0 oy
2,066 göst.
Aile kategorisinde tarafından
yeniden gösterildi
Bana 500 veriyor ev giderleri icin de ayri veriyor sizce az mi 

60 Cevaplar

0 oy
(29 puan) tarafından
Ben kocama veriyorum para şaka bir yana biz ikimizde çalışıyoruz aynı gün maaş alıyoruz ortaya koyuyoruz parayı eksikler için ayırıyoruz parayı eşim araba benzin için para alır birde ekmek için :)
-Reklam-
0 oy
(806 puan) tarafından
Yine çok boş bir soru. Yani niye sürekli kıyas yapılıyor yada sana yetip yetmediğini senden iyi kim bilebilir şuan da. Ben şimdi sana kalkıp aaaa çok azmiş desem ne değişecek gidip eşinle gerginlik mi yasayacaksin. Kusura bakma ama açık konuşmak zorundayım canm
tarafından
Hayır harçlık almak ibaresi çok tuhafıma  gidiyro.  Aşırı türkçeye hakim.degilim ama bilemiyorum  çok tuhaf eşten harçlık almak cumlesi
(307 puan) tarafından
Kesinlikle...
(806 puan) tarafından
O da başka bir tartışma konusu olabilir  ☺️
0 oy
(10,097 puan) tarafından
Harclik almiyorum ya kart elimde hiç hesap tutmadim :))
0 oy
(436 puan) tarafından
Kendi paramı kazanıyorum gerek kalmıyor. Kimde varsa ihtiyaç neyse ona göre harcanıyor kimse kimseye harçlık vermiyor
0 oy
(896 puan) tarafından

Eşim para vermek istiyor ama ben almak istemiyorum evden çıkmıyorum gerek duymuyorum canım ne isterse getiriyor bana. Bı yere kalmaya gittiğimde harçlık veriyor ihtiyacım olursa kullanırım o kadar 

Ayrıca bunu burda sormak hiç hoş değil çoğu kadın maddi konuda eksik olduğundan gorupte iclenmesi açısından bence gereksiz bı soru 
0 oy
(1,420 puan) tarafından
200 tlsini alırım birde kartini evede ekmek bile almam alsın hersyi
0 oy
(964 puan) tarafından
Ayri harçlık vermiyo kredi kartı limitini artırmış buda bizim yöntem  :D 
0 oy
(1,084 puan) tarafından
Bana doğrudan vermiyor birşey alacağımda kartı alıyorum istediğim kadar yani limit 
0 oy
(84 puan) tarafından
Harçlık nasıl bir kavram acaba? Yani neq saacma ben eşimden para isterim elbette günlük alırım hiç bana haftalık aylık şu kadar verdiğini bilmem o gün ne ihtiyaç varsa o yani tuhaf ilk okul çocuğu musun ne harçlığı değişik canım yanlış anlama lütfen.
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Herkesin kendi bütçesine gire canim esin 10 bin alip 500 veriyorsa az tabi ama ona goreyse normal benim ortalama 1500 falan giderim oluyor 
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Hergun alırım kirtik kirtik ne kadar birikiyor bilmiyorum
0 oy
(279 puan) tarafından
Tüm maaşını veriyor ben ona göre hesap kitap yapıyorum ben ona harçlık veriyorum kendi parasını yoksa hepsini yer 
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Bana hiç vermez bn cebinden aşırırım ama haberi var
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Valla harcliga sira gelenee kadar 5 kurus kalmiyor bebisin mamasini bezini alabildigime cok sukur 
(896 puan) tarafından
Öyle valla bu zor zamanda bu kadarına yetişmek bile insanı mutlu etmeye yetiyor
(1,521 puan) tarafından
Aynen oyle canim bebisin mamasi bezi oldu mu benden mutlusu yok her halimize cok şükür
(896 puan) tarafından
Daha ne isteriz ki bebisimiz mutlu olsun da ☺️
0 oy
(416 puan) tarafından
Veremiyor malesef. Cocugumun bezini almaya bile cebimizde yoksa annemlerden istiyorum utana sıkıla. Ki gecen hafta evime gelirken bisey lazim mi dedi bez alda parasini sonra veririm dedim. Duymak istedigin bu muydu?
(8,081 puan) tarafından
Işte bunları okuyorum ya böyle amacı sadece hemcinslerine hava atmak olan kadınlara  daha da sinir oluyorum.
(416 puan) tarafından
Allah ıslah etsin
(1,521 puan) tarafından
Allahim yardimcimiz olsun o kadar. İcten anliyorum ki seni
0 oy
tarafından
Belli bir miktar yok ihtiyacım olduğunda isterim verir 
0 oy
(312 puan) tarafından
Daha öncede sormuşsun bunu amacın ne birde ailede para ortakdır sen çocukmusun eşin sana harçlık veriyor.
(1,908 puan) tarafından
Daha öncede sormus ise bence eşi beş kuruş vermiyo kendini burda tatmin ediyo işte
(312 puan) tarafından
Olabilir, baktım geçen sene haziranda sormuş aynı soruyu ama bazıları başkaları nasıl yaşıyor diye merak eder kendi hayatıyla kıyaslarlar belkide onlardan biri.
(1,908 puan) tarafından
Aynen öyle başka bir amacı olmamali yani ben bulamadım herkes acmi geziyo
0 oy
(3,101 puan) tarafından

Az tabiii bana maas kartini veriyor :angel:(!)

0 oy
(10,474 puan) tarafından
Harçlık mı? Çoooook şükür kendi paramı kazanıyorum o ayrı da ne gerek var böyle başlıklara neyi değiştirecek Az ya da çok dense? 
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Ben bu postun amacını anlayamadım az desek kocanimi bosucaksin cocukmusun sen 
(896 puan) tarafından
☺️ ah ah anlar inşallah
tarafından
Aynen aynen katılıyorum artı
(1,908 puan) tarafından
Millet kafayı yemiş yaa valla bak neyi kanıtlamaya çalışıyorlar anlamadim
tarafından
Aman saçmalık ya durumu iyi olanlar elbette var ama genel olarak gelir durumu ortada ...hanfendi herkesin ay ne güzel ay ne şanslısın ay ne alıyon o paraya ay bizim yok falan desin istemiş heralde
(1,908 puan) tarafından
Kız yalan soyluyo daha öncede açmış bu postu bence kocası beş kuruş vermiyo kendini burda tatmin ediyo işte yaştaki nedir

İlgili sorular

0 oy
56 cevap 1,220 göst.
16 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
59 cevap 878 göst.
4 Ekim 2022 Aile kategorisinde Zeynepemine22 (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 234 göst.
6 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,081 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 175 göst.