0 oy
249 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bebeğim 1 yaşında olucak fakakt ayakata saliyorum. Bir türlü kendi kendine uyutmayi alistiramadim . Siz nasıl alıştırdiniz daha doğrusu nasıl. Biraktirdiniz salamayi

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Uyku egıtmenınle egıtım vererek canım
tarafından
Nasıl bir yol izleniyor ki
tarafından
21 gun suruyor sabır ve kararlılık canım ve sakinlik
-Reklam-
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Hiç sallamadım memede uyuyordu sonra yanına yattım çok zorlanmadım hatta bi ara kendi kendine yerde uyuyup kalıyordu şuan 18 aylık kendi kendine uyuyor
tarafından
Ne güzel ben salayarak alistirdim şuan ayağında saliyorum ama bir türlü kendi kendie uyumuyor
(2,443 puan) tarafından
Canım uyutmadan 1 saat önce televizyon telefon gibi şeylerden uzak tut. Sakince oyunlar oynayın. Sonra karnını güzelce doyur odanın işığını karart yanına yatır. Belki saatlerce uyumicak ilk zaman ama illaki uyucaktır bi zaman sonra
tarafından
Deniyecem inşallah uyur sen nasıl başardın
(2,443 puan) tarafından
Valla ben de sana drdiğim gibi yaptım canım. Uykusu gelince zaten belli ediyordu. Yanına yatıp eliyle yüzüyle oynuyordum mayışıp gidiyordu
0 oy
tarafından
Benmkide ayakta sallayınca cldryo ya dovmussun gibi agliyo 14. Aylik bende ayaktA sallamayi beceremedim
tarafından
Benimki arttık ayakta sağladığım için beşiğe bırakınca 5 dm uyuyor kalkiyor ama ayagimda kaldığında uyuyor
tarafından
Hahahahaahhahah benimkini anlatmışsın bizde 14ayligiz ayakta aylardır sallanmıyor kendini atiyor yere bizde salıncak aldık onda uyutuyorum
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Yanına yatarak ninni açtım öyle oyle alıştı
0 oy
tarafından
2 yaşında hala sallıyorum valla 
0 oy
(12 puan) tarafından
Uyku egitimi konusunda instagram da turkan acar hanim var ucretsiz egitim veriyor sana cok yarari olacagini dusunuyorum ben suan uyguluyorum gercekten sabir ve kararlilikla bu is oluyor 
0 oy
tarafından
Ben ışığı herşeyi kapatıyom yanına yatiyirum kendi kendine uyuyor birgün iki gün üç gün artık unuttu ışığı kapattım gibi uyuyor
0 oy
tarafından
Ben  hep  yanına uzandı m  bana  sarıldı yatmayyi öğrendi cnm. Sende  öyle yap 
0 oy
tarafından
Canım vebim oğlan 27 aylık şuan iki gündür kendi yanına yatıyorum uyuyor ama gündüz uyumuyor gündüz uyursa akşam kendi uyumuyor ama saat akşam 9 da uyuyor sabah 10:30 a kadar uyuyor hiç kalkmadan oda yeter diye düşünüyorum 13 buçuk saat oluyor öyle bıraktı benim ki 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 513 göst.
0 oy
2 cevap 188 göst.
7 Ocak 2021 Diğer kategorisinde LaYeTeZeLZel (3,276 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 289 göst.
15 Mart 2021 Kültür-Sanat kategorisinde selindrn (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 153 göst.
27 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu