates kızartması çok baharat turşu midye işkembe tarzı şeyleri tavsiye etmedi doktor bana zaten yiyemiyordumda birde maraşlıların tarnası var ondan tavsiye ederim çok bastırıyordu beni uzun bir süre yedim ondan çok istifra ediyorsanız doktorlar hastaneye yatırıyormuş ben bunu sonradan öğrendim bilseydim devlet hastanesinde yatardım 10 kilo vermiştim ben pandemi de nasıldır şuan bilmiyorum 
(747 puan) tarafından
Canim hamileligin basinda hormonlar asiri yukseldigi icin bulanti yapiyor kizimda da böyle olmuştu 3 kilo kaybetmistim ama 12. Haftada gecmisti simdi 6. Haftadayim yarin doktordan bulanti hapi isteyecem o yazdigin seyleri zaten yiyemem su an tiksinmis durumdayim kraker leblebi az da olsa iyi geliyor ama. Cvbn icin cok sagol
0 oy
tarafından

Kız bi bakıp çıkıcam demişsin 2 yıl olmuş :D

(747 puan) tarafından
Aslinda 3 yil oldu bir yili gebelik bolumundeydim :-) ne yapayim esim sosyal medya kullanmamiza karsi ben de bi tek burda kafa dagitiyorum iyi oluyor :-)
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Tuzlu şeyler 

Lımon bazılarına iyi gelır dene 

Çok geçmiş olsun 

Bnmde öyledı ve hayatım kalmamıştı %(
(747 puan) tarafından
Sagol canim.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 120 göst.
5 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 42 göst.
5 saat önce Diğer kategorisinde Dilankaya (941 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 25 göst.
30 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asilomm (441 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 48 göst.

381,006 soru

11,406,669 cevap

34,943 kullanıcı

...