0 oy
246 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ezerek verebilir miyim iki üç tane. Çok gaz yapar mı? Bide suyuna ekmek banarak versem

6 Cevaplar

0 oy
(12,490 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Verdim ben suyundan 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ver kuzu ben veriodum
tarafından
tmm canım sağol
0 oy
(397 puan) tarafından
Bugün verdim pilava suyunu kattım yanindada cacık bi sıkıntı olmadi cnm.bnmkide 8 buc7k aylik
(397 puan) tarafından
Afiyet olsun şimdiden yarasın kilo olsun insallah:)
tarafından
Ay 12 kilo zaten zor taşıyorum fazla da kilo olmasın :)
(397 puan) tarafından
Oyyy maşallah cnm bnmki 10 kilo ama alsın istiyorum ilk oglum çok zayıftı 4 yaşında hala çok zayıf bisey yemez ama bu tombul olsun istiyorum bana kilonun sırrını soyle canım bn de uygulayim:)
tarafından
Sütüm yaradı canım özel bsey yapmadım zayıf doğdu ama her ay fazla fazla kilo aldı hoşuma gidiyor ama yoruluyorum çok kucakçi çünkü :)
(397 puan) tarafından
Bnmkide emerken aldı ama ek gıdaya geçince emmeyi azalttı kilo alımı durdu
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Ver ver hiç bişey olmaz 7 aylıkken veriyorum ezip pilava suyunuda koyardı nasıl yerdi ver canım alışsın her yemeğe 
tarafından
Kendine özel pure yapıyorum yemiyo bizim yemeklerden verince yiyo bende ayrı yapmiym artık dedim inşallah yer
(44,603 puan) tarafından
Ayy aynı benim oğlum bebek pureleri çorbaların hiç yemedi bizim yemklerimizden hep yedi 1yasinda inan sunu yemiyo dediğim yok ne pisse onu yer
tarafından
Ay çok sevindim ya gerçekten maşallah
0 oy
tarafından
Ben vermedim ama içine kimyon at canım bide gündüz ver akşama doğru verirsen çocuk sabaha kadar gaz sancısı çeker belki ..

Gazlı bebekse çünkü ben vermeye korkuyorum benimki gazlı bi bebek
tarafından
Şimdi vermeyi düşünüyordum ama öyle aşırı gazlı bı bebek değil normal
tarafından
Sen bilirsin cnm
0 oy
(98 puan) tarafından
Sekiz aya bir hafta var bu gün ben de verdim valla çatalla ezdim üç yemej kaşığı kadar yedi.geceden suda isladim.bir kez kaynattim içine bir kaç damla limon suyuyla beraber o suyu dok sonra yemek yap gaz olmuyor severek yedi sorun da olmadı ama gündüz verdim oynadı sorn olmadi

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 179 göst.
16 Mayıs 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Ht (2,091 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 223 göst.
12 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birkoalaannesi (496 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 142 göst.
13 Ocak 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Yagmur1265 (3,053 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 50 göst.

379,214 soru

11,351,626 cevap

34,822 kullanıcı

...