0 oy
696 göst.
Diğer kategorisinde (47 puan) tarafından
Kızlar bu hesabı yeni açtım sizinle Bi derdimi paylaşmak istiyorum eşimle sevgiliyken çok zorlu yollardan geçtik ve evlendik.. 

1 ay evliyken eşim askere gitti gitmeden 1 gün önce hamile olduğumu öğrendik çok sevendik özlem içinde eşimi askere yolladım 6 ay hiç izine gelmedi askerdeyken telefonda konudur msjlasırdık sevgili gibi oğlumuzu beklicem derdik neyse geldi askerden biraz değişikti askerlik psikolojisine verdim 5 aydır gelmiş askerden sonra dogumum oldu 3 aylık bir oğlum var doğumdan sonra eşim değişti biraz ilk 1 hafta cocugunu eline alıyor seviyor gazını cıkarıypr altını değiştirip bana ev işlerinde destek sağlıyordu 1 haftadan sonra yavas yavas değişmeye başladı cocukla ilgilenmiyor Bi bak dediklerimde nie bakıcam niemiş diyordu neyse babalık psikoljsne alınamadı herhalde dedim... 

Sonra olur olmadık sebeplerden kavgalar cıkmaya basladı beni hüngür hüngür ağlattıgı günler oldu normalde ben ağlasam oturur benimle ağlardı ama artık cok değişti arkadasına önceden oğlum için sabrediyorum falan demişti sinirle demiştir dedim ama artık fark ediyorum beni o kadar sevmiyor belki hiç sevmiyor da ben kendimi kandırıyorum ben eşimi çok seviyorum onsuz duramam eve gelmese nefes alamam çok seviyorum Ama bana karsı oğluma karsı ilgisiz ve hep tartısma olur olmadık seylere küsüyor konusuyor işten eve gelir tiktoğa gömülür yatar birşey sorsam yalan konusuor benden saklar ben doğrusunu bildiğim halde ya cok olaylar olduda artık kendimi mal gibi hissediyorum ve ona karsı cok kırıldım sanırım soğuyorum da yüzüne bakmak istemiyorum kardeşim gile geldik konusmuyonuzmu enişte demiş aman banane dior geldi yüzüme bakmadı ben onlardaydım sabah gelmtm hastane için çok kırıldım kızlar napcam bilmiyorum çok güçlü Bi kızdım ama artık hiçkimseyle konusmak bile istemiyorum oğlum olmasa hep uyumak istiyorum evden dısa cıkmıorum napcam akıl verin kendime gelemiyorum dünya yansa umrumda deil

10 Cevaplar

+2 oy
(6,203 puan) tarafından
Dünya kimsenin etrafında dönmüyor kimse de birisi hayatından çıktı diye olmuyor.Yani eşim olmasa,olurum,biterim diye bir şey yok.Seni istemeyen birisiyle yüzsüz gibi evlilik surdurmezsin sonucta
(6,203 puan) tarafından
Mutsuz oldugun bir evlilik sürdürülemez bir adam sana yalan söylüyorsa,insan yerine koymuyorsa ondan bı cacık olmaz.İllaki konuşmuştur konuşmadığını mi sanıyorsun?ki böyle bir adamla konuşulmaz bile psikolojik siddet uygulayıp,sana defol der biter konusma.Kizin kardeşine bile "aman banane",diyen adamdan fazla bir şey beklememek lazim.Adamin karısına karşı saygısı yok.
(47 puan) tarafından
Evet tamda böyle
(4,668 puan) tarafından
Adamın kadini kaybetme korkusu yok,kadına saygısı sevgisi yok. Kadını hiç yerine koyuyor. Bu evliliğin neresi düzelir ki artık. İlla çocuk var diye evlilik yürütülmez. Ayni evde yaşayan ama mutsuz anne babadansa,farklı evde yaşayan mutlu anne baba daha iyidir.
(47 puan) tarafından
Haklısın Bitti bugün bitirmek istediğini söyledi babası da ayrılın demiş ben sana gene düğün yaparım demiş eşim beni seviyordu nasıl oldu anlamadm
(6,203 puan) tarafından
Allah o akıl yoksunu kayinbabana bol keseden akıl versin
-Reklam-
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Neden böyle davrandığını sordun mu 
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Noldu da bu adam bu hale geldi sana noldu diye sorduğun zaman ne Diyor
0 oy
(3,836 puan) tarafından
Eşinle konuştun mu peki neden böyle davranıyor bir sorun mu var diye 
(47 puan) tarafından
Sordum yok bişe dior
(3,836 puan) tarafından
O zaman sende onun gibi davran bak bakalım yine aynı mı davranacak sana
0 oy
tarafından
Açık açık herşeyi söyle söyleyemeyeceğini düşünüyorsan da ya bir kağıda ya bir mesaja yaz başka yapacak bir şeyin yok ki iletişim kurmanız lazım bir şekilde 
(47 puan) tarafından
Kuramıypruz ama deneyeceğim bu tavsiyenizi yazsam da bosda kayle almıyor bagırıor cagırıor aklımda tek soru bırakıp babamın evine gidip acımı yasamak
tarafından
Bir derdini anlatmayı dene sana kızarsa da cevap verme belki anlar biraz
(47 puan) tarafından
Denedim
tarafından
Ya sözle dinlemezler anca bir mesaj veya öektup gibi bir şeyle anlatabilirsin bn sözlü olarak derdimi güzelce anlatamıyorum hiç eşime
0 oy
tarafından
Canm seni çok iyi anlıyorum valla.  Sabret 
(47 puan) tarafından
Sabrım kalmadı cok yoruldum
tarafından
Allah  a dua et başka çare yok
(47 puan) tarafından
Duam hep dilimde
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Peki ne değişmiş hic sormadin mi kuzum
(47 puan) tarafından
Sordum yok işe dioe
(4,152 puan) tarafından
Etrafinizda buyu yaptirabilcek olan var mi inann aklima ilk o gelmisti
(47 puan) tarafından
Benimde aklıma geldi
(4,152 puan) tarafından
Bi arastir baklm canm peki aklina biri geliyo mu yapabilcek.biri
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Neden bu şekilde saptandığını sordun mu hiç
(47 puan) tarafından
Soruyorum ama konısamıyoruz bile anlatmıyor yok bişe dior
0 oy
(382 puan) tarafından
Canim belke bir sorunu var sabr er bazen ewmin iweri parasi az olsa keysiz olur once sebebni oyren 
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Belki de hic hazır degildi bebege cnm sonucta evlenir evlenmez olms..belki bikac sene sadece seninle vakit gecirmk gezmk tozmak istiyodu planlari degisti haliyle..ondan da adapte olmamis olabilir..yani zamanla alisir umarim

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 504 göst.
11 Eylül 2021 Aile kategorisinde Afra (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 73 göst.
26 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Birmucizeolsunn (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 255 göst.
17 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 566 göst.
21 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Aysekkkk (121 puan) tarafından soruldu

381,364 soru

11,417,454 cevap

34,969 kullanıcı

...