0 oy
837 göst.
Diğer kategorisinde (99 puan) tarafından
Kizlarr cok şükür 5 gün önce sezeran doğum ile dogum yaptım. Gercekten cok zormuş hani normal dogum degil rahatsin diyenlere suan ters ters bakiyorum gerçekten. Rabbim o günü bekleyen sizlere de saglikla kucaginiza almayi nasip etsin inşallah. Sezeryan hakkinda merk ettikleriniz varsa sorabilirsiniz :)

13 Cevaplar

0 oy
tarafından

Allah analı babalı büyütsün rabbim sana bağışlasın inşallah sağlıkla büyüt bebeğini <3

(99 puan) tarafından
Allahbrazi olsun canim benim :)
-Reklam-
0 oy
tarafından

Gözün aydın canımmmm sağlıcakla büyüt yavrunu <3<3;)<3

(99 puan) tarafından
Sagol kuzum benimmm ;)
0 oy
(160 puan) tarafından
Rabbim sağlıklıca büyütmeyi nasip etsin canım
(99 puan) tarafından
Aminn cumlemize insallah
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Allah analı babalı buyutsun tatlım :) 
(99 puan) tarafından
Amiiinnn amiinn kuzum hepimiz icin :)
0 oy
tarafından
Gozun aydin canim hayirli ugurlu olsun :))
(99 puan) tarafından
Ayy amiinn canımcım :)
0 oy
tarafından

Gözün aydın cnm Allah analı babalı büyütsün bnimde 2 haftam kaldı mutlaka önemli dediğin önerdiğin neler var doğum öncesi sonrası ve mesela çanta hazırlıyoruz o kdr gereksiz dediğin bir durum oldu mu ve kanama çok oluyır mu tişikkirlerrr :D

(99 puan) tarafından
Aminn kuzum Rabbim seninde elini ayagini kurtarsin saglikla al kucagina evladini. Evet gereksiz dedigim cok sey var hemde. Gogus pedi koyun dediler koydum bir kere kullanmadim cnku ilk seferde oluk oluk sut akmiyor. Lohusa pedi ile gitmistim sadece ama kesinlikle hasta bezi de al cnku ilk seferde kanama cok oluyor ama daha sonra lohusa pedi yetiyor. Ayrica ne emzirme sutyeni kullandim ne atleti onu gitmeye halim kalmamisti alt ic camasiri goturun bir kac tane dediler goturdum 1 tane kullandim sadece. Bebek icin hastane cikislari disinda yedek zibin goturun dediler goturdum paket halinde tekrar getirdim hastane çıkışları yetti. 2 battaniye kesin götür ma bebek icin gerekiyor. Bebek icin ayrica eldiven corap yelek falan gerek yok yaz bebegi ve ayrica hastane cikislari inan ki yetiyor sezeryan dogum için. Suan aklima gelenler bunlar uzun oldu birazzzz
tarafından
Çok faydalı oldu bana çok teşekkür ederim canım benim aklıma ne takıldıysa onların cevabı olmuş resmen sağlıkla büyütün yavrunuzu inşallahhh
(99 puan) tarafından
Haa bu arada kanama sezeryanda oyle oluk oluk olmuyormus o normal.dogumda kanama cok oluyormus yani ilk bir kac saat boyunca hasta bezi kullandiktan sonra lohusa pedine donun diyorlar. Lohusa pedinide eve geldikten sonra 2 gun daha kullaniyorsun 3 gun normal pede geciyorsun cunku artik cok fazla bisey kalmamis oluyor. Rabbim ikinizide saglikla cikarsin insallah Allah yardimcin olsun kuzum:)
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Gözün aydın canım inşallah sagliklica büyüt bebeğini  zor tabiki 3 gun once bende yaşadım o zorlugu normal doguma kurban olayim 
(99 puan) tarafından
Amin kuzum seninde gozun aydin olsun. Ayy demi bunu soyledigimde sen o dogum ani acisini bilmiuorsun diye oyle komusuuorsun diyorlar. Ama acı eşiği herkeste bir degil ki belki o daha kolay olacakti ay ne bileyim ya.
(1,060 puan) tarafından
Saol canim ilk iki dogumum normaldi yine cok isterdim normal olsun ama nasipdegilmiş  normslde aciyi cekiyorsak  dogumdan sonra cekmiyorsun hic degilse ama sezeryanda o acıdan kurtulayım derken dogum sonrasi cekiyorsun
(17 puan) tarafından
Evet canım katılıyorum bende 7 gün önce sezeryan olmak zorunda kaldım cidden sezeryanı basite alanlara aciyorum psikolojik olarak da çöküyor insan
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Gözün aydın rabbim analı babalı büyütsün inşallah yavrunu sana bağışlasın darısı başımıza inşallah tatlım geçmiş olsun canım benim aminnnnnnnnn inşallah tatlım aminnnnnnnnn 
(4,759 puan) tarafından
Inşallah aminnnnnnnnn tatlım dua et bana canım benim
(99 puan) tarafından
Rabbim kurtarsın ikinizide Allah yar ve yardimcin olsun tatlimmm :)
(4,759 puan) tarafından
Aminnnnnnnnn aminnnnnnnnn aminnnnnnnnn inşallah tatlım aminnnnnnnnn bebeğim teşekkür ederim canım benim sağol tatlım Allah razı olsun kuzum
(99 puan) tarafından
Allah senden de razi olsun tatlimmm :)
(4,759 puan) tarafından
Allah cümlemizden razı olsun canım benim
0 oy
tarafından
Allah anali babali buyutsun iyi gunlere saglik huzur ve mutlulukla insallah ❣❣❣
(99 puan) tarafından
Amiinnn kuzum Allah razi olsun
0 oy
tarafından

Allah sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin cnm :)Analı-babalı büyüsun<3

(99 puan) tarafından
Amiinnn kuzumm Allah razi olsun :)
0 oy
(148 puan) tarafından

image

ahahahhaha canim senin soru başlığını okuyunca aklima direk bu geldi :)))
(145 puan) tarafından
Kız bu ne :))))))
(148 puan) tarafından
Ahahahahha fındık yerine fıstık:)))
(99 puan) tarafından
Aboww anam bu neymis böyle :))) ama gercekten boyleydi gozlerim tipim :)) demek findik fistik doguranlarin genel görüntüsü böyle :))
(148 puan) tarafından
Aynen valla benimde saftim kaymıştı:))
0 oy
(145 puan) tarafından

Gözün aydın canım <3sağlıkla buyut <3 darisi bizlerin  başına <3

(99 puan) tarafından
Ayy amiinn kuzum Allah elinizi ayaginizi kurtarsin bi çırpıda

İlgili sorular

+6 oy
61 cevap 764 göst.
0 oy
2 cevap 62 göst.